Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Aminanimator

Co mężczyźni lubią najbardziej

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko koło ilu z tych hostess mężczyzna chciałby się obudzić rano i zobaczyć jak wyglądają bez tej garsonki i makijażu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciesze sie, ze budze sie obok mojej kobiety. Bez znaczenia czy jest w ubiorze czy nie, w makijazu czy bez.

 

Tylko koło ilu z tych hostess mężczyzna chciałby się obudzić rano i zobaczyć jak wyglądają bez tej garsonki i makijażu ?

Pozatym, jezeli uwazasz, ze nie wielu to powiem o wiele gorszy jest facet na codzien ubierajacy sie w najmodniejsze stroje, stylizujacy sie w najlepszych salonach mody i jak sie okazuje z grzybem pod paznokciami i brudnym du***iem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzyb to raczej na stopach, a na męskie tyłki jakoś nie mam okazji spoglądać :D

Sam nie przepadam za metroseksualnymi facetami, chociaż wiem, że niekoniecznie chodziło Ci o metroseksualność, a o metroseksualność powierzchowną. Tak na marginesie - grzyba i tyłek można wyszorować i będzie ok. Po wyszorowaniu "tapety" przeważnie jest już tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze wiekszosc facetow w pierwszej kolejnosci powinno pomyslec o sobie czy sa tacy wspaniali i nie potrzbuja tych udoskonalen. Kobieta kryje swoje niedociaglosci na twarzy za warstwa kosmetykow, mezczyzna swoje niedociaglosci kryje pod ubraniami i czesto sa o wiele gorsze niz np. piegi zakryte warstwa fluidu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

piegi nie sa niedoskonaloscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego sa dla innego nie.

Nie patrz na ludzi przez pryzmat siebie.

Wzialem piegi za przyklad (chodz sam uwazam, ze dodaja uroku) bo przyszedl mi pierwszy na mysl nie wiedzac, ze ktos do tego podejdzie w ten sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do listy ulubionych bym jeszcze dodal :

- wrecz uzalezniony jestem od tego, zeby wieczorkiem zamknac sie w swojej samotni, wybrac sobie klimatyczna muzyke i przy przygaszonym swietle posluchac, filmy czasem sa rowniez na miejscu

- mysle ze faceci uwielbiaja prace, tam zdobywaja przyjaciol, lubia wyzwania i tam moga zmagac sie z rzeczywistoscia

- co jakis czas kazdy potrzebuje sie rowniez "zresetowac", mysle ze wiecie o co mi chodzi :D

- czesto typowa jest chec wyzycia sie fizycznego, zatem z mojego przykladu moge dorzucic jazde na rowerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ZolV ma rację. Każdy (niekoniecznie facet) potrzebuje czasem jakiejś odskoczni - wyciszenie/wyszumienie się.

Łącząc pracę, wyzwania i chęć wyżycia się fizycznego dodam jakieś ekstrema - w moim przypadku góry.

W ogóle dlaczego w wątku "Co mężczyźni lubią najbardziej" tylko jedna osoba zaczęła pisać nie uwzględniając w swoim poście nawet cienia kobiet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

Do listy ulubionych bym jeszcze dodal :

- wrecz uzalezniony jestem od tego, zeby wieczorkiem zamknac sie w swojej samotni, wybrac sobie klimatyczna muzyke i przy przygaszonym swietle posluchac, filmy czasem sa rowniez na miejscu

- mysle ze faceci uwielbiaja prace, tam zdobywaja przyjaciol, lubia wyzwania i tam moga zmagac sie z rzeczywistoscia

- co jakis czas kazdy potrzebuje sie rowniez "zresetowac", mysle ze wiecie o co mi chodzi :D

- czesto typowa jest chec wyzycia sie fizycznego, zatem z mojego przykladu moge dorzucic jazde na rowerze

 

W ogóle dlaczego w wątku "Co mężczyźni lubią najbardziej" tylko jedna osoba zaczęła pisać nie uwzględniając w swoim poście nawet cienia kobiet ?

 

no właśnie dlaczego dopiero teraz? thx ZolV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisalem, ze lubie pyszny obiadek ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

a tak faktycznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dlaczego dopiero teraz? thx ZolV

cogito : bo kobiety lubimy najbardziej, potem jak widac obiadek, a inne potrzeby sa daleko w tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie widzi na forum czesto, ze ktos przyznaje Waldiemu absolutna racje :D

 

Waldiego wszyscy się boją ;P

 

W zasadzie ZolV ma rację. Każdy (niekoniecznie facet) potrzebuje czasem jakiejś odskoczni - wyciszenie/wyszumienie się.

Łącząc pracę, wyzwania i chęć wyżycia się fizycznego dodam jakieś ekstrema - w moim przypadku góry.

 

No właśnie ja bym tu też te cechy, które wymienił ZolV przypisała do ogólnego rodzaju ludzkiego :) Bo ja też tak mam, i myślę że jeszcze wiele wiele osób niezależnie od płci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Waldiego wszyscy się boją ;P

 

...dlatego wszyscy są za anonimową karmą i ukrywają swą obecność na forum?? spokojnie ja nie gryzę  (jeśli nie muszę) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to może i ja się wypowiem o swoich upodobaniach względem płci przeciwnej:po pierwsze mam i miałem jedną dziewczynę :-* więc nie mówię za bardzo na podstawie doświadczeń seksualnych a bardziej estetycznych,opartych o wzrok.

 

najbardziej podobają mi się rude(blondynki na drugim,dalej inne odcienie; ) lubię też wysokie(mam194cm więc jakoś tak uznaję swoje pierwszeństwo w zalotach do wysokich kobiet:P ) bardzo podobają mi się Azjatki(ale "białe",tzn. o jasnej cerze,takie z Japonii,Korei,Mongolii;te z Indii,i w ogóle południa to mi się wyjątkowo nie podobają),kształty lubię dość obfite(choć nie grube,ważne szerokie biodra),ale z drugiej strony wiele chudzinek też mi się podobało,więc nie ma reguły.

 

Charakter-1.śmiać się musi z moich żartów(a poczucie humoru mam specyficzne)2.da się pogadać inteligentnie o poważnych, interesujących rzeczach(niestety BARDZO mało jest takich kobiet,a jak już to są mało wszechstronne, i po ciekawej rozmowie na pewien temat dalej rozczarowują,zdecydowanie łatwiej znaleźć mi towarzysza do ciekawej rozmowy wśród facetów)3.potrafi inteligentnie się wypowiedzieć no i zażartować(te same zastrzeżenia co w pkt2)4.jest "dobra"(hmm ciężko to wyjaśnić,ale chodzi mi o jakieś szczególne ciepło które odczuwa się w trakcie kontaktu,może to po prostu bycie miłym,a może zalążek miłości i feromony :) )5.ciężko ją obrazić-często lubię sobie sprośnie pożartować(zwłaszcza przy płci pięknej) a wiele osób to oburza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.da się pogadać inteligentnie o poważnych, interesujących rzeczach(niestety BARDZO mało jest takich kobiet,a jak już to są mało wszechstronne, i po ciekawej rozmowie na pewien temat dalej rozczarowują,zdecydowanie łatwiej znaleźć mi towarzysza do ciekawej rozmowy wśród facetów)

 

Uważaj na milczące i ze zrozumieniem kiwające głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blondynka odstrasza mnie (malowana oczywiście).

Cycy wielkie (jeśli silicon'owe to też FAIL).

Jeśli panienka przebiera za młodu za dużo w mężczyznach i ma powodzenie za wysokie to na starość w 96.4% zostaje sama).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cycy wielkie (jeśli silicon'owe to też FAIL).

      ^

      Achem!

      Prosiłbym o nieużywanie pewnych słów ;)

Blondynka odstrasza mnie (malowana oczywiście).

Chyba farbowana? :P

Jeśli panienka przebiera za młodu za dużo w mężczyznach i ma powodzenie za wysokie to na starość w 96.4% zostaje sama).

Sugerujesz że ma za duże wymagania? Czemu właśnie 96.4%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mi zakodowano w głowie "malowanka". Czyli moja mózgownica źle funkcjonuje chyba albo moje zapamiętywanie stoi na niskim poziomie ?

Cycy i cyc to spadek "kulturowy" - taki zespół mamu muzyczny BIG CYC. Czyli słowo na miejscu jeśli chodzi o sposób wyrażania się i przyjęty  wspołeczeństwie.

% wzięty i wyliczony przez kolegę dysskalkulika. Ja mu ufam!

Czyli genatyka i dobór osobowosciowy  wrozpłodzie ma najmniejsze znaczenie. Liczy się tutaj "zaiskrzenie" i "to coś". Bez reguły oczywiście. Wykluczone cyfrowo społeczeństwa mają mniejszy wpływ inteletualny jak i biologiczny na swój dalszy rozród (rozpłód?).

Nie zjanja mechanizmów ewolucyjno-erotyczno-rozpłodowych.srodowiskoew, dysfun

Widoomo, ze genetyczne urozmaicenie ma nic co do denych ujemnych wprowadzonych na dane społeczności w głównym funkcjonujacym systemie rozrodczym i dyskredytacji innych warstw społecznych jak i narodowości.

Zależy też do czego w życiu dana jednostka dąży. Samorealizacja w destrukcji czy toksykomanii jak i  w piszaniu wierszy czy wykuwaniu materiału na pamięc.

Rozwojaowa płaszczyzna czy też mozliwości nie są tutaj żadnym wytłumaczeniem jak i zanizanie czy testowanie IQ młodych jednostek (tuataj się kłaniają warunki rozwojowo-bytowe rodziny jak i nadmiar miłości czy materialnych zachcianek. Można to wszystko zsumować w genetykę jak i czynniki psycho-społeczne (a i tak będa zaniedbania i braki w badaniu jednośtki - np. zatatajenie lub uopgólnianie wywiadu).

 

 

Achem!Prosiłbym o nieużywanie pewnych słów

 

Tutaj język, kultura i nasze słownictwo kształtuje samo w sobie wymogi i językiem jakim się posługujemy. Kulturalny człek może zchamieć jak i chamidło ostoja kultury się stac!

 

Tutaj mozna tez badać sztuczność zachowań ludzkich z zaprogramowana na rozród ewolucją. Przykładowo znasz chama z budowy popijajacego kolorowe trunki, a odklepujacego schemat na "bajerce" wrażliwca [kobiety słuchaja tego bełkotu i wdaja suię w rozmowę].

Następny przykład: wpada na saune  z ojcem wytatuowana dziewczyna o kulach. Czy zrobiła sobie po chorobie cięzkiej lub uszkodzeniu organizmu tatuaże? Nie sądze? Chłopak porzucił, a  został tylko nadopiekuńczy ojciec i samotność. Mimo, że za zdrowia kokietyriością dziewczyna zarządziła.

Co do farbowanych włosów to mamy tutaj doczynienie ze stygmatyzacja jak i brakiem wiedzy farbowańców jak i ludzi oceniających to.

Jakby ewolucja zdawała egzamin celujacy to byśmy nie mieli rozwodów, kłótni małzeńskich jak i koscielnych slubów.

 

bardzo podobają mi się Azjatki(ale "białe",tzn. o jasnej cerze,takie z Japonii,Korei,Mongolii

 

To juz rasizm (ale poztywny) i chęć zmieszania odległych genów jakże porządana we współczesnej genetyce, ale i powiązana z tolerancja i najwyzszej klasy edukacją.

 

Charakter-1.śmiać się musi z moich żartów(a poczucie humoru mam specyficzne)2.da się pogadać inteligentnie o poważnych, interesujących rzeczach(niestety BARDZO mało jest takich

 

Tutaj jest powiązane wiele czynników. Obecny humor. Podatność na żart. Sytuacja życiowa. Wcześniejsze doświadczenia z kawałami i zartami.

Może po prostu masz za duże wymagania albo za wyskoi poziom? Jesli leci kawał o zydach, niemcu i rusaku oraz polaku nie biorąc tego w cudzysłów to już mnie odstrasza sens. Mimo, ze idą pokłony dla kawalarza za samą układankę i myslenie nie wyćwiczone.

Kawalarze jak i mistrzowie, krótkich podsumowań mają wielki wkład kulturowy (niedoceniany przez resztę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie prośbę, może dwie:

1. Jak coś piszesz, poprawiaj błędy, bo osobiście mam problemy z przeczytaniem, tego co napisałeś, błędy co chwila mnie zatrzymują.

2. Proszę jeszcze raz: czy byłbyś tak uprzejmy nie pisać pewnych słów na forum, bez względu na ich zwrot w kulturze muzycznej?

A tak przy okazji witam na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale menżczyzna onanistą może też być! A onanista marzy tylko o kontakcie ręki z penisem! Każdy przez onanizm przechodził! Policjant, milicjant jak i bezrobotny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istotowo temat inpostu expected and therefore a good harvest of fruits:

esencialy between any gender;

^^coç as idea is third person coinjoying ordnung of going to be. material kid

sancty calm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przyjemnie było bez tego pseudointeligenckiego bełkotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...