Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość macintosh

Kopalniany interfejs użytkownika.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to do końca trafny wątek, ale lepszego nie znalazłem. ;)

 

Mam małą prośbę odnośnie obsługi strony głównej KW. Są tam (chwała!) przyciski pozwalające powiększyć czcionkę, ustawienie jest zapamiętywane (jak zakładam) w ciasteczkach. I tu: czy można by przedłużyć czas ważności tego ustawienia? Jak dla mnie wygasa zbyt szybko, a że z braku czasu na KW zaglądam od czasu do czasu, to co drugie zajrzenie muszę na nowo klikać.

Nie byłby to problem, ale mam zwyczaj z kanału RSS otwierać hurtem wszystkie nowe artykuły na karcie w tle — jak wygaśnie ciasteczko, to muszę potem na każdym z 20 newsów klikać powiększanie czcionki.

 

Problem może banalny, ale gdyby w wolnej chwili dało się wydłużyć ważność ciasteczka, byłbym bardzo wdzięczny. Sroki za zawracanie głowy i z góry dzięki. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ponowię moją prośbę - czy nie da się tak zmodyfikować "sprzęgnięcia" portalu KW z forum, by w nowych tematach na forum pojawiały się odnośniki do strony głównej KW ? Tej z grafiką i w ogóle ? Czy tylko ja czytam notki z poziomu forum i tylko mi poszukiwanie oryginalnej wiadomości dla obejrzenia grafiki sprawia takie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie bardzo widzę, w którym temacie zapytać, więc wykorzystam ten. Mianowicie, usiłuję w ustawieniach profilu ukryc swój adres email, wprowadzam 'ukryj', hasło - komunikat, że się aktualizuje - ale, jak widzę, email cały czas jest widoczny. Co mogę z tym zrobić? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź się wyloguj i sprawdź czy dalej jest widoczny. Bo mi się zdaję, że jest widoczny dla Ciebie tylko jak jesteś zalogowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Niestety, po wylogowaniu, adres wciąż mogę kliknąć, podobnie jak adresy do innych userów. Rozumiem tym samym, że dla Was (ten mój) jest  normalnie widoczny, tak samo jak te pozostałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Twój adres jest widoczny. Wygląda więc na to, że mamy błąd w silniku forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe,  bo dzisiaj dośc długo nie udawało mi się zalożyć konta, dopiero za któryms razem i po czasie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pole Morfocośtam. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stronka naprawdę bardzo fajna, taka w stylu focusów i inszych różności :D (czy np. fora tematyczne mają to do siebie, że są jakie są, krótko mowiąc, warto na nie wpadać), a co zachęcające (przynajmniej dla mnie), rozmowy jakie się toczą pod tematami (aczkolwiek, w rozważania na temat pól morfogenetycznych i innych tego typu wynalazków zazwyczaj się specjalnie nie zagłębiam, bez obrazy dla propagatorów tego rodzaju pomysłów :D; ostatnio zdarzyło mi się zanurkować w totalizm, odparowanie wtc, czy wypowiedzi nasowskich astronautów o kosmitach, i jak slowo daję, wymiękam od tego wszystkiego ;), tym bardziej, że gmerając w necie nie wie się, co jest fotką prawdziwą, a co zgrabnie zmontowaną, nie mówiąc o tym, że choćby samo YT pełne jest teorii spiskowych - mniej lub bardziej prawdopodobnych, mozliwych, słusznych, bądź nie - dla czego kto sobie życzy) raczej daleko odbiegają od tego, co można znaleźć choćby na takim onecie (o, tu muszę dodać, że: moim zdaniem). Oczywiście, i tam daje się wyłuskać wśród zalewu komentarzy interesujące informacje (świadczące o tym, że wypowiadają się internauci z olejem w glowie :D, a nie tylko dzieci neo, trolle, prowokatorzy, w najlepszym razie zwykli ignoranci (znowu: moim zdaniem), którzy zabierają czas potencjalnym czytającym), niemniej, jak jest, wszyscy wiemy. Pozdrawiam serdecznie, ale i chyba lepiej mi się tu nie zadamawiać, bo i tak nie tak znowu latwo radzić sobie z uzależnieniami internetowymi; podczas gdy doba to tylko 25 ;-) godzin; tyllle ciekawego wszędzie. Joł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...