Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Lobo

Blue Track

Rekomendowane odpowiedzi

34b349f5a57d50186b94a5f85d423e062f0a30b8

W poszukiwaniach wiekszych informacji na temat teorii niebieskich swiatel trafilem na ciekawostke technologiczna, otoz Microsoft wypuscil na swiat myszke komputerowa wyposazona w tz. "Blue Track" co ma na dobre zastapic optyczne i laserowe gryzonie. Podobno dzieki tej technologii bedzie mozna uzywac Myski z jeszcze wieksza dokladnoscia na praktycznie kazdej nawierzchni.

 

Hm co prawda ja na moja laserowke nie narzekam, aczkolwiek ciekawi mnie rzeczywisty skok jakosciowy jakim chwali sie Microsoft.

Gdzies w necie widnieje pogloska o cenie €90 za takowy gadzet wiec generalnie cene da sie zniesc pytanie tylko czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie narzekasz na dotychczasową myszkę, to wydatek nawet 5€ będzie zbyteczny. Po co zmieniać coś co jest dobre ? Chyba, że chcesz dojeżdżać do menu start 2 milisekundy szybciej z jednoczesną pewnością że zawsze trafisz w czubek literki "t"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam na moja laserowke, choc nie czuje w niej perfekcji, przy programach do obroki graficznej czasem ma znaczenie najazd na odpowiedni pixel litery T bez potrzeby robienia 10-krotnego zoomu. Pozatym wplyw na moja mysz maja rodzaje nawierzchni.

Poziom odbicia czy rozproszenia swiatla czesto dosyc bardzo wplywaja na szybkosc i dokladnosc naszego manipulatora. Sensem jest sie przyzwyczaic do myszki ktora bedzie dzialac mozliwie podobnie na roznych typach nawierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty lowelku jedz.

Gdybyś sam poprawnie pisał i nie robił dziecinnie prostych błędów ortograficznych, to rozumiałbym Twoje czepialstwo. Zacznij sprawdzanie błędów od swoich postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Prawdziwa gratka dla graczy zawodowych w jakieś FPSy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze w krotce zrobia nieco inny design tych myszek i bedzie ich szybko wiecej, beda mialy wiecej przyciskow :D Ja nie jestem w stanie poradzic sobie bez przynajmniej 5 przyciskow na myszce. Fajnie by tez bylo gdyby zasieg byl dosyc duzy tak co z lozka spokojnie bym mogl sobie nia operowac bez zbednych zaklocen.

 

jeśli znasz resztę tego kawału (o lowelku) to się do niego zastosuj??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Czy możecie zakończyć ten off top wytykania sobie błędów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że możemy, tym bardziej, że jeszcze go nie zaczęliśmy. Sęk w tym, że powyższa kwestia jest niejednoznaczna - czasem warto zastanowić się nad językiem wypowiedzi, a chyba nie potrzebny jest na prawdę do tego osobny temat. Słowem, wróćmy do mysz (niekoniecznie tych sklonowanych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Dziękuje bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale off top przez 4 posty ...

ehh coz poczac.

 

Swoja droga znalazlem w sieci stronke, ktorej autorem jest nie jaki klient twierdzacy, ze jest inowatorem tej technologii, niestety nie wpadl na pomysl opatentowania tej idei.

 

Poniekad twierdzi, ze mysz ze stajni Mircrosoft to nic innego jak Optyczna wersja z wymieniona dioda na wlasnie ta niebieska.

 

W kazdym razie sam autor strony za niespelna $5 wysyla instruktaz montazowy z diodami wlacznie do przerobienia swojej optycznej myszy. Mozna tez rzekomo zakupic mysz jego autorstwa po uprzednich przerobkach.

 

Chłyt martegidody?

 

Adres: http://www.blueledmouse.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, TV Market też swoje produkt sprzedaje tanio, jako wspaniałe oryginały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kupilem w TV market specjalne narzedzie do krojenia ziemniakow na frytki.

Okazalo sie, ze ukroic tym to ja sobie moge conajwyzej gotowane jajko ... ewentulanie rozgotowane ziemniaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kupilem w TV market specjalne narzedzie do krojenia ziemniakow na frytki.

Okazalo sie, ze ukroic tym to ja sobie moge conajwyzej gotowane jajko ... ewentulanie rozgotowane ziemniaki :)

A ja pędzel który miał nie chlapać przy malowaniu sufitu. Chlapie i jest do tego ciężki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic stamtąd nie kupowałem i nie mam zamiaru. Zastanawiam się, że oni do dziś sprzedają swoje produkty i dalej są naiwniacy wierzący w ich oszusta. Najbardziej śmiać mi się chciało gdy reklamowali jakiś przyrząd który za ciebie będzie ćwiczył i do tego pokazywali zdjęcie jakiegoś pakera lub modelki z mega mięśniami. Ale szczytem było gdy zaczęli to na bazarach sprzedawać po 30, a nie 300 zł, to zrobili reklamę: "NIE KUPUJ TANICH PODRÓBEK!" Myślałem że padnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...