Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Antylogik

Koronawirus jako wybawienie

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, przypiekło, przypiekło to grilowanie Pustostana.:) Strzelają te licowane bezpieczniki w tym mózgu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli to jest potwierdzona śmierć, a nie jest, bo w końcu ludzie dzielą się tych co umarli przed szczepionką i tych co umarli po zaszczepieniu, to jest to 1 przepadek na ponad 1 milion zaszczepionych i 3 miliony dawek. Do tej pory nie miałeś problemów bagatelizować relatywnie niewielkiego prawdopodobieństwa ciężkiego przebiegu covid-19, więc w czym problem farbowany antyszczepionkowcu? :) Czy mi się wydaje czy sobie wybiórczo wybierasz i interpretujesz artykuły, które pasują do twojego średniowiecznego światopoglądu?

Wiesz co jeszcze może się wydarzyć 1 na milion? Że zginiesz w wyniku uderzenia meteorytu o średnicy kilku kilometrów jak ten 65 milionów lat temu, co wykończył dinozaury, to jest zakładając, że będziesz żył 100 lat, czego ci nie życzę :) Nie widzę wątku na 15 stron, gdzie pajacujesz i ostrzegasz przed tym ludzi.

Edytowane przez cyjanobakteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jako nieszczep przynosisz tutaj wstyd nieszczepom, więc widzę zmianę tematyki w tym wątku na " Antylogik jako wybawienie...przed II Wojną Światową".

Coś mi się wydaje, że TO już też ci się nie udało.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, cyjanobakteria napisał:

Nie widzę wątku na 15 stron, gdzie pajacujesz i ostrzegasz przed tym ludzi.

Hipokryzja koleś, bo jest różnica między przypadkową śmiercią a nieumyślnym zabójstwem. Za kilka lat powstaną rekomendacje, którym osobom można podawać szczepionki, a którym nie. Teraz podaje się wszystkim jak leci i stąd udowodnione, że niektóre osoby są podatne na zakrzepy czy zapalenie mięśnia sercowego, którą wywołała szczepionka. Możesz sobie truć, że nie wiadomo czy to szczepionka, brednie, wszystko już wiadomo, a to, że powtarzasz farmazony za niedouczonymi pseudo-ekspertami, to nie moja wina.

Edytowane przez Antylogik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Antylogik napisał:

powtarzasz farmazony za niedouczonymi pseudo-ekspertami, to nie moja wina.

A twoje pseudo żródło "Najwyższy Czas", na które przed chwilą się powołałes, a które fałszuje rzeczywistosć: 

 

Godzinę temu, 3grosze napisał:
1 godzinę temu, Antylogik napisał:

Miszczu babrania się w szemranych żródłach:

" prawda" Najwyższego Czasu, a prawdziwa prawda  https://www.health.govt.nz

The case has been referred to the Coroner and the cause of death has not yet been determined. (...) The CV-ISMB noted that there were other medical issues occurring at the same time which may have influenced the outcome following vaccination.

Edytowane 57 minut temu przez 3grosze

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 3grosze napisał:

A twoje pseudo żródło "Najwyższy Czas", na które przed chwilą się powołałes, a które fałszuje rzeczywistosć

Sam fałszujesz głąbie, jest jak byk napisane źródło: Reuters. Oni też fałszują? Masz https://www.reuters.com/world/asia-pacific/new-zealands-auckland-stays-lockdown-officials-report-pfizer-linked-death-2021-08-30/ i won.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Antylogik napisał:

Sam fałszujesz głąbie, jest jak byk napisane źródło

Żródłem  Niedouku, to jest jest Ministerstwo Zdrowia NZ, które: 

The case has been referred to the Coroner and the cause of death has not yet been determined. (...) The CV-ISMB noted that there were other medical issues occurring at the same time which may have influenced the outcome following vaccination.

Powtarzam ponownie, aż w pustostanie się info zagnieżdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, widzę, że nauka twojego mistrza Goebbelsa nie poszła na marne. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbij sobie do głowy, że prawicowe czopki, które w innych tematach, jak zmiany klimatyczne, nie odróżniają klimatu od pogody, mają znikomą wiarygodność. Z resztą w ten sposób to możesz sobie wszystko wytłumaczyć, co ci widzę nie przeszkadza, bo to co nie pasuje jest fałszerstwem lewaków. I tak, byle do następnej przepustki, pozdrów woźnego :)

Edytowane przez cyjanobakteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Antylogik napisał:

Oho, widzę, że nauka twojego mistrza Goebbelsa nie poszła na marne.

Już się pogubiłem. To ja jestem lewak czy nazista? Aha, i jeszcze kato-talibem we mnie rzucałeś.:P 

A już kuriozalne i tylko u Patolokgika możliwe, jest nazywanie kłamstwem informacji z pierwszego żródła, czyli Min.Zdrowia NZ*

* te namolne powtórki służą do wbicia w pustkę niezmierną prawdy oczywistej.

 

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,180113,27374786,kim-sa-ci-ktorzy-steruja-miedzynarodowym-ruchem-antyszczepionkowym.html#s=BoxOpImg12

"Ten porywający, choć otrzeźwiający dokument pokazał, że antyszczepionkowcy stanowią egzystencjalne zagrożenie dla pracy wykonanej przez naukę w odwróceniu fali przeciwko COVID-19" - pisał o "The anti vax conspiracy" Ed Power z iNews.co.uk, dając mu cztery "gwiazdki" i zaznaczając, że "prawdziwa walka między nauką a ignorancją tak naprawdę dopiero się zaczyna".

Edytowane przez 3grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 3grosze napisał:

antyszczepionkowcy stanowią egzystencjalne zagrożenie dla

koncernów farmaceutycznych? Billa Gatesa?

Toksyczne składniki w szprycy? Naukowiec UJAWNIA szokujące fakty

Cytat

Pobrane próbki czterech tzw. szczepionek na Covid-19 przebadano pod mikroskopem fazowym przy powiększeniu 100-, 600- i 1500-krotnym. Wykazano obecność m.in. zredukowanych cząstek tlenku grafenu (rGO). Zdaniem autora publikacji badania te ujawniają niepokojące informacje o rzeczywistej toksycznej zawartości szprycy.

 

 

A teraz tak. Wchodzi osoba nie znająca się, ale sceptyczna wobec szczepień. Już wie, że jest wiele argumentów przeciw, ale "eksperci", będą ją nazywać oszołomem i będą kazać podać konkretny dowód, dlaczego szczepionki przeciwko COVID-19 nie są bezpieczne wbrew powszechnej narracji. Taka osoba może oczywiście podać argument pośredni, pokazując dowody (np. z tego wątku), że również wbrew kłamliwej narracji "ekspertów" leki, jak Amantadyna są skuteczne w walce z tą chorobą. Skoro więc kłamali, że amantadyna nie działa, to dlaczego mają mieć rację w innych rzeczach? Wiadomo też np., że kłamali mówiąc, że tylko zaszczepienie może obronić społeczeństwo przed zarazą. W wielu krajach jest wyszczepionych w pełni ponad 60% społeczeństwa, a mimo to ciągle tam każą nosić maski i są lockdowny. Coś nie tak. Kłamcom nie można udać.

Ale to już wiadomo. Podam jednak bezpośredni dowód, że ryzyko powikłań po szczepionce jest takie samo jak ryzyko po zachorowaniu na covida. W publikacji z maja 2021  Side effects of BNT162b2 mRNA COVID-19 vaccine: A randomized, cross-sectional study with detailed self-reported symptoms from healthcare workers możemy znaleźć informacje o prawdopodobieństwie powikłań na różnym poziomie. Było testowanych 1415 pracowników medycznych, a zatem próba była reprezentatywna. I tak z najgorszych:

- Wymagana pomoc ambulatoryjna: 2,49%;

- Wymagana pomoc na oddziale ratunkowym: 0,62%;

- Konieczność hospitalizacji i późniejszej opieki stacjonarnej: 0,25%.

 

Wiadomo jednocześnie, że ryzyko zgonu na sam covid wynosi 0,2-0,25% (max 0,5%). Nie będę wdawał się znowu w dyskusje o to, bo dowodziłem tego wielokrotnie wcześniej i każdy sceptyk sobie poszuka. Tak więc hospitalizacja czy pomoc lekarza ratunkowego jest tak samo lub bardziej ryzykowna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2021 o 18:19, Antylogik napisał:

bo jest różnica między przypadkową śmiercią a nieumyślnym zabójstwem.

Nie ma czegoś takiego jak "nieumyślne zabójstwo". Nie wiesz  o czym piszesz.

Jest  coś takiego jak zabójstwo w zamiarze ewentualnym. Ale przypisywanie czegoś takiego twórcom szczepionek...absurd. 

Określenie postaci zamiaru zawiera definicja z art. 9 § 1 i 2 k.k. Zgodnie z powyższymi przepisami, czyn zabroniony popełniony jest umyślnie, jeżeli sprawca ma zamiar jego popełnienia, to jest chce go popełnić albo przewidując możliwość jego popełnienia, na to się godzi. Do popełnienia czynu zabronionego nieumyślnie dochodzi natomiast wówczas, jeżeli sprawca nie mając zamiaru jego popełnienia, popełnia go jednak na skutek niezachowania ostrożności wymaganej w danych okolicznościach, mimo że możliwość popełnienia tego czynu przewidywał albo mógł przewidzieć.

Zamiar popełnienia czynu zabronionego polega zatem na wyobrażeniu przez sprawcę określonego celu (strona intelektualna zamiaru), a następnie dążeniu opartym na motywacji jego osiągnięcia (strona wolutatywna zamiaru) (Zoll A. (red.), Bogdan G., Ćwiąkalski Z., Kardas P., Majewski J., Raglewski J., Szewczyk M., Wróbel W. Kodeks karny. Część ogólna. Komentarz. Tom I. Komentarz do art. 1-116 k.k., Zakamycze, 2004). Zamiar, jak wynika z powołanego unormowania art. 9 k.k., może mieć postać zamiaru bezpośredniego oraz ewentualnego. O ile zamiar bezpośredni polega na chęci realizacji wszystkich znamion czynu zabronionego przez sprawcę, to jest na podjęciu aktu woli obejmującego pewną realizację tych znamion, o tyle zamiar ewentualny (wynikowy) charakteryzuje się tym, że sprawca ma wyobrażenie określonego celu karalnego lub niekaralnego, i dążąc do jego osiągnięcia ma świadomość prawdopodobieństwa wyczerpania znamion czynu zabronionego, jednak niejako z góry akceptuje wszelkie skutki, które mogą powstać w związku z realizacją tego celu (w oparciu o teorię woli warunkowej J. M.).

Źródło: https://sip.lex.pl/orzeczenia-i-pisma-urzedowe/orzeczenia-sadow/ii-aka-393-18-zamiar-bezposredni-a-zamiar-ewentualny-522798289

W orzecznictwie sądów, w tym Sądu Najwyższego, stosowana jest koncepcja zgody w teorii woli warunkowej, tzn. koncepcja zakładająca, że zamiar ewentualny istnieje wtedy, gdy sprawca z góry ma zamiar akceptujący wypełnienie znamion przestępstwa (wymagana jest zgodność woli ze świadomością faktu przestępstwa, a nie samą jego możliwością lub ryzykiem)

https://encyklopedia.biolog.pl/index.php?haslo=Zamiar_ewentualny

Czyli jeśli dobrze rozumiem, uważasz, że ludzie którzy stworzyli i  podają szczepionki,  działają w zamiarze akceptującym zabójstwa  ludzi?....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, venator napisał:

Czyli jeśli dobrze rozumiem, uważasz, że ludzie którzy stworzyli i  podają szczepionki,  działają w zamiarze akceptującym zabójstwa  ludzi?

Nie że ja uważam, tylko specjaliści, np. dr Zbigniew Hałat, specjalista epidemiolog:

https://pch24.pl/dr-zbigniew-halat-slychac-coraz-czestsze-glosy-specjalistow-ze-zaszczepieni-przeciw-covid-roznosza-zakazenie/

Cytat

Generalnie rzecz biorąc, szczepionka ani nie jest skuteczna, ani nie zapobiega przed ciężkim stanem, ale powoduje nowe fale zakażeń, co jest udowodnione w bardzo wielu krajach, bo to osoby zaszczepione sieją zakażenia. Sens medyczny, epidemiologiczny szczepień jest żaden, sens moralny i prawny jest naganny oraz wymaga dochodzenia prokuratorskiego, a sens etyczny jest zawarty w Kodeksie norymberskim, w którym zakazano eksperymentów na ludziach, a podawanie tych preparatów – co wynika z dokumentów rejestracyjnych – jest eksperymentem – dodał rozmówca serwisu RadioMaryja.pl.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Antylogik napisał:

Nie że ja uważam, tylko specjaliści, np. dr Zbigniew Hałat, specjalista epidemiolog:(...)  dodał rozmówca serwisu RadioMaryja.pl.

Ten pan uważa przeciwnie: https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C88786%2Cdr-grzesiowski-97-proc-skutecznosci-szczepionki-pfizera-u-osob-w-wieku-12-15

Ta pani też uważa przeciwnie: https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,4622,rozmowa-z-prof-dr-hab-agnieszka-szuster-ciesielska,97873.chtm

Przegrywasz 2:1 :P

I jeśli taki  fanatyczny ateista, jak Patologik korzysta z TEGO żródła, to jest to już brzytwa dla tego  intelektualnego topielca.

Edytowane przez 3grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minutes ago, 3grosze said:

I jeśli taki  fanatyczny ateista, jak Patologik korzysta z TEGO żródła, to jest to już brzytwa dla tego  intelektualnego topielca.

Patologik sprzedałby duszę samemu diabłu za jakiekolwiek dowody na indukowane szczepionkami ludobójstwo. Być może sprzedałby też rozum, ale to już nie wiem komu, może do słoja z formaliną na wystawę dziwactw. Ja bym w każdym razie grzecznie odmówił, nawet jakbym oczekiwał na przeszczep :)

To jest coś, co ja nazywam salto mortale czółkiem prosto na deptak w Sopocie :) Prawdziwy akt desperacji.

Zerknąłem na artykuł w nczas, a tam dramat! Nie będę cytował bzdur, bo nawet nie wiadomo za co się zabrać. Pełne kwiatków typu "magnetotoksyczne" i sałatki słownej mającej na celu wzbudzenie w bezmyślnym czytelniku strachu. Wynika z "artykułu", że co 20 osoba na świecie odniosła ciężkie obrażenia w wyniku zaszczepienia. A że nie wszyscy się zaczepili na świecie, więc realnie co 5-10 osoba. Każdy powinien znać kilka-kilkanaście osób z "ciężkimi obrażeniami". Ja nie znam nikogo z efektami ubocznymi cięższymi niż gorączka albo ból w miejscu ukłucia. Te bzdury nie przechodzą nawet powierzchownej weryfikacji.

Edytowane przez cyjanobakteria
  • Lubię to (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27518088,lek-med-tomasz-karauda-gosciem-porannej-rozmowy-gazeta-pl.html#s=BoxOpImg9

Pokazuje to także przykład szpitala z Gdańska - 20 osób w najcięższym stanie to są osoby niezaszczepione. To jest charakterystyczne, że jeśli ktoś walczy o życie, to prawie zawsze jest to osoba niezaszczepiona.

Zawsze słychać żal ze strony osoby, która walczy o każdy oddech. Mówi: "nie wierzyłem, nie wierzyłam, naczytałam się różnych rzeczy, znajomi mnie nakręcili, żeby nie brać szczepionki. 

 

@Patologik, MASZ krew na rękach !!!

 

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, 3grosze napisał:

Jako PatoLewak masz oczywiste problemy z logicznym rozumowaniem. Pierwsze źródło jedynie wskazuje, że szczepionka jako eksperyment medyczny, była dotąd skuteczna. Nie przestaje być eksperymentem. Jej bezpieczeństwo nie zostało udowodnione, a co więcej - sam właśnie dowiodłeś, że okazuje się być bardziej ryzykowna od covida:

Cytat

W związku z tymi badaniami na Twitterze pojawiły się komentarze, że w obserwowanym okresie zmarło 15 osób, które zostały zaszczepione, oraz 14 spośród tych, które otrzymały placebo. „COVID jak widać w tym wieku stanowi mniejsze zagrożenie niż szczepionka” – stwierdza jeden z internautów.

Dzięki za źródło, przyda mi się przy argumentowaniu, że nie warto się poddawać się temu eksperymentowi. A Grzesiowski musi tak mówić, bo za to mu płacą.

Godzinę temu, 3grosze napisał:

Nudzisz. A ta pani "ekspert" to niedouczona albo kłamie:

Cytat

Biorąc jednak pod uwagę mechanizm przeciwgrypowego działania amantadyny, to w przypadku SARS--CoV-2 nie ma on swojego naukowego uzasadnienia.

Fakty:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Amantadyna

Cytat

Autorzy badania Aranda–Abreu 2020 wnioskują, że amantadyna jest skuteczna w leczeniu COVID-19, prowadząc do wyleczenia pacjentów bez konieczności hospitalizacji i wentylacji mechanicznej.

P. S. Google oczywiście cenzuruje niewygodną prawdę; kolejny dowód: na hasło "amantadyna" nie pokazuje się polska wikipedia na 1 stronie, a u mnie dopiero na 3.

Godzinę temu, 3grosze napisał:

I jeśli taki  fanatyczny ateista, jak Patologik korzysta z TEGO żródła, to jest to już brzytwa dla tego  intelektualnego topielca.

To się nazywa obiektywność PatoLewaku. Może nie zauważyłeś, ale czerpie źródło także z lewackich mediów, którymi publicznie gardzę.

49 minut temu, cyjanobakteria napisał:

Ja bym w każdym razie grzecznie odmówił, nawet jakbym oczekiwał na przeszczep

Przeszczep, ale czego? Mózgu? U ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Antylogik napisał:
Cytat

W związku z tymi badaniami na Twitterze pojawiły się komentarze, że w obserwowanym okresie zmarło 15 osób, które zostały zaszczepione, oraz 14 spośród tych, które otrzymały placebo. „COVID jak widać w tym wieku stanowi mniejsze zagrożenie niż szczepionka” – stwierdza jeden z internautów.

Dzięki za źródło, przyda mi się przy argumentowaniu,

Oooo, :D to już nawet anonimowi internauci są już żródłem twojej argumentacji.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 3grosze napisał:

Oooo, :D to już nawet anonimowi internauci są już żródłem twojej argumentacji.

To Grzesiowski jest anonimowy? Przecież nie zaprzeczył tej informacji, tylko próbował umniejszyć jej znaczenie. Wygląda, że dla niego 15 to mniej niż 14, jak macie takich "ekspertów", to się nie dziwię, że nie potraficie nad tym bałaganem zapanować. Małpa by sobie lepiej poradziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłuku!

" W obserwowanym okresie zmarło 15 osób, które zostały zaszczepione, oraz 14 spośród tych, które otrzymały placebo."  

To oznacza,  że w skali tysięcy zaszczepionych doświadczalnie, szczepionka ma ZEROWY wpływ na śmiertelność.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Antylogik said:

P. S. Google oczywiście cenzuruje niewygodną prawdę; kolejny dowód: na hasło "amantadyna" nie pokazuje się polska wikipedia na 1 stronie, a u mnie dopiero na 3.

U mnie się pokazuje na pierwszej stronie, a nad Wikipedią są linki do artykułów, gdzie lek jest opisany i gdzie jest napisane gdzie go kupić. Taka to antylogiczna cenzura w Google. Co w twoim bąblu informacyjnym się wyświetla? Gazeta polska, nczas, Radio Maryja?

 

1 hour ago, Antylogik said:

Przeszczep, ale czego? Mózgu? U ciebie?

I tak nie mógłbyś być dawcą, więc się nie kłopotaj, ale zgłoszę się, jak będę potrzebował sprężonego powietrza do napompowania koła :)

Edytowane przez cyjanobakteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby obiektywne, widzą, że dwa osobniki klepiące się po pupce tutaj, nie mają zamiaru racjonalnie dyskutować, tylko uprawiać trolling. Niech się dalej klepią, a my idziemy dalej. Owszem, styl Nczas jest mało poważny, ale cóż, taki Fakt czy SE niewiele się różni. Liczy się prawda, a nie forma.

Brudna prawda o szprycy. Dr Martyka UJAWNIA: „Dlatego firmy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności”

Cytat

Dr Zbigniew Martyka wziął udział w konferencji Ordo Medicus. Lekarz mówił m.in. o powikłaniach po szczepieniu. Jak zaznaczył, niektóre z nich mogą się ujawnić nawet po kilku latach, z czego firmy farmaceutyczne doskonale mają sobie zdawać sprawę.

– Jeżeli byśmy zastanawiali się nad badaniami skutków szczepień, to absolutnie nie można pozostawić tego tematu w kwestii obserwacji kilku- czy kilkunastodniowej czy do miesiąca, ponieważ mówiliśmy o tym, było to powiedziane, ale również przedstawiciele firm farmaceutycznych, które produkują szczepionki, jak np. Ruud Dobber, członek zarządu firmy AstraZeneca, powiedział wyraźnie, że dlatego firmy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności, ponieważ prawdziwe powikłania mogą wystąpić po kilku latach – ujawnił dr Zbigniew Martyka.

Cytat

Jak mówił, z badań naukowych wynika, że „białko kolca w całości, czy w tych komponentach S1, S2 może być znajdowane w każdym organie naszego organizmu”.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłuku!

Najpierw wywiń się ze swojej jednej pier**ły:

5 godzin temu, 3grosze napisał:

" W obserwowanym okresie zmarło 15 osób, które zostały zaszczepione, oraz 14 spośród tych, które otrzymały placebo."  

To oznacza,  że w skali tysięcy zaszczepionych doświadczalnie, szczepionka ma ZEROWY wpływ na śmiertelność.

zanim zaczniesz pier***ić kolejne farmazony wsparty @radar em.

Edytowane przez 3grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z tobą tutaj nigdzie nie leci, nawet pilot z Tobą nie leci :)

iu-1-11.jpeg

Hola, a tak w ogóle to gdzie się wybierasz? Wyjaśniłeś już co to te magnetotoksyny? Google nigdy tego słowa nie widziało, dziwne. Zupełnie, jakby wymyślił je redaktor oszust z pseudogazetki nczas.

Co do tego Ordo Medicus, to nie zauważyłeś, że to jest organizacja powiązana z religijnymi fundamentalistami z Ordo Iuris, ty - pożal się boże - atrapo ateisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...