Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
k0mandos

Wirus

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. Dzisiaj właśnie mnie to bardzo rozbawiło. Oglądałem wiadomości na TVP Info i babka mówi, że jakaś tam poważna agencja mówi, że do tej pory stwierdzono jedynie 8 zgonów spowodowanych wirusem świńskiej grypy. A poniżej tej Pani na tym przewijanym pasku: "Wirus zebrał już 176 ofiar"

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to co jednych bawi innych przeraża, nie powinno się tak robić z ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizjo, why?! For money! Nikogo nie interesuje ani nie przyciąga uwagi to, że na świecie wydarzyło się coś pozytywnego. Dopóki ludzie nie będą zauważać takich rzeczy, to sami są sobie winni, że ktoś inny, by np. zapewnić sobie oglądalność (i kasę) wykorzystuje to i pokazuje tylko katastrofy, pożary, epidemie, strajki, zamieszki, wypadki. Jeden temat - cały tydzień, do znudzenia. A później cisza. Nawet ci prowadzący wydają się jakimiś małpami w fotelach, którzy zadają absurdalne wręcz pytania do obecnych w studio pseudoekspertów i doktorów nauk. Nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać, ale mam wrażenie, że do bycia prezenterem potrzebna jest tylko jako taka prezencja i podstawowa umiejętność czytania z promptera. Nic więcej. Od rana tylko mdłe, ogłupiające telenowele, a na wieczór filmy akcji z kretyńskimi dialogami dla ośmiolatków, o debilach strzelających do wszystkiego co się rusza. Zresztą filmy też nas straszą, albo to atakują nas kosmici, albo księżyc nam na głowę spada, lub też inna astroida, nawet James Bond już zachowuje się jak terrorysta. Debilne show przykuwające uwagę i totalnie odmóżdzające - "Jak oni pierdzą", "Gejdol", "You can suck", "Gwiazdy robią loda". Gdzie kultura? Raz na ruski rok transmisja z jakiegoś koncertu muzyki poważnej, aż na całe 40 minut, i dalej znów posucha. Zaś w przerwach żałośni aktorzy, sprzedający się dla kasy i pozwalajacy na wycieranie swojego nazwiska bzdurnymi reklamami nic nie wartych produktów, wyreżyserowanymi przez jeszcze inne małpy. Gdyby nie Animal Planet, zestaw Discovery, to chyba od lat nie obejrzałbym porządnego filmu przyrodniczego czy poświęconego jakimś zagadnieniom naukowym. Nic dziwnego, że wyrosły tłumy fanatyków religijnych jak najbiedniejsi mają jedną stację na krzyż, pokazującą ciągle księdza w roli spikera. Sami sobie jesteśmy też winni multum teorii spiskowych, które dziś tworzymy, a jutro wyszydzamy. Dziennie giną tysiące osób w wypadkach drogowych, w wyniku głodu, gorszych chorób, bądź też w nieludzkich więzieniach, a świat wpada w popłoch z powodu kilkunastu osób. Tylko patrzeć jak zaczną wprowadzać godziny policyjne. Gdzie się nie obejżysz to straszą, bo strach jest narzędziem kontroli mas. Gdy ludzie są w ryzach, to są pokorni. Czasem mam wrażenie, że najlepiej wsiąść na rower i jechać, jechać, najlepiej od razu na Marsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego nigdy w domu nie będę miał telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam telewizor, oglądam raz na tydzień. I nie narzekam aż tak bardzo, wiem czy jutro będzie padać, posłucham sobie polityków i napalonych studenciaków w Młodzież Kontra, tudzież Cejrowskiego opowiadającego o dalekich krajach. Od czasu do czasu przypomnę sobie stary odcinek House'a a w niedzielę obejrzę z rodzicami Ranczo, chyba jedyny od dawna udany serial wyprodukowany w Polsce. I znalazłoby się jeszcze parę ciekawych rzeczy, dla których nie warto rezygnować z wygody korzystania i jakości obrazu z telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilku, świetne słowa i oddające to co ja myślę o Tv.

Jak na razie widać że Tv i inne media znudziły się waleniem o pandemii, wszyscy już popadali jak muchy ;) więc trzeba zmienić taktykę.

Obstawiamy: czym będą nas straszyć następnym razem, czyli już wkrótce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie któryś wielki pan redaktor pokwapił się, by w końcu zajrzeć na stronę WHO (albo wyczytali w komentarzach na swoich forach) i oprzytomnieli. ;-) A co następnego... naturalną koleją rzeczy byłby wirus tym razem przenoszący się między ludźmi. A może znowu telewizja nakłamie, tak jak popełniła całkowitą mistyfikację odnośnie 3-majowej manifestacji w obronie wolności Internetu, mówiąc iż byli to piraci chcący dalej nielegalnie ściągać pliki. Zbliża się lato, więc obstawiam na jakaś katastrofę ekologiczną lub naturalną, może tornado lub lawina błotna... A żeby było na czasie, to okraszone zmianami klimatycznymi i emisją CO2. Albo może zaciekawią się nadchodzącą wyjątkowo wysoką aktywnością słoneczną w pobliżu roku 2012. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym pakietem telekomunikacyjnym to była perfidna manipulacja TVP. Jak o Unii - to tylko dobrze!

 

W tym miesiącu będą nas karmili propagandą parlamentoeuropejską - informując, jak to ważne dla nas wybory i w ogóle... Będą nas zachęcać do wyborów, a najbardziej liczące się partie będą biły się na spoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, właśnie Orłoś pokazał swoje dziennikarskie dno w Teleexpressie - "Piraci komputerowi nie będą odcinani od sieci", jak gdyby przepisy te miały dotyczyć jedynie piractwa komputerowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy kiedy z neta zniknie Zaitgaist, prawda2.info, i inne tego typu rzeczy. Niewątpliwie będzie (nie)ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie - obstawmy, kiedy pojawi się Zeitgeist 3, w którym dowiemy się, że "najnowszego" wirusa grypy stworzyli żydowscy hodowcy świń ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaitgaist 3 jest w necie od 3 miesięcy... widzę że w tej sprawie jesteś "świetnie" doinformowany, ale można dopierdzielić i ośmieszyć więc walisz w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w to walę, tak samo jak we wszystkie zabawne historyjki z cyklu "WTC to robota rządu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać - nawet jeśli, to i tak nigdy się ani my, ani nikt inny nie dowie. Bardziej martwić może rosnąca cenzura na YouTube i blokowane kont, niemożność zgłaszania niektórych filmików obrażających np. Polaków, itp.

 

Btw. Z3 nie ma wcale. Jest planowany na październik 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że w to walę, tak samo jak we wszystkie zabawne historyjki z cyklu "WTC to robota rządu"

Tylko skąd u Ciebie ta zawziętość i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wyjaśnienia na temat wszystkich rzekomych śladów rządowej roboty były podawane nawet na tym forum, co świadczy o tym, że istnieją. A mimo to historyjka żyje sobie w najlepsze, a jej zwolennicy nie potrafią po prostu przyznać się, że byli w błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie były podawane, chyba mnie to pominęło.

Jak mi podasz to i będzie to wystarczająco przekonujące, to postaram się nic więcej nie pisać na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...