Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
dziki98

Muzyka - Czego słuchacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko widać w temacie ... zespoły , najlepsze ich kawałki ... ja najchętniej słucham PaktoFoniKi lub Kaliber 44 . "Ja to ja" i "plus i minus"

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to słucham wszystkiego ;)

Jednak mam jeden ulubiony zespół. Gdybym była na tyle zdolna żeby tworzyć muzykę tworzyłabym takie kawałki jak Maroon 5

http://www.youtube.com/watch?v=Sj3YZswL9RI - to jeden z lepszych kawałków tego zespołu;)

 

co do PaktoFoniKi i Kalibru 44, to nie potrafię słuchać takiej muzyki na dłuższą metę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po prostu podchodzi rap , chociaż Gutkiem nie zgszeszę . A znasz The Ransmus , bądź Grupa operacyjna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Natsume słucham prawie wszystkiego. Biegam do techno, w samochodzie lubię czarny rap, w domu gram na gitarce blues, od czasu do czasu jakiś jazz...

Co do rapu, to niestety trzeba siedzieć w tym, bo są rzeczy ambitne i są rzeczy nieambitne. Kaliber to ciężka rzecz, trzeba mieć do tego nastrój. Paktofonike osobiście bardzo lubię.

Jedyne czego nie trawię to zespoły typu Slipknot, Behemot, Vader etc. Na prawdę irytuje mnie taka "muzyka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba "Bądź Sobą" Grupy operacyjnej  :)

ale bardziej wole posłuchać The Rasmus ;)

Często mam tak, że podoba mi się jedna piosenka danego zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wpada w ucho ? ;)

Może to nie muzyka ale czasami posłucham sobie WBW . Bitw na rymy. Pogo i TeTris rządzą ! :P

 

Ostatnio spodobała mi się "Zemsta" Meza

 

 

To nie jest prawdziwy teledysk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaa, rozwaliłeś mnie tym filmikiem. Chodzi mi o tą ucieczkę Armstronga. Jaki to jest mutant :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak przy okazji. Wiem, że zadam trudny problem ale! Szukam utworu, który rozpoczyna się od takie niskiego męskiego głosu, który coś tam mówi. Wtedy w tle zaczyna narastać riff i w końcu dochodzi do maksimum, facet coś krzyczy i piosenka wpada w pętle. Tylko nie kojarzę ani jednego słowa z tekstu. Strasznie mnie to dręczy, mam nadzieję, że coś poradzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze rozpędzam się na maksa przy tym: http://www.youtube.com/watch?v=GHJErrp4eOw

 

Szczęka mi opadła widząc popis Armstronga  ???

 

Ja zaś uwielbiam pędzić przez leśne single tracki z

Time is runnign out

i

I need something stronger http://www.youtube.com/watch?v=AynFlZFXAiY 

 

na uszach. Prędkości wtedy rozwijam wyśmienite :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczęka mi opadła widząc popis Armstronga  ???

Ano :P W ogóle widok tej góry (na samym końcu jest widok z helikoptera) jest po prostu porażający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie kochani,ale uśmiecham się czytając wiekszość wypowiedzi.Prawda(!!!)jest prosta-to zależy jak długo się słucha muzyki! Uwaga prehistoryczna:Pierwszy magnetofon kupiłem w roku1963,(to nie żart)i od tego czasu zapisuje na różnych nośnikach swoją muzykę.(to 46 lat)i potrafię tylko stwierdzić jedno:słucham tą która nie jest starsza niż ja,to tylko kwestia nastroju i psychicznych potrzeb.Ale głównie elektronika i trance.Słucham jej głównie z synem ,ale to zrozumiałe,wychował się pod kolumnami słuchając muzyki,i potrafimy się nią cieszyć.Pozdrawiam kochających muzykę,pozwala być szczęśliwym !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jedna z najbardziej orientalnych z "wykrokiem" (przyp. "Muzyka Duszy" T. Prattchet)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię głównie hard rock i heavy oraz power metal. Z ulubionych zespołów - Hellyeah!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! ;)

ja fan wszelkich odmian rocka i metalu (choc za black itp nie przepadam...)

i uwaga! Madonny  :P

Ostanio powrocilem tez do sluchania hey (pewnie ze wzgledu na nowo wydana plyte) i spodobala mi sie nowa plyta happysad (zdecydowanie mniej nstolatkowa od poprzednich i bardziej radosna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja slucham radia. Najczęsciej RMF maxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...