Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Antylogik

Koronawirus jako wybawienie

Recommended Posts

Rozumiem, że a propos Godwina, to dla lepszego samopoczucia lepiej się samooszukać. A problem tego błyskotliwego pomysłu jednej fali?

14 minut temu, 3grosze napisał:

to dla lepszego samopoczucia lepiej się samooszukać

Nigdy nie oszukuję. To jedna z nielicznych wad mojego charakteru.

Tak na marginesie, może komuś się już wcześniej skojarzyło, ale mi dopiero teraz:

https://www.youtube.com/watch?v=kKuGhiGiRDw#t=6m38s

Long live PiS? 

A przynajmniej opozycja w przyszłości zawsze będzie miała wymówkę, jeśli przegra wybory...

(tutaj powinienem dodać emotkę oznaczającą wisielczy humor, ale chyba taka nie istnieje).

Ósma minuta - definicja PISowskiego autorytaryzmu. Konkretny dowód, że PIS to lewacka dyktatura. Chociaż trzeba pamiętać, że obecnie mamy do czynienia ze światową dyktaturą sanitaryzmu. To kompletnie nowe zjawisko - to koszty globalizacji.

46 minut temu, darekp napisał:

A przynajmniej opozycja w przyszłości zawsze będzie miała wymówkę, jeśli przegra wybory...

"To wszystko wina Tuska"? ;)

Cóż..., nie wiem co o Tym myśleć - wczoraj pisaliście z Antylogikiem o wartości pierwotnej alkoholizmu, a dzisiaj Ty o winach Tuska?... ;)

Edited by darekp

Dzięki szczęśliwemu;) zrządzeniu losu, jakim jest obecność na KW charyzmatycznego;) i niestrudzonego  bohatera;) - założyciela tego wątku. I tak sobie leci kabarecik.

Spoiler
2 godziny temu, darekp napisał:

nie wiem co o Tym myśleć

Nie warto...

Chociaż ostatnio pochwaliłem wikipedię za wskazanie dowodów na leczenie covida amantadyną, to jednocześnie dodałem, że chodzi o polską wersję. Istotnie wersja polska jest bardziej obiektywna, ale nie wszędzie. Np. hasło "Paweł Chojecki" jest stronnicze i nacechowane negatywnie. Dowód: w chwili gdy to piszę w pierwszym akapicie takie oto zdanie nas straszy: "Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi, atakowania polityków, działaczy religijnych i obrażania uczuć religijnych." Nie dość, że nie wiadomo czyich uczuć religijnych (jeśli już przyjąć, że taka bzdura istnieje), to w dodatku opiera się na nieprawomocnym wyroku skazującym. Czyli gdyby sąd ostatecznie orzekł wyrok uniewinniający Chojeckiego, to to zdanie byłoby oczywistym fałszem. W obecnym kształcie jest po prostu fałszem.

Idź pod prąd - kanał Chojeckiego - zrobił całkiem dobry materiał na temat zakrzywiania czy wręcz "kształtowania" rzeczywistości przez Wikipedię w kierunku lewackim:

Została poruszana m.in. kwestia pochodzenia koronawirusa, który wg lewackiego czyli komunistycznego patrzenia na rzeczywistość, ucieczka z chińskiego laboratorium, to nic innego jak teoria spiskowa. Jest to oczywisty fałsz, zdecydowana większość dowodów potwierdza pochodzenie wirusa z laboratorium. Jest też silna przesłanka przemawiająca za tym, mianowicie, gdyby Chiny miały czyste ręce, toby starali się przekazać wszystkie dowody i materiały ekipom śledczym; a jednak robiły dokładnie na przekór - nie dopuszczały ich do swoich "tajnych" źródeł. Dla porównania, po katastrofie smoleńskiej Rosja w pełni współpracowała z polskimi służbami na miejscu, nie miała nic do ukrycia, co w pewnym sensie dowodziło, że nie mieli nic wspólnego z katastrofą. (Nie przekazała wraku, ale przecież śledczy mieli w 100% dostęp do niego w Rosji, a potem już była tylko gra polityczna).

W każdym razie potwierdza się moja intuicja, że lewackiej wikipedii ufać nie można. Nie jest to subiektywna, ale obiektywna opinia samego założyciela Wikipedii, który mówi wprost, że wikipedia została przejęta przez lewacki establishment! Zauważyliście, że tak od 3 lat wiki już nie żebrze o kasę? Jak ja się cieszę, że nic im wtedy nie dałem!

19 minut temu, Antylogik napisał:

Dla porównania, po katastrofie smoleńskiej Rosja w pełni współpracowała z polskimi służbami na miejscu, nie miała nic do ukrycia, co w pewnym sensie dowodziło, że nie mieli nic wspólnego z katastrofą. (

:blink:

https://dlapilota.pl/wiadomosci/pap/klich-rosjanie-ukryli-fakty-dotyczące-działania-kontrolerów

Z dokumentu zawierającego polskie uwagi do projektu raportu MAK wynika, że Rosjanie nie przekazali wielu danych o pracy kontrolerów na lotnisku w Smoleńsku, nie podali szczegółów technicznych dotyczących samego lotniska.

Tutaj sobie możesz poczytać długą  listę danych, których w pełni, wg Ciebie, "współpracująca" rosyjska strona  nie przekazała:

https://dlapilota.pl/wiadomosci/pap/raport-mak-o-katastrofie-smoleńskiej-synteza

Co więcej jego (Edmunda Klicha-venator) zdaniem Rosjanie tuszowali swoją odpowiedzialność w tej sprawie, bo np. kiedy Klich żądał dodatkowych przesłuchań rosyjskich kontrolerów, strona rosyjska do tego nie dopuściła.

Bali się, żeby nie poszło w świat, że kontrolerzy, mając swoje przepisy, nie zastosowali się do nich. (...) Oni wiedzieli, że informacje podawane przez kontrolera były nieprecyzyjne, i nie chcieli, abyśmy już na tym etapie (zaraz po katastrofie - przypis red.) badań znali te fakty - uważa. Rosjanie kłamali w śledztwie, by ukryć swoją odpowiedzialność za katastrofę smoleńską. Opóźniali nasze prace. Interweniowałem u ministra Tomasza Arabskiego. Bez skutku - podkreśla przy tym.

Klich wskazuje przy tym, że kiedy domagał się szczegółowych informacji, to dostał obraźliwe pismo od Rosjan. Że utrudniam i opóźniam badanie przez to, że się domagam nowych dowodów - mówi.

Zdaniem Edmunda Klicha zaniedbania, które doprowadziły do katastrofy, były i po stronie polskiej, i po rosyjskiej - ok. 70 proc. I rzecz najważniejsza: jedni i drudzy mogli uratować samolot prezydencki, nie musiał się rozbić - podkreśla.

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/424332,klich-o-sledztwie-smolenskim-dostalem-obrazliwe-pismo-od-rosjan.html

8 godzin temu, Antylogik napisał:

Zauważyliście, że tak od 3 lat wiki już nie żebrze o kasę? Jak ja się cieszę, że nic im wtedy nie dałem!

To więcej tam pasożycie nie zaglądaj i złodziejstwa nie uprawiaj.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...