Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Antyszwed

Złe wiadomości

Recommended Posts

Niniejszy wątek dedykuje całemu złu jakie się dzieje na świecie, wszystkiemu co negatywne. Jeżeli wyczytałeś lub znalazłeś/aś jakieś negatywne informacje, coś co cię wzruszyło, zainspirowało to umieść to tutaj. Jeżeli odniosłeś/aś jakąś porażkę w prywatnym życiu to tutaj również możesz się podzielić swoim nieszczęściem  :'(

Jest jeszcze gorzej, bo jako nowy, nie wiem, o co chodzi z tym PM i pewnie coś strasznie tracę. :)

Zła wiadomość: pojawił się ten wątek, ale to jeszcze nie tragedia, można temu zaradzić ;D

Guest macintosh

Nie umiem nawiązać hipnotyzującego kontaktu wzrokowego :-\

I nikt nie próbuje mnie zrozumieć :'(

Zepsuła mi się żarówka w aucie - od świateł mijania, ale z powodu lenistwa i mroźnej aury, nie chce mi się jej wymieniać :)

W dziuplę dzięcioła, mogłem się domyślić. Nadyskutowaliśmy się przecież nad tym na forum miłośników Jacka Dukaja.  ;D

Ja mam dziś dwie złe wiadomości. Kupiłem mineralną w plastikowej butelce, przyczyniając się do degradacji środowiska, do tego znowu siedzę pod świetlówką kompaltową, zamiast tylko lampą LED, przyczyniając się do emisji dwutlenku węgla.  ::)

Guest macintosh

Kilka złych wiadomości:

Rozwiązałem 100% zadań na kolokwium.

Dostałem 75% punktów - program się pomylił(winno być 100%)

Zadania były za łatwe.

Spałem 2-3h/60h - nie mogłem zrobić prostych rzeczy na kole. Nawet podstawianie do wzrou w takim stanie nie jest łatwe

kierowniczki stwierdziły że nie wywiązuję się z obowiązków-więcej powodów nie znam,ale to sformułowanie niewiele mi mówi bo nie wiem z jakich to obowiązków się nie wywiązałem :) w dodatku nie zadzwonili i nie uprzedzili że jestem zwolniony-dowiedziałem się przyjeżdżając do pracy i dzwoniąc do szefa >;)

Guest macintosh

kierowniczki stwierdziły że nie wywiązuję się z obowiązków-więcej powodów nie znam,ale to sformułowanie niewiele mi mówi bo nie wiem z jakich to obowiązków się nie wywiązałem :) w dodatku nie zadzwonili i nie uprzedzili że jestem zwolniony-dowiedziałem się przyjeżdżając do pracy i dzwoniąc do szefa >;)

są tacy ludzie

Guest macintosh

wiadomość podobna:

nie wiadomość- wspomnienie(4y mce temu),które trwale zmieniło moje postrzeganie pracowników marketów - pracowałem w "Piotrze i Pawle" na kasie we Wrocławiu ul. Świeradowskiej. Zostałem zwolniony po 4ym dniu. Czemu?

Kierownik zmiany stwierdził, że za wolno liczę pieniądze z utargu na koniec dnia (dowiedziałem się tego dopiero od pośrednika pracy). Kierownik powiedział mi:

że

<jakiś grubszy kierownik - szef Piotrów i Pawłów na dolnym śląsku>

żebym już nie przychodził.

-"Czemu?"

-bo "coś się nie spodobało <grubaskowi>"

Zdołowany wróciłem do domu.

Jak mogłem na skromnym śniadaniu od rana szybko liczyć po 12u h dupska na krześle? Z 30min przerwy/dzień. Cały dzień przejeżdżania towaru pod czytnikiem!!

Kierownik zmiany(3dni obserwacji ćwoka):

-mistrz superdupolizania (w dziedznine szybkich numerków z <grubaskiem>)

-idiota doskonały: jedna kasjerka(wiek b. seksowny) - (nie dokładnie pamiętam) powiedziała, że "<coś,coś,coś> daje"

Kierownik: -"eeee, no kto tu powinien dawać? ;D " (uśmiech błazna, dziwny głos przygłupa<ciągle takim tonem mówił>)

-trybik wiary w drobniaki(ze 3k) , patafian, skór**syn , fagas

...i to gówno mnie zwolniło(byłem zmęczony i nie chciałem się rypnąć o moją dniówkę)

@Antyszwed

Współczuje, mam nadzieje że gdzie indziej ci się lepiej poszczęści.

Długo tam pracowałeś?

Jesteś człowiekiem myślącym, może to dostrzegli i dlatego poleciałeś, dzisiaj nie lubi się w pracy ludzi myślących.

Guest macintosh

Jesteś człowiekiem myślącym, może to dostrzegli i dlatego poleciałeś, dzisiaj nie lubi się w pracy ludzi myślących.

ehhh, no nie tak

Jak napiszesz w CV do Biedronki, że studiowałeś filozofię to pomyślą, że jesteś niepoważny.

Docenia się myślących - tam gdzie managerowi, będzie to na rękę. Ludzi z jajem ;) docenia się w Accenture(rozwiązania informatyczne dla firm - bazy danych) + znakomita atmosfera, trzeba być jak najbardziej komunikatywnym i mieć umiejętność analitycznego myślenia - tylko takich biorą + fluent angielski.

(to tam u Ciebie w Wawie Tomku :) )

Z takiej pracy ma się 1005% satysfakcji, przychodzi się do pracy oczekując różnych ciekawych mixów emocjonalnych.

(nie pracuję tam - ale chciałbym, ale wcześniej zostanę inżynierem biomedycznym<Big Hołp>)

Miałem wypadek i trafiłem do szpitala na 9 dni. Traumatyczne przeżycia, przy różnych bolesnych zabiegach. Szkoda gadać, choć zdarzały się też pozytywy - ale nie na nie tu miejsce.

Zła wiadomość numer 2 - wrócił Waldi. To się nazywa mieć honor i trzymać się danego słowa nie ? :)

Zła wiadomość numer 2 - wrócił Waldi. To się nazywa mieć honor i trzymać się danego słowa nie ?

Wszystko jest zgodnie z wątkiem o likwidacji konta - tylko czytać trzeba umieć.

Czyżby PM dało klapsa ?? - myśl bo udzieli ci drugiego.