Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Aminanimator

Co mężczyźni lubią najbardziej

Rekomendowane odpowiedzi

No co jest? Zawęziliście temat do jednego: Mężczyźni lubią dziewczyny i seks. Czemu mówicie tylko o tym? Faceci lubią generalnie także samochody, sport i alkohol. Proszę o rozwinięcie także tych wątków. A nie tylko duppy i duppy... (sorry za bezpośredniość)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie np. samochody w ogole nie ruszaja ;) Jako rasowego informatyka bardziej mnie kreca komputery, jakies nowinki, nowe czesci, cos "pogrzebac" w obudowie ^_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

A nie tylko duppy i duppy

nienawidze kiedy tak okresla sie kobiete. nie lubie cie asidus.

 

jesli chcesz podyskutowac o samochodach albo alkoholu to prosze bardzo. rozwin temat. chociaz wydaje mi sie ze temat mial sie wlasnie krecic wokol relacji pomiedzy kobieta a mazczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można nieco "zboczyć" temat i rozwinąć go w kierunku kobiet w samochodach, kobiet po alkoholu, albo nawet kobiet po alkoholu w samochodach ;)

A tak na poważniej, to faceci chyba lubią to magiczne coś w kobiecie co z braku innych słów nazywać można miłością czy bratnią duszą. Ludzie z mojego otoczenia, jeśli przykładają swoje obecne wybranki/żony do swych wydumanych ideałów - to wychodzi jakoś tak dziwnie. A pomimo tego są szczęśliwi, kochani, kochający i nigdy by się nie wymienili za żaden z tych ideałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

Zawsze można nieco "zboczyć" temat i rozwinąć go w kierunku kobiet w samochodach, kobiet po alkoholu, albo nawet kobiet po alkoholu w samochodach ;)

 

asidus chcial jeszcze porozmawiac o sporcie.

 

A tak na poważniej, to faceci chyba lubią to magiczne coś w kobiecie co z braku innych słów nazywać można miłością czy bratnią duszą. Ludzie z mojego otoczenia, jeśli przykładają swoje obecne wybranki/żony do swych wydumanych ideałów - to wychodzi jakoś tak dziwnie. A pomimo tego są szczęśliwi, kochani, kochający i nigdy by się nie wymienili za żaden z tych ideałów.

 

tez zuwazylam ta tendencje ze malzonek/ka jest zazwyczaj daleki/ka od idealu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asidus chcial jeszcze porozmawiac o sporcie.

Sport każdy niech będzie miał w domyśle przy tym zboczeniu :)

 

tez zuwazylam ta tendencje ze malzonek/ka jest zazwyczaj daleki/ka od idealu

A ja uważam, że moja żona jest idealna właśnie. Nie koniecznie taka jak moje dziecięce, chłopięce ideały - ale jest ideałem dla mnie. Kiedyś myślałem że ideałem będzie razem z kobietą grać na kompie w różne durne gierki - a teraz ideałem jest dla mnie możliwość pogrania w różne durne gierki, w czasie gdy żona czyta swoją książkę, przegląda swoje fora, czy wynajduje jakieś cudeńka na allegro.

Moje ideały nabrały po prostu bardziej soczystych i krągłych kształtów - za to właśnie je kocham ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

no wlasnie o to mi chodzi. dalecy od tych ktorych wymarzylismy sobie w mlodosci/dziecinstwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dalecy od tych ktorych wymarzylismy sobie w mlodosci/dziecinstwie

 

Wniosek: Trzeba zwracać uwagę na bierzące marzenia, by w przyszłości nie musieć powtarzać cytowanego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wniosek: Trzeba zwracać uwagę na bierzące marzenia, by w przyszłości nie musieć powtarzać cytowanego zdania.

Nie no, jak ktoś w młodości zwraca uwagę na tylko walory zewnętrzne i na pytanie "jaki jest twój ideał kobiety" odpowiada opisując jej wygląd, pomijając równocześnie cechy charakteru, a potem z tego wydorośleje, to chyba dobrze. Źle, jak komuś tak zostaje i ta wartościowa to ładna i głupia zarazem. Młodość jest tym okresem, w którym każdy mówi, jaką to piękną dziewczynę chciałby mieć. Z czasem człowiek zaczyna myśleć trochę inaczej i kształci sobie inne priorytety. Często wygląd schodzi na dalszy plan. W końcu nie tylko piękn-i/e się żenią/wychodzą za mąż, co nie? ;D

Jako rasowego informatyka bardziej mnie kreca komputery, jakies nowinki, nowe czesci, cos "pogrzebac" w obudowie ^_-

No ;) Ach, gdybym miał kompa z Nehalemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako rasowego informatyka bardziej mnie kreca komputery, jakies nowinki, nowe czesci, cos "pogrzebac" w obudowie 

Potwierdzam. Czas zmienić stereotypy ;) mężczyzn kręcą: jedzenie, kobiety, seks i komputery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, gdybym miał kompa z Nehalemem...

 

Najpierw moze poczekajmy na testy ;D Ciekawi mnie bardzo co pokaza te procki (pomijajac cene, ktora bedzie zaporowa  ;D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

jedzenie! wlasnie! slyszalam ze mezczyzni wola proste jedzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedzenie! wlasnie! slyszalam ze mezczyzni wola proste jedzenie

No a jak ;) Z jednej strony talerza kupka ziemniaków, z drugiej kotlecik, a z trzeciej ogórki czy jakaś sałatka (co kto lubi). I każdy zadowolony, bo:

-mężczyzna najedzony, nacieszony walorami smakowymi

-danie względnie szybkie do przygotowania, więc kobieta cieszy się, że nie musiała się tak wysilać, no i cieszy się też, że jej druga połówka zadowolona.

 

Oczywiście nikt nikomu nie zakazuje robić takich wymyślnych dań jak np pokazują nieraz w programach kulinarnych w telewizji (choćby dla samego efektu, ale powiem wam, że dla mnie ten efekt nie zawsze wygląda apetycznie, ale to kwestia gustu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, tak myślę ;) Ja np. uwielbiam bogactwo przypraw i aromatów, chociaż na talerzu nie musi to wszystko być ułożone jak jakieś małe dzieło sztuki. Aspekt wizualny w ogóle jest dla mnie mało istotny, kiedy jem. Ważne, żeby było smacznie i zdrowo - bez długiego smażenia (a najlepiej w ogóle bez niego), bez konserwantów (moja absolutna schiza) i bez tłuszczu zwierzęcego (uznaję tylko jajka, przetwory mleczne i mięso drobiowe+ryby). Tych samych zasad się trzymam, kiedy ja gotuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedzenie! wlasnie! slyszalam ze mezczyzni wola proste jedzenie

Mężczyźni wolą dobre jedzenie - ale że dobre często jest to co jest proste i serwowane nam od stuleci ? Co zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

bez tłuszczu zwierzęcego (uznaję tylko jajka, przetwory mleczne i mięso drobiowe+ryby). Tych samych zasad się trzymam, kiedy ja gotuję ;)

 

wg ciebie drób i ryby to nie zwierzeta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to zdanie co mikroos napisał jest dobrze sformułowane.

Na zasadzie:

nie dla tłuszczu zwierzęcego(ale uwaga: robię wyjątek dla jajek, drobiu i ryb).

Dla mnie jest logiczna i jasna taka konstrukcja  ;) i nie wynika z niej że dla niego ryby nie są zwierzętami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

moze. nie wiem.

moze to moje nastawienie do wegetarian.

kiedy jeszcze mialam meza uwielbial obiadki typu: schabowy, ziemniaczki i prosta surowka.

zauwazylam ta tendencje u wiekszosci facetow ktorych znam. a jakiekolwiek zjazdy rodzinne nie odbyly sie bez sernika. mam taka teorie ze facet lubi staly prosty jadlospis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze. nie wiem.

moze to moje nastawienie do wegetarian.

kiedy jeszcze mialam meza uwielbial obiadki typu: schabowy, ziemniaczki i prosta surowka.

zauwazylam ta tendencje u wiekszosci facetow ktorych znam. a jakiekolwiek zjazdy rodzinne nie odbyly sie bez sernika. mam taka teorie ze facet lubi staly prosty jadlospis

Kotlety schabowe, ziemniaczki + cwikla :)

A na sernik kazda okazja jest dobra :(

 

Moze nie tyle ze lubimy staly prosty jadlospis, a raczej to ze lubimy do niego wracac.

Podejrzewam, ze moglbym sie pochwalic wieloma daniami, ktore potrafie przyrzadzic a ktorymi nie powstydzily sie wykwintne restauracje, jadlem tez roznych pasci swiata jak nie wielu, ale przyznam, ze Kluski Slaskie z Rolada i Modra kapusta to jest to, na rzecz ktorej odloze wszystko inne :)

 

 

 

PS: mam znajomego ktory po prostu nie lubi smaku miesa, szczegolnie czerwonego, a ogolnie ma to w d***e czy zabija sie rocznie 100 czy 1000000 krow na hamburgery z McDonalda. Nikt mu nie moze skoczyc stwierdzeniem, a czy ryby i drob to nie zwierzeta?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez duzych wymaganiach co do jadlospisu nie mam ;)

 

ziemniaki z kminkiem ( uwielbiam ten smak i zapach :) ) + schabik badz mielony + cwikla z chrzanem, badz sam chrzan, czasem ogorek ale tylko kiszony i moj faworyt grzyby w occie  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg ciebie drób i ryby to nie zwierzeta?

Thikim dobrze mówi. Napisałem: "unikam tłuszczu zwierzęcego, uznaję tylko (...) drób i ryby"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ jajka ;)

A nasze przyzwyczajenia do prostych posiłków mogą się brać z kuchni mamusi podejrzewam. Trzeba by zapytać kogoś kto mleko pił ze złotej butelki czy po przejściu na kuchnię żony schabowy zamiast kaczki a`la nie_wiem_co mu nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja od dzieciaka jadłem w domu raczej "tłusto i prosto", a od momentu wyprowadzki i rozpoczęcia studiów jem tak, jak teraz pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak szybko temat jedzenia zdominował temat seksu ;).

Do kobiet - warto to przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...