Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Mariusz Błoński

Propozycje dotyczące regulaminu forum

Rekomendowane odpowiedzi

Podam inny przykład, który pokazuje, że wszystkie liczby w DNA są ważne

"Dr. Foreman: Saturacja w normie.

Dr. House: Zmieniła się o jeden procent.

Dr. Foreman: Mieści się w normie. To normalne.

Dr. House: Gdyby jej DNA zmieniło się o jeden procent byłaby delfinem."

;)

Widziałam też dzisiaj rano w szkole plakat związny z tym:

http://www.nocnaukowcow.pl/

Wybiera się ktoś?

 

P.S. Waldi, dobrze, że wziąłeś się w końcu w garść. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@josh: kolory widziałby tylko ten, kto sobie je wprowadził. Chodzi o to, że jeśli np. wkurza Cię Mikroos, to sobie go dodajesz do listy i jego posty są wyróżnione, więc łatwo je pominąć.

 

Co do Nocy Naukowców, to będziemy się chwalić: mamy patronat prasowy nad Małopolską Nocą Naukowców. Dzisiaj wieczorem chcemy umieścić ich baner u nas, no i jakąś większą notkę o tym napiszemy z zapowiedziami programowymi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/.../ Chodzi o to /.../

że nieco irytują mnie posty, które są nic nie wnoszącą kłótnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Mam propozycje, nie tyle do Mariusza, co do użytkowników, na forum inny podpatrzyłem takie forum jak "luźne rozmowy" gdzie może się wypowiedzieć każdy o czymkolwiek chce, na wolne tematy, utworzyć wątek o czymkolwiek. Pozwoliło by to bardziej restrykcyjnym uniknąć złości a tym luźniejszym pisać o czym chcą. Jak się na to zapatrujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje, nie tyle do Mariusza, co do użytkowników, na forum inny podpatrzyłem takie forum jak "luźne rozmowy" gdzie może się wypowiedzieć każdy o czymkolwiek chce, na wolne tematy, utworzyć wątek o czymkolwiek. Pozwoliło by to bardziej restrykcyjnym uniknąć złości a tym luźniejszym pisać o czym chcą. Jak się na to zapatrujecie?

 

Zdecydowanie Za. Niektórzy pewnie musieliby zamieszkać wyłącznie w "luźnych tematach" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Mam propozycje, nie tyle do Mariusza, co do użytkowników, na forum inny podpatrzyłem takie forum jak "luźne rozmowy" gdzie może się wypowiedzieć każdy o czymkolwiek chce, na wolne tematy, utworzyć wątek o czymkolwiek. Pozwoliło by to bardziej restrykcyjnym uniknąć złości a tym luźniejszym pisać o czym chcą. Jak się na to zapatrujecie?

Ale musiałoby być coś podobnego do oferowanego przez google przy mailach - odwołania do skojarzonych topiców na KW.

+ specyficzny wygląd takiego działu pozwalającego na skojarzenie, że można odwołać się do topicu na KW.

 

// to się "Shoutbox" nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Bo to jest pisanie od zera , pod tym samym nikiem powtórna aktywacja czyli reaktywacja  8)

a jeszcze będzie rewolucja jak licznik osiągnie - 100 8)

Albo po prostu :

 

"Matrix 3"

            8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeby utrzymać dobry poziom luźnej dyskusji, Panie Macintoshu, anemia dopadła? Najpierw tracisz karmę, potem sygnaturkę, a teraz nawet obrazka i cytatu nie masz :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

To żeby utrzymać dobry poziom luźnej dyskusji, Panie Macintoshu, anemia dopadła? Najpierw tracisz karmę, potem sygnaturkę, a teraz nawet obrazka i cytatu nie masz :'(

To działa na mnie synergicznie.

 

Wiem, że o luźne rozmowy chodziło Wam.

Mi chodziło o zakręcenie rozmów, stabilizator, akcelerator serwisu..

 

Anemia nie jest jedyną możliwą interpretacją(nie rozumiem kiedy ktoś się do mnie odwołuje złożonym sarkazmem - ja mam się otwierać a i tak jestem traktowany z góry). No i nie trafiłeś nawet w kontekst myślowy. Nie lubię niekonstruktywnej krytyki: chybionej i chaotycznej - zwykłe kopanie po kostkach(spotykane w relacjach szef-pracownik : "Idi...")).

("thinko"?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Twoja interpretacja też nie jest jedyną. Nie polemizuję z sarkazmem, ale krytyka ??? To już nie jest interpretacja, lecz nadinterpretacja :-X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Tylko, że Twoja interpretacja też nie jest jedyną. Nie polemizuję z sarkazmem, ale krytyka ??? To już nie jest interpretacja, lecz nadinterpretacja :-X

Krytyka - podsumowanie wedle swoich kategorii.

Nadinterpretacja pochodzi od nieczytelnych komunikatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo luźne rozmowy mają to do siebie, że bywają nieczytelne. Szczególnie, jeżeli dominuje w nich funkcja ekspresywna niż informacyjna (komunikaty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia zagadka .

 

Czym się różni człowiek , pies i drzewo ??

 

Tylko nie piszcie DNA bo tym się prawie nie różni. ;D (to wiem dzięki banowi). ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

jedno jest głupsze od drugiego? ;)

To zagadka dla inteligentnych. Popatrzmy kto ma tyle polotu co

waldi888231200 - reaktywacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej josh .

 

Otóż odpowiedzią jest:  ;D

 

Prędkość przewodzenia sygnałów w nerwach

I tak dla ludzi (nie wiem czy wszystkich ;D) to 200km/ sek , pies ma sygnał 10 razy wolniejszy a drzewo nawet 10 000 razy wolniejszy niż człowiek.

Zatem  tak jak przy internecie ilość otrzymywanych informacji zależy od szybkości łącza a rozwój osobisty to  ilość i trafność zadawanych zapytań na serwer. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość przewodzenia sygnałów w nerwach /.../ to 200km/ sek , pies ma sygnał 10 razy wolniejszy a drzewo nawet 10 000 razy wolniejszy niż człowiek.

 

Poproszę o źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje, nie tyle do Mariusza, co do użytkowników, na forum inny podpatrzyłem takie forum jak "luźne rozmowy" gdzie może się wypowiedzieć każdy o czymkolwiek chce, na wolne tematy, utworzyć wątek o czymkolwiek. Pozwoliło by to bardziej restrykcyjnym uniknąć złości a tym luźniejszym pisać o czym chcą. Jak się na to zapatrujecie?

 

Dobry pomysł. ;) Gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z dopiskiem "O wszystkim i nie na temat". Skąd takie wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z dopiskiem "O wszystkim i nie na temat". Skąd takie wnioski?

 

Ot, taki żart. Podobnie jak z "gatkami". Skoro ma być luźno, to z założenia niekoniecznie trzeba się trzymać tematyki KW czy tematyki topiku, w którym się dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali
Dobry pomysł. ;) Gotowe.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...