Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszy wątek dedykuje całemu złu jakie się dzieje na świecie, wszystkiemu co negatywne. Jeżeli wyczytałeś lub znalazłeś/aś jakieś negatywne informacje, coś co cię wzruszyło, zainspirowało to umieść to tutaj. Jeżeli odniosłeś/aś jakąś porażkę w prywatnym życiu to tutaj również możesz się podzielić swoim nieszczęściem  :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze gorzej, bo jako nowy, nie wiem, o co chodzi z tym PM i pewnie coś strasznie tracę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość: pojawił się ten wątek, ale to jeszcze nie tragedia, można temu zaradzić ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Nie umiem nawiązać hipnotyzującego kontaktu wzrokowego :-\

 

I nikt nie próbuje mnie zrozumieć :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuła mi się żarówka w aucie - od świateł mijania, ale z powodu lenistwa i mroźnej aury, nie chce mi się jej wymieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsensowny wątek (To nie jest offtop  :)  ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dziuplę dzięcioła, mogłem się domyślić. Nadyskutowaliśmy się przecież nad tym na forum miłośników Jacka Dukaja.  ;D

 

Ja mam dziś dwie złe wiadomości. Kupiłem mineralną w plastikowej butelce, przyczyniając się do degradacji środowiska, do tego znowu siedzę pod świetlówką kompaltową, zamiast tylko lampą LED, przyczyniając się do emisji dwutlenku węgla.  ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Kilka złych wiadomości:

Rozwiązałem 100% zadań na kolokwium.

Dostałem 75% punktów - program się pomylił(winno być 100%)

Zadania były za łatwe.

Spałem 2-3h/60h - nie mogłem zrobić prostych rzeczy na kole. Nawet podstawianie do wzrou w takim stanie nie jest łatwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

slabo :) jakis powod podali, czy konczyla ci sie umowa i jej nie przedluzyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

czemu czemu czemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierowniczki stwierdziły że nie wywiązuję się z obowiązków-więcej powodów nie znam,ale to sformułowanie niewiele mi mówi bo nie wiem z jakich to obowiązków się nie wywiązałem :) w dodatku nie zadzwonili i nie uprzedzili że jestem zwolniony-dowiedziałem się przyjeżdżając do pracy i dzwoniąc do szefa >;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

kierowniczki stwierdziły że nie wywiązuję się z obowiązków-więcej powodów nie znam,ale to sformułowanie niewiele mi mówi bo nie wiem z jakich to obowiązków się nie wywiązałem :) w dodatku nie zadzwonili i nie uprzedzili że jestem zwolniony-dowiedziałem się przyjeżdżając do pracy i dzwoniąc do szefa >;)

są tacy ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

wiadomość podobna:

nie wiadomość- wspomnienie(4y mce temu),które trwale zmieniło moje postrzeganie pracowników marketów - pracowałem w "Piotrze i Pawle" na kasie we Wrocławiu ul. Świeradowskiej. Zostałem zwolniony po 4ym dniu. Czemu?

Kierownik zmiany stwierdził, że za wolno liczę pieniądze z utargu na koniec dnia (dowiedziałem się tego dopiero od pośrednika pracy). Kierownik powiedział mi:

że

<jakiś grubszy kierownik - szef Piotrów i Pawłów na dolnym śląsku>

żebym już nie przychodził.

-"Czemu?"

-bo "coś się nie spodobało <grubaskowi>"

Zdołowany wróciłem do domu.

 

Jak mogłem na skromnym śniadaniu od rana szybko liczyć po 12u h dupska na krześle? Z 30min przerwy/dzień. Cały dzień przejeżdżania towaru pod czytnikiem!!

 

Kierownik zmiany(3dni obserwacji ćwoka):

-mistrz superdupolizania (w dziedznine szybkich numerków z <grubaskiem>)

-idiota doskonały: jedna kasjerka(wiek b. seksowny) - (nie dokładnie pamiętam) powiedziała, że "<coś,coś,coś> daje"

Kierownik: -"eeee, no kto tu powinien dawać? ;D " (uśmiech błazna, dziwny głos przygłupa<ciągle takim tonem mówił>)

-trybik wiary w drobniaki(ze 3k) , patafian, skór**syn , fagas

 

...i to gówno mnie zwolniło(byłem zmęczony i nie chciałem się rypnąć o moją dniówkę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Antyszwed

Współczuje, mam nadzieje że gdzie indziej ci się lepiej poszczęści.

Długo tam pracowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś człowiekiem myślącym, może to dostrzegli i dlatego poleciałeś, dzisiaj nie lubi się w pracy ludzi myślących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Jesteś człowiekiem myślącym, może to dostrzegli i dlatego poleciałeś, dzisiaj nie lubi się w pracy ludzi myślących.

ehhh, no nie tak

Jak napiszesz w CV do Biedronki, że studiowałeś filozofię to pomyślą, że jesteś niepoważny.

Docenia się myślących - tam gdzie managerowi, będzie to na rękę. Ludzi z jajem ;) docenia się w Accenture(rozwiązania informatyczne dla firm - bazy danych) + znakomita atmosfera, trzeba być jak najbardziej komunikatywnym i mieć umiejętność analitycznego myślenia - tylko takich biorą + fluent angielski.

(to tam u Ciebie w Wawie Tomku :) )

 

Z takiej pracy ma się 1005% satysfakcji, przychodzi się do pracy oczekując różnych ciekawych mixów emocjonalnych.

(nie pracuję tam - ale chciałbym, ale wcześniej zostanę inżynierem biomedycznym<Big Hołp>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wypadek i trafiłem do szpitala na 9 dni. Traumatyczne przeżycia, przy różnych bolesnych zabiegach. Szkoda gadać, choć zdarzały się też pozytywy - ale nie na nie tu miejsce.

Zła wiadomość numer 2 - wrócił Waldi. To się nazywa mieć honor i trzymać się danego słowa nie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zła wiadomość numer 2 - wrócił Waldi. To się nazywa mieć honor i trzymać się danego słowa nie ?

 

Wszystko jest zgodnie z wątkiem o likwidacji konta - tylko czytać trzeba umieć.

Czyżby PM dało klapsa ?? - myśl bo udzieli ci drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...