Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Sciagacz

Users
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Sciagacz

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Niska temperatura nie zabija bakterii tak dobrze jak wysoka.
 2. A widziałeś to: http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/556488.html
 3. I kolejne pytanie do następnego badania: czy wysokość zamieszkania wpływa na ilość samobójstw.
 4. Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego, że zostawia swoje zdjęcia/profile w internecie to czy będzie się tego bał w momencie wstawiania ich tam??? Chyba nie bardzo.
 5. Zamule sobie telefon tylko dlatego że jakiś "specjalista" postraszy. Przy rzadkich wrzucaniach nowego softu i dość ograniczonej eksploracji internetu przez andka to jakoś nie widzę sposobu na zarażenie. A nawet jeśli to po 5 min fleshowania mam czysty telefon - backupowanie też trwa krótko. Zgadzam się że przyjdzie moment kiedy wirusy będą problemem, ale na razie to iOS wydaję się lepszym celem ataków przy milionach super trendi użytkowników którzy kupili iphony ze względu na ładną obudowę i inne lansy.
 6. Wystarczy sobie wyobrazić dresa który musi wymienić wszystkie ciuszki bo mu z któregoś paska szlaczek zrobili i już wiadomo o co chodzi... Jeśli dla kogoś logo jest ważniejsze od produktu to alergicznie zareaguje na zmiany.
 7. Może NASA powinna zająć się prostowaniem i innych dziedzin życia. Taki np Picasso nie potrafił namalować kobiety, a później pójdzie jakiś dzieciak do muzeum z wycieczką szkolną i nieszczęście gotowe - przejmie się, napisze list do NASA, a ci biedacy będą musieli prostować, wysłać żywy model aby zaprezentować stan normalny...
 8. Mózg nie działa na podstawie obrazu a jego interpretacji i dlatego jest podatny na iluzje. Interpretacja zależna jest od tego co widzimy ale również od tego co wiemy. Im więcej zasobów zaangarzujemy w interpretację tym dokładniej ją zinterpretujemy - więcej będziemy mieć bardziej szczegółową interpretację - ale jeśli nasze doświadczenie dyktuje nam błędną interpretację będzie ona błędna. Przytoczona tu iluzja szarych kwadratów ( http://en.wikipedia.org/wiki/File:Grey_square_optical_illusion.PNG ) pewnie dała by odwrotne rezultaty... umysł nie skarzony wiedzą zobaczy te same kolory, a ktoś kto wie co to szachownica będzie interpretował plamy jako cień. Tu faktycznie doświadczenie z technikami obrazowania trójwymiaru na powieszchniach płaskich zapewne mocno zaburzają interpretację.
 9. W artykule zabrakło informacji że "Ibisy białe tworzą monogamiczne związki ( przez całe życie pozostają wierne jednemu partnerowi)". http://ibis-bialy.zwierzeta.ekologia.pl
 10. "...tą nowa prowokacje CIA..." Ta, przeszedł do konkurencji i będzie sponsorowany przez NSA.
 11. "...brać pod uwagę formy życia, których nie znamy..." Czy oni sądzili, że w jakimś kraterze znajdą centrum handlowe z natarczywie puszczanymi kolędami?
×
×
 • Create New...