Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Polecane Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Wow - Mariusz w coś gra :D

 

A co do danych osobowych (to mój jedyny offtop tutaj i będzie krótki). Kiedyś waldi podpisywał się takim właśnie nickiem, to czemu dzisiaj nie można tak o nim mówić ? Mówię o danych, które podał na forum, nie o tym co się przy ich pomocy da wyszukać - bo nie każdy takie postępowanie potrafi i będzie chciał zrobić...

 

Grał ktoś w demko Trine ? Zapowiada się fantastyczna oldschoolowa platformówka. W promocji za jedyne 70 zł, więc poczekam aż stanieje żeby zagrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam gra... :D  Kilka lat temu zagrałem w Half Life i chętnie zagrałbym w 2, bo zapowiadali. Chociaż nie wiem, czy dałbym radę. Kilkanaście godzin na dobę przed kompem nie zachęca do tego, żeby później jeszcze grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half Life czy Still life ? Bo dostrzegam rozbieżność w zeznaniach :P Half Life 2 jest wydany od dawna, nawet z kilkoma dodatkami, co do still life nie mam żadnych wieści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu Waldemar się boi, że ktoś znajomy / w pracy dowie się o jego nicku, o tym jakie głupoty wypisuje i byłoby mu wstyd :P

Samo Waldemar (czyli jego poprzedni nick) chyba nie jest wbrew ustawy o ochronie danych osobowych, bo sam z takim nickiem zakładał konto chyba każdy pamięta "reaktywację", itp. Złamaniem i nadużyciem byłoby gdybym np. napisał Waldemar (Nazwisko).

 

Co do gier, polecam stare, dobre Red Faction, FPS, dzieje się na marsie, rebelia robotników wyzyskiwanych i mordowanych przez oprawców. Świetna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego kojarzysz niki ?? Czy Tomek to Tymeknafali, albo kim był mały maczek jak był duży?? To forum dyskusyjne a nie detektywistyczne. Myśle również że takie popisy nie pasują do moderatora , w wątku o grach. Waldemar nigdy nie występował na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o co dym, skoro napisano jakieś tam nazwisko wzięte z sufitu? Przecież tego człowieka i tak nigdy nie było :P Jak napiszę teraz, że nazywasz się Iksiński, a potem, że Kowalski, to ujawnię twoje dane osobowe dwukrotnie? :D

 

No ale okej, kończmy off-topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gier, polecam stare, dobre Red Faction, FPS, dzieje się na marsie, rebelia robotników wyzyskiwanych i mordowanych przez oprawców. Świetna gierka.

 

Aby zacheci (mnie by to zachecilo) powiem ze mozna niszczyc skaly, sciany itp. zabawnie wyglada gra w multi gdzie po 30 minutach plansza wyglada jak ser szwajcarski hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra "REVITAL", opracowana od XIV w. a zmodyfikowana w 1949 do potrzeb szkolenia kadry oficerskiej ośrodków agenturalnych organizacji narodów zjednoczonych.

Wydatnie zwiększa potencjał umysłowy gracza oraz jego zdolności kojarzeniowe. Zasady umożliwiają każdorazową wygraną (wdrożony analog cywilny: gra "Master Mind"), jednak stopień skongruowania uniwersalizowanych danych w wewnętrznej przestrzeni gry wymaga stosowania określonego algorytmu: a to optymalizuje grającego.

Najgorsze jest to, że gdy już się Gra, nie można przestać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe z tym REVITAL. Chciałbym o tym poczytać.

Czy możesz podać jakieś opracowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyblieżniu które opisałem poniżej nie zaznaczyłem oczywiście, iż bazowa wersja tej gry (także jakiekolwiek informacje dodatkowe) nie mogła być dotychczas publikowana z prostego powodu: prohibicja postcenzuralna. Coś, co jest tajemnicą, jest nią tylko dopóki nią jest.

 

Coraz częściej zastanawiamy się ostatnimi czasy nad upowszechnieniem wersji adaptacyjnej dla szerszego kręgu zainteresowanych z ukierunkowaniem wdrożenia na system kulturalno-oświatowy resortu szkolnictwa, jednak takie działanie musi być zatwierdzone przez abolicję a to przez uwagę na nieprzewidywalne konsekwencje jest dotychczas nieustalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę: czekasz na rozmowę z Obamą, żeby Tobie pozwolił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się coś dowiem o tej grze, jeżeli powiedziałeś A...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internetowa (dostepna na psp) gierka muzyczna, opierajaca sie na kierowaniu armia w rytm muzyki ;D

jakby ktos chcial sprobowac swoich sil, ponizej umieszczam linka do gry ;)

 

http://www.joemonster.org/gry/18390/Patapon_Beat_Camp

 

Z moich ulubionych gierek z dziecinstwa wspominam Tyberian Sun (kolejna czesc c&c Red Alerta), ktory zawsze przypomina mi o Diunie Herberta ^^

 

Diablo 2 Exp Set - co pare lat ciagle go przechodze dla zabawy :D

 

Neverhoood - no nie mowicie, ze zapomnieliscie o "plastusiu" :P Podpowiem, ze teraz na sieci krazy darmowa wersja pod Win xp ;)

 

Abe Exodus - za***ista platformowka, podobnie jak  Jim (z dzdzownica)

 

Unreal 1, Unreal Tournament 1 i 2003 (! malo kto wie, ze istnieje, bo w PL w antologii jej nie bylo. Imho najlepsza czesc UT => 3 mi nie pojdzie jeszcze na kompie, ale pracuje nad tym)

 

caly Quake do QIII Arena

 

Counter Strike

 

Herosy - jak juz wspomnielisce, ale dla mnie skonczyly sie na 3 + dodatki

 

Age of Empires, Imperium, Cywilizacja - ach! kocham te gry strategiczne

 

no i obowiazkowo: Screamer, Toca, Re-Volty, i parenascie innych roznych wyscigowek, ktorych tytulow w tej chwili nie pamietam.

BTW: moze ktos z was, bedzie pamietal wyscigowke, w ktorej autka byly jak te resoraki co mozna bylo sie nimi bawic z obu stron (byly obracalne). Nie moge sobie przypomniec nazwy, a to byla moja ukochana giera z dziecinstwa :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wyścigówki o których mówisz nazywały się Flipper, i zaczęło się od resoraków firmy Hot Wheels albo Matchbox, już nie pamiętam.. Tytuł gry niestety nie wiem jaki był, bo nie spotkałem się z nią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wyścigówki o których mówisz nazywały się Flipper, i zaczęło się od resoraków firmy Hot Wheels albo Matchbox, już nie pamiętam.. Tytuł gry niestety nie wiem jaki był, bo nie spotkałem się z nią ;)

 

MAM! Rollcage

 

BTW jeszcze zapomnialam o Wormsach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Twój facet musi mieć z Tobą siódme niebo - ewentualnie piekło, jak mu wykradasz gierki i zajmujesz kompa. Ale milion razy lepiej jak kobieta kradnie kompa żeby pograć w takie perełki niż w simsy, albo barbi na koniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale milion razy lepiej jak kobieta kradnie kompa żeby pograć w takie perełki niż w simsy, albo barbi na koniku ;)

 

mam Pet Society na FaceBooku ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie powtarzac, wiec:

 

ilosc ladnych kobiet w swiecie geekow jest bardzo niska, wiec tym bardziej mam powody do usmiechu

 

Mi tam dobrze, przynajmniej mala konkurencja i jest w czym wybierac :3

Nie musze sie meczyc rozmowami o paznokciach, albo co lecialo ostatnio w "na wspolnej" idt :3

 

a teraz: jesli jestes facetem, geekiem komputerowym, jestes inteligentnym masz blad wlosy (najlepiej jasne i dlugie) i niebieskie (blekitne) oczy zapraszam na prw xD  ;D

(uprzedzalam, ze jestem wybredna)  :-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkopałem Worms World Party  8)

To dopiero ma grywalność! Żadna współczesna wersja 3D nie dorasta do pięt tej gierce!

 

Jako ciekawostkę dodam że powstaje odpowiednik na linux http://www.wormux.org/ niestety jeszcze jej sporo brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gierek, jako ciekawostke wysylam wam na poprawy humoru TOP FPS:

 

 

a Wromsy - zacna giera, wspominalam ;)

Jednak ja zaraz odpakuje Rollcage 2 i bede grac w przerwie od Symfoni C++ w VB :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam TrackManię, wszystkie części. Ścigasz się w nich z ogromną szybkością, a trasy nie są normalne, lecz składają się z wyskoczni, tuneli i innych odjechanych rzeczy. Do tego możesz zrobić własną trasę, pobrać z internetu inne tory i super wozy (od czołgu, przez te rodem z WipEouta, aż do sań św. Mikołaja).

Rusałka, spełniam wymienione warunki, ale niestety jestem zajęty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...