Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
thikim

Unijny raport mówi że Polska zyskuje na globalnym ociepleniu

Recommended Posts

Posted (edited)

Zmiany klimatu będą korzystne dla Polski - Forum Polskiej Gospodarki (fpg24.pl)


"Z raportu wynika, że w scenariuszu umiarkowanych zmian klimatu Polska w dochodach z pracy odniesie największe korzyści, zyskując 3 proc., a w tzw. scenariuszu dotkliwym zyska 2,1 proc. Mało tego, Polska, obok Irlandii i Estonii, jest krajem, który w scenariuszu znaczących zmian klimatycznych doświadczy mniejszej liczby poważnych powodzi w porównaniu z przeszłością. "

Tutaj wielu bojownikom o niższą temperaturę życzę powodzenia. Stać mnie na to bo nie przepadam za nimi i efekt może być tylko jeden. Przegrają. Chyba że pojadą do Chin i swoimi własnymi płucami wbrew biologii pochłoną chińską emisję. I nie tylko do Chin muszą jechać ale w zasadzie w dowolne miejsce poza unią :) Więc śmiało, trzeba jechać i walczyć z emisją.
Zdjęcie z innego artykułu.

image.thumb.png.9c0b0ef19dd794651875474e6070d822.png

Edited by thikim
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@thikim
Thiikiiim... nosz kurde, nie wrzucaj takiego szajsu. Bla bla bla konfiarsko-pisiorski bełkot bez jakichkolwiek sprawdzalnych danych.
A co to jest to Forum Polskiej Gospodarki (fpg24)? Ano to:
https://businessinsider.com.pl/firmy/miliony-przychodow-i-reklamy-panstwowych-spolek-nowy-biznes-kuzyna-kaczynskiego/r26m39h
I tak dalej, bo więcej mi się nie chce wklejać.

Jak już chciałeś temat wrzucić, to trzeba było oryginalny raport UE, żeby można samemu sprawdzić co i jak, a nie taki propagandowy szajs.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 8.04.2024 o 01:25, ex nihilo napisał:

Thiikiiim... nosz kurde, nie wrzucaj takiego szajsu. Bla bla bla konfiarsko-pisiorski bełkot bez jakichkolwiek sprawdzalnych danych.

Autor tego tekstu, ze stajni JKM, Tomasz Cukiernik, chętnie publikował w takich wynalazkach jak "Opcja na prawo", którą cytował Sputnik, jako przykład, że Polskę można wyrwać "ze szponów" UE. Płodził też w magnapolonia.org, który węgierski think tank, Political Hungary, sklasifikował jako medium szerzące sowiecką, kremlowską propagande.

W "Do rzeczy", tuż przed wyborami parlamentarnymi 2023 r. spłodził tekst :

Do-Rzeczy-40.23.jpg

Sam Mentzen był chyba sceptyczny wobec Cukiernika. Za to Zbysiu Ziobro już nie. Cukiernik spłodził dla tej partyjki "„Next Generation EU – koszty i ryzyka dla Polski” - tak wartościowe, że już oryginalu nie można znaleźć, przynajmniej w pobieżnym przeglądaniu netu. 

Także takie konfiarskie popłuczyny człeka, być może prowadzonego przez oficera ze wschodu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...