Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
asterix1402

Ludzkie Krzyki pod skorupą Ziemi !! ??

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Nie wiem czy ktoś o tym słyszał ale jeśli tak to proszę o jakieś informacje ponieważ cieżko mi to znaleźć.

POdczas odwiertów wykonywanych na półwyspie Kolskim w latach 1984-1994 zarejestrowano pod skorupą ziemi ludzkie krzyki, wrzaski...Głębokość odwiertu wynosiła ponad 12 km. Temperatura wody na takiej głębokości sięga do 250 stopni celsjusza . Szef projektu Dawid Guberman podczas kongresów naukowych stwierdził o "nadprzyrodzonych dźwiękach" że ich źródło jest nieznane natomiast kierownik Juri Azzakow stwierdził: " Jako komunista nie wierzę w niebo i Biblię, jako naukowiec wierzę teraz w piekło ... Był to krzyk milionów ludzi! "

 

 

Co wy o tym sądzicie...proszę poruszcie ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk w ziemi (skorupie) porusza się z prędkością 5000m/sek (czyli wydarzenie na powierzchni Ziemi jest w 2sek przy tym ich mikrofonie ) a rozpoznaję tutaj typową relację z hazardowej walki kogutów (może cietrzewi popularnych na  Syberii) prowadzonej w sporej hali zlokalizowanej np: w opuszczonym schronie powojennym, wyposażonej w nagłośnienie.

Zresztą posłuchajcie sami (dzwięk od 2:00):

http://www.soulwinning.info/sounds/sounds_from_hell.mp3

Z uwagi na obozy pracy które tam były  jakiś masochistyczny spektakl pod tytułem "zbiorowy gwałt" również mógł się nagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skorupa ziemska może zniekształcać dźwięki. Jeżeli tak jest, to odpowiedź jest bardzo prosta. Słychać było zwykłe większe miasto, a hałasy z ulicy przeniknęły przez ziemię, poodbijały się od skał, przy okazji zniekształciły, aż w końcu fala dźwiękowa dotarła do tych tam ludzi. Jakby się trochę pobawiło różnymi programami do obróbki muzyki, to jest mała szansa, że uda nam się uzyskać dźwięki podobne do tych, co były na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego założenia wyszli, podejmując decyzję spuszczenia mikrofonu w 12km odwiert? Coś mi to pachnie siar(k)ą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy chcieli nagrać ruch płyt litosferycznych, a nagrały im się dźwięki tych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz wiem o co chodzi...Będe musiał napisać i sprostować dziennikarzy "21 wieku" ... chodzi o to, że człowiek na takich wysokościach - w tym wypadku pod poziomem morza - ma halucynacje. Dla bardziej wnikliwych polecam książkę " Gorąca podziemna biosfera" T.Golda o ile pamięć mnie nie myli.

 

To co napisali w gazecie 21 wiek to brednie i to potwierdził mistrz Czwartorzędu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie wiem czy ktoś o tym słyszał ale jeśli tak to proszę o jakieś informacje ponieważ cieżko mi to znaleźć.

POdczas odwiertów wykonywanych na półwyspie Kolskim w latach 1984-1994 zarejestrowano pod skorupą ziemi ludzkie krzyki, wrzaski...Głębokość odwiertu wynosiła ponad 12 km. Temperatura wody na takiej głębokości sięga do 250 stopni celsjusza . Szef projektu Dawid Guberman podczas kongresów naukowych stwierdził o "nadprzyrodzonych dźwiękach" że ich źródło jest nieznane natomiast kierownik Juri Azzakow stwierdził: " Jako komunista nie wierzę w niebo i Biblię, jako naukowiec wierzę teraz w piekło ... Był to krzyk milionów ludzi! "

 

 

Co wy o tym sądzicie...proszę poruszcie ten temat.

 

 

 

 

hej ja wierze w to że tam jest piekło poniewarz,ostatnio dużo rozmawiałam z księdzem, który mi wiele wytłumaczył i wiele też żeczy mnie zaniepokoiło.Przeczytajcie sobie ksiażke ktora napisała Maria Simma,duzo o niej w necie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...