Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
ZTNW

Szukam witualnego,komputerowego wszechświata......

Rekomendowane odpowiedzi

za darmo w internecie,coś takiego jak NASA Eyes,Space Engine,Universe Sandbox czy tez najnowsze Starlink od  Ubisoftu i inne takie mniej więcej programy,,tylko najbardziej zależy mi na bezpłatnych dostępnych w sieci materiałach pokazujących część lub nawet jeśli to możliwe całość naszego kosmosu,może nie być po polsku,najlepiej aby te pliki,programy lub strony internerowe jak najmniej ważyły jeśli chodzi o rozmiar plików pobieranych na dysk w komputerze(mam tylko maksymalnie jakieś 3 gigabajty pamięci wewnętrznej,reszta pamięci jest zarezerwowana na pliki systemowe i inne ważne funkje!) lub były dostępne w przegladarce internetowej do otworzenia w niej,np.jakieś pdf lub inny format!,nie musi to być za zero złotych to czego szukam,tylko wtedy napszcie,czy dane pliki,programy lub strony jakie  mają zalety i wady wtedy może na coś się zdecyduje,nie chodzi mi informacje o wszechświecie raczej chodzi mi o jak najwierniejszą symulację kosmosu dostępną w sieci za darmo lub płatnie,napiszcie jeszcze tylko przy danych propozycjach wymagania jeśli chodzi o pliki to ile bedą ważyć,na jakie systemy operacyjne,jaką minimalną oraz zalecaną specyfikacje techniczną musi spełniać mój komputer,,tak samo jeśli chodzi o programy komputerowe,a jeśli chodzi o strony www to jakie cechy musi spełniać przeglądarka,w jakich systemach operacyjnych będzie działać oraz jakie opcje muszą być ustawione i jaki to ma być komputer aby działalo wogóle albo jeszcze lepiej,powtórzę,chodzi mi o jak najlepszą,zbliżoną jak najbardziej się tylko da,do rzeczywsitego wszechświata jego symulację,czyli nie to co obserwujemy,ale to co imitujemy czyli genrujemy komputerowo(sztucznie!)!!!1 Może to być w dowolnej formie,może być darmowe lub nie,nie musi być po polsku najlepiej aby było na Windows 10 z jak najmniejszą wymaganą iością  miejsca na dysku twardym!

Edytowane przez GodSI
  • Negatyw (-1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...