Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Paulina

Users
  • Content Count

    11
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by Paulina


  1. Nie sądzicie, że to właśnie takie badania powinny być reklamowane i wspierane przez Towarzystwa Naukowe. Taka wiedza rzeczywiście przyniesie korzyści, a nie jest zabawą "Jak to Bóg stworzył..." na którą wydaje się mln dolarów. Jeżeli ktoś jest bardziej zainteresowany wypowiedzią, polecam dodatek do NG o zmodyfikowanych genetycznie i zklonowanych komarach.


  2. Uważam, że warto wiązać spore nadzieje w związku z tymi badaniami. Jeżeli udałoby się wszczepić totipotencjalne k-ki występujące również u człowieka w okresie płodowym może byłoby możliwe nie tylko leczenie tkanki mięśnia sercowego, ale nawet komórek glejowych... Bardzo dobry artykuł


  3. A więc ,skoro już mam gdzie zapytać, przejdę do sedna. Piszę pracę na Olimpiadę Biologiczną o fotoperiodyzmie. Jednak cała podstawa merytoryczna jest w języku angielskim, więc mam problemy ze zrozumieniem niektórych części. Czy znacie jakiś słownik pojęć biologicznych (botanika, konkretyzując) w języku angielskim lub cokolowiek, co pomogłoby w tłumaczeniu? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam :)

×
×
  • Create New...