Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Nofimk

Jaki lek przeciwbólowy jest najskuteczniejszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Przez wiele lat próbowałem wielu leków przeciwbólowych i żaden nie zwalczał całkowicie bólu głowy w sposób zadowalający. Najlepszy jaki znam to Saridon, który można kupić bez recepty. Ostatnio kupiłem Apap i branie go jest całkowitą stratą pieniędzy, w ogóle nie działa. A co wy polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo indywidualna. Nie ma co dyskutować o opiniach, bo trzeba to po prostu sprawdzić na sobie, a jeszcze lepiej pogadać z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam czekam az przejdzie (bol glowy) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rzadko boli głowa. Najczęściej (jednak ultra rzadko) jest to po alcu. Ciekawe jak często ludzi boli głowa... To zależy sporo od psychiki. Ale mówimy o niezależnym od stanu psych bólu głowy? Czy ból głowy da się kontrolować wolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ból głowy da się kontrolować wolą?
Pewnie, że tak - na mnie w dzieciństwie zawsze rewelacyjnie działała witamina C ;D Szkoda, ze od momentu, w którym się o tym dowiedziałem, muszę się już truć prawdziwymi lekami ;P A niestety problem mam z tym dość duży, bo choć głowa boli mnie rzadko, nawet niewielki ból wyłącza mnie z normalnego funkcjonowania - niemal całkowicie tracę wtedy zdolność kojarzenia faktów i koncentracji, więc prochy raz na jakiś czas są nieuniknione :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,, ...muszę się już truć prawdziwymi lekami..."

No właśnie, te prawdziwe leki trują, a nie leczą!... i tak do następnego bólu głowy (narazie głowy!) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...