Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Mariusz Błoński

Propozycje dotyczące regulaminu forum

Rekomendowane odpowiedzi

co do virusława to pamiętam nawoływania macintosha by ignorować "trolla virusława",co do waldiego to też była akcja zbierania podpisów za wprowadzeniem regulaminu by usunąć waldiego,więc określenie knowania wydaje mi się na miejscu.ale dajmy już temu spokój

 

PS:Przyborze czemu piszesz antySzweda,cząstkę "Szwed" pisząc z dużej litery? ???

Jeżeli były nawoływania cyt:"by ignorować "trolla virusława" kon.cyt. i cyt"zbanowania waldiego" kon. cyt. to tym samym sprawa jako taka jawi się sama jako najwyższej rangi -jako odnosząca się filozoficznie(przyczynowo)do Regulaminu Forum KW-tutaj:do skróconego uniwersalnego 3 -pkt.I tym samym wchodząc w zakres tematyczny wątku:"Propozycje dotyczące regulaminu forum".A co dowodzi ,iż post Twój jest postem NA TEMAT -nie naruszającym pkt.3 u.R.(Posty należy redagować na TEMAT określony w artykule-zgodnie z wątkiem tematycznym).Jeżeli zatem w grę wchodziły cyt:"Nawoływania"kon.cyt.to dowodzi to braku  wydarzania się ... obowiązywania Regulaminu Forum KW w ogóle.Jako ,iż Regulamin s.u.3-pkt.nie traktuje o nawoływaniu do jego przestrzegania lecz o zakazie nie przestrzegania -nie ma bowiem przymusu /administracyjnego/ przestrzegania Regulaminu a jest mowa tylko o nieopłacalności nieprzestrzegania na końcu -z powodu możliwości zbanowania jako możliwości takiej.Stąd zakaz nieprzestrzegania Regulaminu pozostaje w związku z pojęciem zbanowania.A zbanowanie nie może wydarzyć się w żaden sposób bez uprzedniego ostrzeżenia ze strony ADMIN-a z wyjaśnieniem podaniem uzasadnienia który pkt.s.u.3-pkt.Reg. został naruszony.Jako ,iż aby mógł zostać naruszony Regulamin Redakcyjny uprzednio musi zostać naruszony Reg.skrócony jako obowiązujący również Redakcję -ADMIN-a.Jak zatem z powyższego wynika owe "nawoływania"jeżeli miały miejsce były nielegalnymi w przypadku posiadania Regulaminu vel legalnymi w przypadku nieposiadania poprzez tzw.przegłosowanie demokratyczne.Tzn.nawoływania do "ignorowania "wobec niemożliwości zbanowania z przyczyny braku Regulaminu w ogóle - w znaczeniu ignorowania "trolla"czyli sprawcy procederu naruszenia Regulaminu niepisanego.To bowiem czy w grę wchodził "troll" można było w tej sytuacji ustalić tylko poprzez głosowanie demokratyczne...wobec nie funkcjonowania Regulaminu Forum."Nawoływania" czyli na drodze :agitacji.Cyt:"to pamiętam nawoływania macintosha by ignorować "trolla virusława" kon. cyt.

2/Jednakże tutaj powstaje sam problem co oznacza pseudo:virusław?czy jest wzięte czy nie z kalendarza polskiego czyli ze słowiańskiego?Jeżeli w j.słowiańskim nie występuje litera"v" jako łacińska (czyli niepolska).J.słowiański czyli polski wywodzi się z sanskrytu.A więc problem czy jest to imię słowiańskie ...gdyż Słowianie nie znali pojęcia :virusa lecz tylko pojęcie :atomu ,nie posługiwali się :komputerami.Dlatego pkt.1 s.u.Reg.traktuje ,iż cyt:"Pseuda forumowe winne być wzięte z kalendarza polskiego".I stąd pseudo :virusław wypada jako niezrozumiałe w odbiorze ,jeżeli nie może w grę wchodzić sławienie na Forum KW ...virusów komputerowych??.Z formalnego zatem p.widzenia nawoływania for.macintosha do ignorowania "trolla virusława"wypadałyby jako wtedy :agitacja pozytywna.

3/I  analogicznie zwrot:knowania należy tutaj rozumieć w znaczeniu pojęcia:socjologicznego.Jako,iż socjologia zajmuje się problemem :klik ,sitw ,układów itp.jako konsekwencje nie przestrzegania prawa -zasad regulujących tutaj:3-pkt.s.u.Reg.Forum KW.I stąd może należeć do najbardziej interesujących dyscyplin naukowych.A co oznacza ,iż zastosowane określenie:"...ale dajmu już temu spokój"kon.cyt. jest zastosowaniem nieracjonalnym ,jeżeli wszystkie nieprawidłowości socjologiczne należy doprowadzać do nieobowiązywania a nie do ...obowiązywania.

 

Suplement (dodatek)

 

1/Pseudo :antyszwed należy pisać z małej litery,gdyż obowiązuje zasada ,że wszystkie pseuda (oprócz słowiańskich)na forach pisze się z małej litery.Ale ponieważ takiego imienia jak:antyszwed nie ma w kalendarzu polskim -to w tej sytuacji odbiorcy mogliby mieć trudności z odbiorem znaczenia słowa szwed skreślonego przez małą literę ...co to jest takiego?

2/Pkt.1 s.3-pkt.u.Reg.nie jest obowiązkowy ale nieprzestrzeganie może być nieopłacalne na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyszwedzie - ta prywatna wiadomość o Virusławie, wydarzyła się po ataku na mnie (na marginesie: nie była to próba usunięcia jak w przyp petycji dot waldiego, której to petycji nie poparłem.

Prywatne rzeczy, prywatne myśli,

osobiste rzeczy, osobiste myśli, osobiste sprawy,

...prywatne wiadomości - takie rzeczy, o których jeśli dowie się ktoś niepowołany(np. wszyscy- jak teraz) to konieczne jest sprostowanie czy przedstawienie kontekstu, bo inaczej jest się bardzo niezrozumianym(zazwyczaj jest się widzianym w negatywnym_świetle_braku_kontekstu, który trzeba jeszcze zrozumieć, żeby osoba odtajniona nie była niezrozumiana) - TAK SIĘ NIE ROBI.

...spoko, już wyluzowałem.

 

Cyt:"...wydarzyła się po ataku na mnie" kon.cyt.

Jeżeli był to ATAK na Ciebie czyli na osobę -to miało miejsce naruszenie pkt.2 s.u.3-pkt.Reg."Zakazany jest atak na osobę /ad persona / -zamiast ATAKU na argumenty" kon.cyt.Dlaczego zatem informujesz ,iż był to atak na Ciebie czyli na Twoje tzw.fałszywego EGO (to jestem JA (Ego)a to wszystko w około to jest moje)zamiast posługiwać się nomenklaturą pojęciową regulaminową:... "wydarzała się po naruszeniu przez Virusława pkt.2 s.u.3-pkt Reg.Forum KW (zakazany jest ATAK na osobę zamiast na argumenty)".Jeżeli inaczej informujesz ,iż w/g Ciebie ATAK for.Virusława na Twoje argumenty =atakowi na Ciebie" ,- że TY (osoba)a Twoje argumenty (forma nieosobowa) -to jedno i to samo -tzw.pojęcia tożsame?Jeżeli pkt.2 traktuje wyraźnie,iż nakazany a nie tylko dozwolony jest ATAK na argumenty(czyli łącznie z ich ośmieszeniem)-natomiast zakazany ATAK na osobę(ośmieszanie).Jeżeli z Twojego postu niesposób jest zorientować się czy ATAK Virusława ośmieszający w jego poscie Twoje argumenty był tożsamy z ośmieszeniem Ciebie ? czy Twoje argumenty a Ty (Ego)-to jest ... jedno i to samo?? (czy Twoje argumenty mogą być mądrzejsze od Ciebie czy jest to możliwe...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś ci karmę zaniżył... bez komentarza.

 

Tzw.pojęcie "karmy" jako pojęcie sanskryckie oznacza jak powszechnie wiadomo działanie-pracę -czyli zbiór dobrych i złych uczynków z poprzedniego życia (reinkarnacja)mających wpływ na aktualne.Stąd każda jednostka posiada właściwą tylko dla siebie :karmę działając zgodnie z "prawem karmy" -któremu  nikt się nie może oprzeć -jako przyczynowym :akcja =reakcja (prawo Nevtona).W tym znaczeniu dla for.macintocha ,gdy mówi o cyt:"zaniżeniu karmy" chodzi prawdopodobnie o odbiór jakichś ...niekorzystnych reakcji w związku z danym dowolnie wziętym działaniem -pracą -kontaktami z innymi jednostkami-karmitami- które mogą przejawić się w postaci odbioru bądź to cierpienia bądź radości-uważając siebie za sprawcę autora działania czynu - zdolnym zmienić karmę niekorzystną na dobrą.Cyt:"Znowu ktoś ci karmę zaniżył... bez komentarza" kon.cyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali
Tzw.pojęcie "karmy" jako pojęcie sanskryckie oznacza jak powszechnie wiadomo działanie-pracę -czyli zbiór dobrych i złych uczynków z poprzedniego życia (reinkarnacja)mających wpływ na aktualne.Stąd każda jednostka posiada właściwą tylko dla siebie :karmę działając zgodnie z "prawem karmy" -któremu  nikt się nie może oprzeć -jako przyczynowym :akcja =reakcja (prawo Nevtona).W tym znaczeniu dla for.macintocha ,gdy mówi o cyt:"zaniżeniu karmy" chodzi prawdopodobnie o odbiór jakichś ...niekorzystnych reakcji w związku z danym dowolnie wziętym działaniem -pracą -kontaktami z innymi jednostkami-karmitami- które mogą przejawić się w postaci odbioru bądź to cierpienia bądź radości-uważając siebie za sprawcę autora działania czynu - zdolnym zmienić karmę niekorzystną na dobrą.Cyt:"Znowu ktoś ci karmę zaniżył... bez komentarza" kon.cyt.

[Ocena Forumowicza], o to mi chodziło a nie gadanie o reinkarnacji, ok? Mogę poprawić ten błąd, jeżeli aż tak ciebie razi.

Czytając tak to co napisałeś, przypomina mi się film chłopaki nie płaczą: "Tobie w przyszłym życiu nie wróżę nic dobrego, góra kaczką zostaniesz" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ocena Forumowicza], o to mi chodziło a nie gadanie o reinkarnacji, ok? Mogę poprawić ten błąd, jeżeli aż tak ciebie razi.

Czytając tak to co napisałeś, przypomina mi się film chłopaki nie płaczą: "Tobie w przyszłym życiu nie wróżę nic dobrego, góra kaczką zostaniesz" ;)

Nie musisz nic poprawiać!jeżeli nie popełniłeś ...żadnego błędu!nie byłoby to w żaden sposób możliwe!A wprost przeciwnie!Wykazałeś błąd w postępowaniu for.Macintosha ,gdyż w postępowaniu forumowym posługuje się pojęciem religijnym hinduistycznym :reinkarnacji -narzucając to pojęcie bez wyjaśnienia co oznacza?jako serwisie nie religijnym lecz naukowym.Dlatego Twoje oburzenie jest tutaj uzasadnione,jeżeli pojęcie :karmy należy do pojęć filozofii wedyjskiej sprzed 5000 lat -jako pojęcie filozoficzne a nie religijne.A pojęcia filozoficzne należą do pojęć naukowych.I tym bardziej,iż nie istnieje takie pojęcie jak:zaniżenie karmy -gdyż karmę nie można zmienić a jedynie zasłużyć na NOWĄ -wypracować.Dlatego w żaden sposób nie musisz się niepokoić zarzutem ,iż możesz zaniżyć karmę dla  for.macintosha vel ,że on może zaniżyć Twoją karmę.Jeżeli obowiązuje tutaj zasada"CZEGO Jaś się sam nie nauczył-to nie będzie umiał".A zatem w żaden sposób nie może mnie nic w Twojej wypowiedzi cyt:"razić" -jeżeli jest jak najbardziej racjonalna.A propos  kaczki.W/g filozofii wedyjskiej -jak powszechnie wiadomo-formę człowieczą uzyskuje się nie w wyniku wróżenia lecz w wyniku ewolucji ze strony :1/krowy 2/lwa 3/małpy.I w takiej samej kolejności następuje degradacja.Tak ,że to ,iż możesz zostać bezpośrednio kaczką -w tej wersji odpada.

 

Suplement.

1/Udaje się tutaj zauważyć tendencję jakby odbiegania ... od TEMATU dyskusji:"Propozycje dotyczące regulaminu forum".

2/Jeżeli każdy z forumowiczów winien wziąść udział w dyskusji ,jeżeli jest to TEMAT podstawowy (jako racja Forum KW) a wszystkie inne z niego logicznie wynikają.

3/Tzn.zaprezentować Regulamin lepszy od uniwersalnego 3-pkt.skróconego -wyżej określonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Ale mi nie chodzi o żadną filozofię, religię, naukę, czy ewolucje małp, krów i lwów. Chodzi mi po prostu o formę. Użyteczność jaką ma coś przynosić. Skomentowałem to, co osobiście uważam że nasz kopalniany indywidualny język. Przykład: Jak np. mamy spotkanie w fundacji dla które pracuje, szef mówi na dzień dobry: "na dzień dobry ogłoszenia parafialne", i czy ty myślisz że będzie nam mówił o tym co ksiądz mówił w niedziele na mszy? Nie, to jest po prostu nasz prywatny slang oznaczający "Ostatnie wiadomości dotyczące bieżących spraw" Rozumiesz?

Moim oburzeniem jest to że robi się coś takiego jak mac'owi, bo jest to chamskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Suplement.

W świecie neta i forów internetowych pisze się : "btw"

(skrót od "By The Way" - czyli "przy okazji" czy w luźnym tłumaczeniu : "na marginesie")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o żadną filozofię, religię, naukę, czy ewolucje małp, krów i lwów. Chodzi mi po prostu o formę. Użyteczność jaką ma coś przynosić. Skomentowałem to, co osobiście uważam że nasz kopalniany indywidualny język. Przykład: Jak np. mamy spotkanie w fundacji dla które pracuje, szef mówi na dzień dobry: "na dzień dobry ogłoszenia parafialne", i czy ty myślisz że będzie nam mówił o tym co ksiądz mówił w niedziele na mszy? Nie, to jest po prostu nasz prywatny slang oznaczający "Ostatnie wiadomości dotyczące bieżących spraw" Rozumiesz?

Moim oburzeniem jest to że robi się coś takiego jak mac'owi, bo jest to chamskie.

W/g mojej orientacji rozumienia " chamskie" na każdym Forum jest wszystko to co narusza skrócony uniwersalny Regulamin 3-pkt.

2/Zakazany jest ATAK na osobę zamiast na argumenty

3/Zakazane jest redagowanie postów nie na TEMAT określony w artykule poddanym dyskusji-wątku tematycznym .

A ściśle przede wszystkim naruszanie pkt.3.

Dlatego w zasadzie dyskutant winien określić na wstępie czy występuje ze swoim postem na "Ringu Logiki" czy "na widowni" dla publiczności jako "kibic".Jeżeli wejście na "Ring Logiki" może być związane także z KO -nokautem a nie tylko z przegraniem na punkty -gdyż na Ringu Logiki nie ma remisów.I podziału na kategorie wagowe -dyskutant występujący w wadze ciężkiej może realizować walkę dialektyczną (wymianę argumentów)z występującym w wadze np.papierowej.Wejście w stan oszołomienia ringowego po otrzymaniu prawego prostego logicznego na szczękę filozoficzną (światopogląd)może trwać miesiącami ,jeżeli na ringu sportowym mija po kilku minutach...gdyż w grę wchodzi trafienie na tzw.fałszywe Ego w pobliżu którego położony jest "nerw nienawiści".

Natomiast uznanie ataku NA ARGUMENTY za ATAK na osobę -dyskwalifikuje moralnie dyskutanta -wprowadzając na Forum niepotrzebne zamieszanie -jako przejaw ignorancji-nie rozumienia i nie przestrzegania Regulaminu.Stąd z wymianą poglądów na "Ringu Logiki" nie ma żartów... "ringu logiki" nie ma żartów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świecie neta i forów internetowych pisze się : "btw"

(skrót od "By The Way" - czyli "przy okazji" czy w luźnym tłumaczeniu : "na marginesie")

 

Jeżeli się nie mylę to post swój zaprezentowałeś na "Ringu Logiki" a nie "Na widowni" ?? I zgodnie z pkt.2 przeprowadziłeś ATAK na argumenty a nie od personam.Otóż!w świecie neta i forów internetowych w/g mojej orientacji nie ma ustalonych zasad czy pisze się "btw" czy "na marginesie"vel "postscriptum" ponieważ nie obowiązuje jeszcze w tych światach s.u.3-pkt.Reg.

Jako ,iż najpierw hierarchicznie idzie przestrzeganie owego Regulaminu a następnie dopiero wszystkich innych pomocniczych zasad w tym :"btw" itp.A tedy są to Twoje prywatne interpretacje (tzw.spekulacje umysłowe)ponieważ forumowicze nie mają obowiązku posługiwania się terminologią angielską na servisach portalach forach polskich - i tym samym nie muszą znać j.angielskiego.Natomiast posiadają obowiązek przestrzegania pkt.1 s.u.Reg."Pseuda forumowe winne być wzięte z kalendarza polskiego" jako ,iż mogą ale nie muszą prowadzić wymianę poglądów z forumowiczami utożsamiającymi się ... z angielskimi jabłkami?czyli ...z jabłkami.Analogicznie!wydaje się ,że uprzednio winieneś ustosunkować się do krytycznych konstruktywnych argumentów forumowiczów skierowanych pod Twoim adresem w związku z tzw.zbanowaniem nieformalnym określonych personalnie w ich postach forumowiczów - z Twoim udziałem w tych realizacjach jako nie odwołujących się do Regulaminu Forum KW... i tym samym mogących być nielegalnymi  ... w tym kontekście.A dopiero następnie do "btw" w związku z niepisanym obowiązkiem przestrzegania kolejności odpowiedzi ...jeżeli po A idzie B a nie E.Jak zatem sam możesz stwierdzić prowadzę z Tobą na punkty na "Ringu Logiki" w tym wątku -jeżeli dotąd nie zająłeś stanowiska na temat s.u.3-pkt.Reg.przez zaprezentowanie Regulaminu lepszego - zgodnie z TEMATEM wątku :"Propozycje dotyczące regulaminu forum". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Jeżeli się nie mylę to post swój zaprezentowałeś na "Ringu Logiki" a nie "Na widowni" ?? I zgodnie z pkt.2 przeprowadziłeś ATAK na argumenty a nie od personam.Otóż!w świecie neta i forów internetowych w/g mojej orientacji nie ma ustalonych zasad czy pisze się "btw" czy "na marginesie"vel "postscriptum" ponieważ nie obowiązuje jeszcze w tych światach s.u.3-pkt.Reg.

nie "ATAK" - tylko drobne objaśnienie.

Wszystkich wokół Ciebie traktujesz z góry - np. teraz, chyba pierwszy raz siadłeś do neta i twierdzisz, że wszystkie fora polskie mają działać wg Twoich reguł - nawet nie bierzesz udziału w forumowych dyskusjach, które mają się całkiem dobrze, a Twój regulamin to jak sam napisałeś - to wskazówki, powodujące uniknięcie niechcianych sprzeczek - więc po co nazywać je regulaminem, a nie wskazówkami?

 

W internecie zasady zapewniające sprawną wymianę zdań mieszczą się w spolszczonym pojęciu "netykieta".

 

Przychodzisz z innego świata i dyktujesz swoje reguły. Nic nie mam przeciw Twoim wskazówkom, kłócisz się do upadłego dając lawinę argumentów - nie znając elementarnych zasad dyskusji na forach. Po co wygłaszać tyradę? skoro już w przedbiegach(argumencie najpierwszym) nie masz racji. Implikujesz, mimo, że nie jest to konieczne(a nawet nie ma to sensu), upierasz się, że masz rację, bywasz złośliwy, np.: "btw" - grzecznie podałem Ci jedną informację co do skrótu myślowego, a ty piszesz, że to nie na temat(to wiem, ale nie przeszkodziłem w rozwoju tematu)

EOT, ode mnie

jesteś dyktator!! zupełnie nie demokratyczny, układający prawo wedle swoich potrzeb i upodobań, mając w nosie innych użytkowników, którzy korzystają z forum i dyskutują na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, napiszecie wreszcie coś konkretnego?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie "ATAK" - tylko drobne objaśnienie.

Wszystkich wokół Ciebie traktujesz z góry - np. teraz, chyba pierwszy raz siadłeś do neta i twierdzisz, że wszystkie fora polskie mają działać wg Twoich reguł - nawet nie bierzesz udziału w forumowych dyskusjach, które mają się całkiem dobrze, a Twój regulamin to jak sam napisałeś - to wskazówki, powodujące uniknięcie niechcianych sprzeczek - więc po co nazywać je regulaminem, a nie wskazówkami?

 

W internecie zasady zapewniające sprawną wymianę zdań mieszczą się w spolszczonym pojęciu "netykieta".

 

Przychodzisz z innego świata i dyktujesz swoje reguły. Nic nie mam przeciw Twoim wskazówkom, kłócisz się do upadłego dając lawinę argumentów - nie znając elementarnych zasad dyskusji na forach. Po co wygłaszać tyradę? skoro już w przedbiegach(argumencie najpierwszym) nie masz racji. Implikujesz, mimo, że nie jest to konieczne(a nawet nie ma to sensu), upierasz się, że masz rację, bywasz złośliwy, np.: "btw" - grzecznie podałem Ci jedną informację co do skrótu myślowego, a ty piszesz, że to nie na temat(to wiem, ale nie przeszkodziłem w rozwoju tematu)

EOT, ode mnie

jesteś dyktator!! zupełnie nie demokratyczny, układający prawo wedle swoich potrzeb i upodobań, mając w nosie innych użytkowników, którzy korzystają z forum i dyskutują na nim.

 

"TO NIE JA to on".

1/Nie powiedziałem ,że jest to Regulamin /redakcyjny/  lecz że jest to Regulamin skrócony.Niezauważyłeś tego przymiotnika ... umyślnie czy celowo?Każdy Regulamin jest zbiorem wskazówek ale nie każdy zbiór wskazówek jest Regulaminem.

2/ATAK jest tutaj zastosowany w znaczeniu pozytywnym.

3/Drobne wyjaśnienia wskazują,iż zaprezentowałeś je na "widowni"a nie "Ringu Logiki" i dlatego jako takie mogą zostać odebrane przez forumowiczów "z przymróżeniem oka".

4/Uwagi zaprezentowane przez  forumowiczów na temat sposobu funkcjonowania Forum KW zdają się zaprzeczać Twojej tezie ,iż wszystkie dyskusje forumowe w skali krajowej mają się całkiem dobrze.

5/Netykieta dotyczy Regulaminu Redakcyjnego a nie Regulaminu skróconego 3-punktowego poprzedzającego redakcyjny-szczegółowy.

6/Netykieta (bez skróconego Regulaminu) nie zdaje egzaminu uwzględniając tysiące konfliktów mających miejsce na forach krajowych -jest powszechnie nieprzestrzegana.

7/Zlekceważyłeś informację,że skrócony Regulamin obowiązuje wszystkich bez wyjątku łącznie  z ADMIN-em i Redakcją jako uniwersalny -a jako uniwersalny nie może być moim prywatnym regulaminem.

8/Wszelkie formy grzecznościowe gwarantuje przestrzeganie skróconego Regulaminu 3-pkt.Jako,iż bez tego warunku nie mogą być ...grzecznościowymi.

9/Nie mówi się ,że dana reakcja dowolnie wzięta jest niegrzecznościowa lecz podaje się punkt Regulaminu którego naruszenie spowodowało ową niegrzeczność.Występujący na ringu bokserskim zawodnicy są także wobec siebie niegrzeczni ... lecz w kontekście obowiązującego regulaminu ringowego.

10/Najwyraźniej napotykasz na trudności ze zrozumieniem,iż ATAK na Twoje argumenty nie = ATAKOWI na Twoją osobę -jako 2 różne rzeczy.Jeżeli zatem w dalszym ciągu będziesz uporczywie utożsamiał ATAK na Twoje argumenty z ATAKIEM na Ciebie - to dalszy Twój udział

w dyskusji będzie się mijał z dorzecznością a tym samym pozostawał związany ze ściśle określonymi przez -uniwersalny Regulamin - konsekwencjami.

11/Poraz n-ty pytam się co Twoje posty mają wspólnego z TEMATEM wątku:"Propozycje dotączące Regulaminu forum".

12/Nie musisz uczestniczyć w dyskusji w tym wątku-gdyż nie ma takiego przymusu regulaminowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali
W/g mojej orientacji rozumienia " chamskie" na każdym Forum jest wszystko to co narusza skrócony uniwersalny Regulamin 3-pkt.

2/Zakazany jest ATAK na osobę zamiast na argumenty

3/Zakazane jest redagowanie postów nie na TEMAT określony w artykule poddanym dyskusji-wątku tematycznym .

To są twoje zasady, jak na razie w statucie kopalnia nie ma jeszcze regulaminu.

Nie musisz uczestniczyć w dyskusji w tym wątku-gdyż nie ma takiego przymusu regulaminowego.

Przyszedłeś tutaj kolego z zewnątrz i powiedz mi jak śmiesz dyktować zasady forum którego nie wzbogaciłeś nawet stoma postami? Wzbogać je czymś, a potem stań się godny pisania na tym Topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są twoje zasady, jak na razie w statucie kopalnia nie ma jeszcze regulaminu.Przyszedłeś tutaj kolego z zewnątrz i powiedz mi jak śmiesz dyktować zasady forum którego nie wzbogaciłeś nawet stoma postami? Wzbogać je czymś, a potem stań się godny pisania na tym Topicu.

 

I tutaj trafiłeś w sedno zagadnienia!cyt:"... nie ma jeszcze regulaminu"kon.cyt.A to oznacza to co oznacza:że servis - Forum działa nielegalnie (półlegalnie) nie mając fundamentu czyli  r a c j i do której szeregowi forumowicze mogliby się odwoływać /tzw."podstawy racji zasadniczej" A.Schopenhauera/w przypadku np.prób ich wyeliminowania ze strony forumowiczów należących do "uprzywiliowanych redakcyjnie" w znaczeniu przynależności do tzw.układu (w rozumieniu  socjologicznym).A więc b.łatwo w sytuacji nie istnienia "instytucji odwoławczej" mogą paść ofiarą "układu" będąc całkowicie bezbronnymi w sytuacji ...braku Regulaminu nie tylko Redakcyjnego ale przede wszystkim ...skróconego tzw.uniwersalnego 3-punktowego.Dowody wystarczające zaprezentował for.antyszwed.A z których wynika ,iż oprócz for.macintosha do owego "układu" należysz także i Ty jako "adwokat" for.macintosha -mając udział w zbanowaniach określonych w postach for.antyszweda forumowiczów ...wobec niemożliwości przedstawienia dowodów naruszenia przez nich 3-pkt.s.Regulaminu uniwersalnego i Regulaminu Redakcyjnego(nieskróconego)... jako ,iż nie można w żaden sposób naruszyć czegoś ... czego nie ma w Rzeczywistości.A co dowodzi ,iż ich zbanowanie na życzenie tzn.na życzenie prywatne for.Macintosha (jako ...wodza) i Twoje/z-cy wodza / było bezpodstawne -nielegalne...bez konieczności przeprowadzenia dalszego dowodzenia wobec braku ...Regulaminu.A co zdaje się wypadać jako dokładnie tak samo proste do pojęcia jak obręcz!

2/Jest zatem zrozumiałe,iż w tej sytuacji wyrażenie przez Was aprobaty na temat uniwersalnego Regulaminu nie może leżeć w Waszym interesie wyższym jako regulaminu uniemożliwiającego funkcjonowanie ...układu (określenie złagodzone).I tym bardziej ,jeżeli rzecz dzieje się na "Ringu Logiki" czyli z możliwością wejścia w stan tzw.oszołomienia ringowego.

3/Jak zatem z powyższego wynika Regulamin poprzedza hierarchicznie w kolejności :redagowanie postów a nie odwrotnie -jak to próbujesz zasugerować w swym poscie nieprzypadkowo ...jeżeli nie ma przypadków.I tym bardziej ,iż zgodność postów Twojego autorstwa podlega możliwości sprawdzenia z 3-pkt.s.Regulaminem uniwersalnym...jako dotąd postów odwołujących się do chmur aktualnie przepływający na horyzoncie nad miejscem w którym aktualnie się znajdujesz.I jeżeli liczy się zgodnie z s.u.Reg.3-pkt.jakość postów a nie ich liczba z powodu ... pkt.3 Regulaminu .

3/Posty nie prezentuje się na Topicu lecz na "Ringu Logiki" =Forum KW albo na "widowni" = gadugadu =na topicu.

4/Jak zatem śmiesz dzielić forumowiczów na forumowiczów z zewnątrz i na forumowiczów wewnątrz"układu" (określenie socjologiczne)- lepszych i lichszych -zwracać uwagę innym forumowiczom jak powinien wyglądać ...Regulamin na Forum KW ... jeżeli nie zaprezentowałeś forumowiczom Regulaminu lepszego filozoficznie /czyli logicznie/... od 3-pkt.skróconego ... jeżeli poinformowałeś ,iż w ogóle nie przestrzegasz żadnego Regulaminu?? cyt:"...KW nie ma jeszcze regulaminu" kon.cyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to oznacza to co oznacza:że servis - Forum działa nielegalnie (półlegalnie) nie mając fundamentu czyli  r a c j i do której szeregowi forumowicze mogliby się odwoływać

 

;] Jeśli nie ma administracyjnego regulaminu, to obowiązuje powszechna w całym internecie netykieta lub widzimisię administracyjno-moderatorskie. A jeśli i to nie, to zwyczajnie inni użytkownicy na pewno ostro zareagują na odstający od charakteru forum post. Ponieważ widzimisię bywa obusieczne, to często pokojowi admini/modzi wolą dyplomatyczne obejście, stąd pojawiają się kłótnie forumowe lub apele do administratorów od userów. Takie banowanie userów jest jak najbardziej usprawiedliwione "wolą ludu". W końcu banują administratorzy a nie userzy, którzy tylko sygnalizowali niewłaściwe zachowania.

 

I jeżeli liczy się zgodnie z s.u.Reg.3-pkt.jakość postów a nie ich liczba z powodu ... pkt.3 Regulaminu .

 

Liczy się karma, która na tym akurat forum obowiązuje (nie ma sensu teoretyzować o innych forach) i stwierdza o jakości współistnienia usera w świecie forum. Jakkolwiek nie jest to oczywiście jedyny parametr, bowiem normalnym jest wzięcie pod uwagę także ilości postów. Stąd user mający karmę -5 przy 10 postach jest (a przynajmniej powinien być) odbierany znacznie bardziej negatywnie niż mający postów 1000. W końcu nie zdążyłby napisać ich 1k jeśli ich treść nie "podobałaby się" innym (pomijam multiple-posting, bo od tego są moderatorzy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

<olaboga> ;] Jeśli nie ma administracyjnego regulaminu, to obowiązuje powszechna w całym internecie netykieta lub widzimisię administracyjno-moderatorskie.

....

Liczy się karma, która na tym akurat forum obowiązuje (nie ma sensu teoretyzować o innych forach) i stwierdza o jakości współistnienia usera w świecie forum.

Nie powinno być "propoz. dot. regul. forum".

Powinno być: "Co zrobić? ..żeby gość chciał zostać dłużej."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<olaboga> ;] (...)

Właśnie. Nawet odechciewa się czytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Nawet odechciewa się czytać ;)

 

 

Właśnie ...co? Jakiś deficyt w sferze ... intelektu ... czy ujemna karma?

Boisz się wejść na "Ring Logiki"? czytać ... czyich ...postów?? może byś określił czyjego to autorstwa ?

Napotkałeś na trudności ... z odczytaniem tematu wątku:"Propozycje dotyczące regulaminu forum"?

Suplement

... Też należysz do społeczności dowodzonej przez for.macintosha ... która zbanowywała "demokratycznie" forumowiczów /określonych w poscie for.antyszweda /w sytuacji ... nie posiadania ...Regulaminu Forum???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokropki...wyglądają...tak...inteligentnie...!

 

Może popatrzyłbyś na siebie - od samego początku pobytu na forum próbujesz jedynie narzucić innym, jak mają dyskutować, choć sam ograniczasz własną aktywność do jednego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci coś kolego narzuca? Narzucaniem traktujesz wypowiedzi związane z tematem? ;D To tak, jakbyś powiedział, że narzucam Ci mój tok myślenia, wyrażając swoje zdanie w dowolnym temacie na tym forum. Troszkę dystansu - a wspominałeś kiedyś, że taki posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "PRÓBUJESZ", a nie "narzucasz". Irytuje mnie niemiłosiernie, że ten człowiek nawet nie usiłuje w jakikolwiek sposób uczestniczyć w jakiejkolwiek dyskusji związanej z zasadniczym celem Kopalni, czyli dostarczaniem informacji. Za to do regulowania postępowań innych jest, sądząc po aktywności w tym wątku, w ścisłej czołówce chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Właśnie ...co? Jakiś deficyt w sferze ... intelektu ... czy ujemna karma?

Boisz się wejść na "Ring Logiki"? czytać ... czyich ...postów?? może byś określił czyjego to autorstwa ?

Napotkałeś na trudności ... z odczytaniem tematu wątku:"Propozycje dotyczące regulaminu forum"?

Suplement

... Też należysz do społeczności dowodzonej przez for.macintosha ... która zbanowywała "demokratycznie" forumowiczów /określonych w poscie for.antyszweda /w sytuacji ... nie posiadania ...Regulaminu Forum???

Może jaśniej?

Nie przyszło mi do głowy, że to, co powiedziałam, weźmiesz sobie tak bardzo do serca. :;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oMoże jaśniej?

Nie przyszło mi do głowy, że to, co powiedziałam, weźmiesz sobie tak bardzo do serca. :;)

Chyba przeceniasz swoją Osobę?z powodu tzw.Ego (fałszywego)wydarzającego się ponad umysłem!Jak bowiem mogło Ci przyjść do Twojej głowy ,jeżeli nie przyszło uprzednio do mojej głowy?A jeżeli nie przyszło do Twojej głowy to z jakiego źródła przychodzi ...czy mógłbyś podać lokalizację źrodła ... kierunek i sposób przychodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przeceniasz swoją Osobę?z powodu tzw.Ego (fałszywego)wydarzającego się ponad umysłem!Jak bowiem mogło Ci przyjść do Twojej głowy ,jeżeli nie przyszło uprzednio do mojej głowy?A jeżeli nie przyszło do Twojej głowy to z jakiego źródła przychodzi ...czy mógłbyś podać lokalizację źrodła ... kierunek i sposób przychodzenia?

Postscriptum

Jak to się stało ,że for.KOmandos trzyma Was wszystkich w szachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...