Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

To doprawdy wspaniała wiadomość (czyt. Dobra) jeśli niepanikując dna pozwolisz sobie na eksplorację sensualną samooglądu równoczesnej analizy porównawczo, to za pewnością z czasem umocnisz swą wiedzę względem podstawy dna nie ryjąc owego zanadto zachowując potencję by się godniej zadomowić w samemsobie tymczasem na powierzchni planety niedeprecjonująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto się zastanowić nad wizytą u psychologa Antyszwedzie?

 

@Aminanimator

MOże i tak, jednak...

"Patrząc w otchłań, ona również patrzy w ciebie" - F. Nietzhe

Niewątpliwie to poszerzy świadomość, ale na długą metę tylko złamie. To zależy od charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to się zapisz, i tak będziesz czekał na wizytę z początku nawet z 1 do 2. miesięcy czasu. Chyba, że masz ze 200 zł na wizytę każdorazowo. Wiesz, to jest całkiem zrozumiałe że nie chce ci się iść. Zastanawiałeś się czy to nie lęk przed działaniem i przed konfrontacją z samym sobą a raczej ego? Zauważyłem, że w ludziach myśl o tej konfrontacji i o otwieraniu starych ran budzi przeogromne lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem, że w ludziach myśl o tej konfrontacji i o otwieraniu starych ran budzi przeogromne lęki.[/size] 
  jeśli niepanikując dna pozwolisz sobie na eksplorację sensualną samooglądu równoczesnej analizy porównawczo, to za pewnością z czasem umocnisz swą wiedzę względem podstawy dna nie ryjąc owego zanadto zachowując potencję by się godniej zadomowić w samemsobie tymczasem na powierzchni planety niedeprecjonująco.[/size] 
Taniej i bezpieczniej wyjdzie poczytanie swoich postów na Kopalni sprzed 2lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to się zapisz, i tak będziesz czekał na wizytę z początku nawet z 1 do 2. miesięcy czasu. Chyba, że masz ze 200 zł na wizytę każdorazowo.

 

A ja się zastanawiałem dlaczego dodatkowe ubezpieczenie medyczne w mojej firmie daje mi praktycznie nieograniczony dostęp do specjalistów, ale do psychologów, psychiatrów i seksuologów tylko 3 wizyty rocznie. Aż taki popyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej firma chroni się przed tym, żebyś na terapii zdążył dojść do tego, że masz problemy z powodu pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się zastanawiałem, myślę że byłoby to fajne, zwłaszcza że jak trafię na słuchacza to o sobie mogę gadać i gadać, na razie mi się nie chce ruszyć pupy

Be such smarter no that much than more so as smartest asmart as so.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taniej i bezpieczniej wyjdzie poczytanie swoich postów na Kopalni sprzed 2lat.

Ale to nie przyniesie absolutnie wymiernych rezultatów do czegokolwiek. By rozwiązać problemy emocjonalne i swojej osobowości, trzeba się cofnąć do najgorszych bólów, czyli dzieciństwa, inaczej to w ogóle nie ma sensu. Czy bezpieczniej? Na terapii będzie mu bezpiecznie, w końcu specjaliści się nim zajmą. To wszystko się wywołuje w kontrolowanych warunkach.

Mam takie wrażenie, że w tobie też siedzi lęk przed otwarciem wrót przeszłości.

A ja się zastanawiałem dlaczego dodatkowe ubezpieczenie medyczne w mojej firmie daje mi praktycznie nieograniczony dostęp do specjalistów, ale do psychologów, psychiatrów i seksuologów tylko 3 wizyty rocznie. Aż taki popyt?

Popyt jest przeogromny, publik jest przeładowany totalnie. Zresztą to wcale nie jest tanie. Ubezpieczyciele się wycwanili, bo wiedzą że ogromnie dużo ludzi współcześnie potrzebuje takiej pomocy. Ubezpieczyciel po pierwsze - ma zarabiać a nie wydawać krocie na leczenie ubezpieczonych :P

Raczej firma chroni się przed tym, żebyś na terapii zdążył dojść do tego, że masz problemy z powodu pracy

;D

Dobre, to ci się udało mikroosie :)

Mikke nie zebrał podpisów coby w całej Polsce mieć listy-zła wiadomość

mam tylko jedną prośbę - nie idź, jak wielu debili oddać "pusty głos". Mam kolegę który pracował przy zliczaniach głosów, i mówił do mnie tak:

"Ludzie pisali, rysowali, jakieś głupoty na kartach, ewentualnie oddawali pusty głos. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że w świetle prawa, ten głos jest ważny, i wystarczy zaznaczyć jakiegoś kandydata, by głos był ważny. Takim sposobem na potęgę się fałszuje głosy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Acronis Disc Director. Jak nie da rady spod systemu, to spróbuj boot z płytki Hirena.

Dziękuję za pomoc. Na razie radzę sobie z super grub disc, ale pokombinuję jeszcze kiedy indziej. A kiedy indziej tj., tzn. no chyba po maturze ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skończyłem studia i siedzę sobie sam w domu z rodzicami

 

Przecież to jest dobra wiadomość . Wielu marzy o domu , tęsknią za rodzicami skończyć studiów nie mogą (kasa) w twoim życiu teraz czas na znalezienie pracy i poznanie matki swoich dzieci. :D Bazę masz dobrą, czas rozwinąć skrzydła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale póki to nie nastąpi jest dołek, zwłaszcza że z pracą trudno-po politologii specjalnych kwalifikacji się nie ma, jak tak przeglądam oferty to mnie chęć bierze zostania angielskim zmywakiem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad studiami podyplomowymi? Są co prawda płatne (przeważnie w granicach 500 zł/m-c), ale możesz w pół roku odbyć naprawdę ciekawe i dobrze widziane przez pracodawców szkolenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności zmywak też nie głupi pomysł (praktykowany na świecie - pozwala młodzieży poznać "prawdziwe" życie :-) ). Byle nie za długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie chcę odpocząć od studiów i "prawdziwa" praca pewnie byłaby wskazana, ale jednak intelektualnie zmywak mnie nie zadowoli na długo, btw dzięki za troskę :D w sumie pewnie po to o tym pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...