Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Recommended Posts

Nie chcę zgłaszać wątpliwości co do aktywności Modów (co ostatnio poddawane jest w wątpliwość), ale z niepokojem konstatuję, że tak zacny User i Moderator jak Pogo jest prawie od dwóch miesięcy  offline. Jeśli to problemy zdrowotne, to nie trzeba chyba żadnych akcji zbiórkowych, a wystarczy numer konta. Tu ABSOLUTNIE nie będę miał problemów.

Ok. Jeśli zatem jest jakiś moderator na sali, to proszę o przyjrzenie się "działalności" użytkownika/ użytkowniczki jak JannaJ. Całkiem podobny profil działania (minusiki) jak sławetny swego czasu i "niedoceniony" user (chyba nie userka, ale nie mam pewności) jak Thikim. Wilk (który zdradził wyjątkowo swoje poglądy) autorytetem w wykrywaniu prawdy dla mnie nie jest.

ed: Zakładam oczywiście, że kupa plusików Thikima dla JannyJ za "pierdnięcie" to przypadek; ale czy na pewno?

ed2: myślę przy okazji, że jeśli chodzi o paradoks Fermiego (inteligencja), to na KW niedługo już chyba zostanie on rozwiązany (milczenie).

Dodam jeszcze, że ten plusik JaanyJ, który widać na liście aktywności zrównoważył minusik, który dał/a w dużo starszym arcie, którego na owej liście nie widać (podejście Thikima).

Pisałem już kilkukrotnie, ale napiszę raz jeszcze, że ja w dyskusje nie ingeruję, chyba że to offtop (szczególnie polityczny, a przecież zrobiłem na to odpowiedni dział), spam/reklamy czy wulgaryzmy. Do oceny tego czy ktoś wypowiada się logicznie lub prawi pseudonaukowe dyrdymały oddany jest Wam system reputacji. Zgłaszać zaobserwowane nadużycie poprzez plusowanie kolegów czy mszczenie się minusami także możecie.

Ani w regulaminie nie zawarliśmy zakazu zakładania wielu kont, ani nie sądzimy, by taki zakaz powinien się znaleźc. Niezależnie od liczby kont użytkownik ma przestrzegać zasad i tyle. Jeśli idzie o plusy i minusy - jak każde narzędzie i one mogą być używane właściwie i niewłaściwie. Jak zauważył Wilk, zawsze można swoje podejrzenia zgłosić. Prosilibyśmy jednak, by robić to w prywatnych wiadomościach moderatorów. Ponadto każdy, również moderatorzy czy administratorzy, może wyrażać swoje poglądy. Oczywiście regulamin obowiązuje i tutaj. :)

Wszystkie seryjne pięć głosów thikima oddanych w tej samej minucie w temacie https://forum.kopalniawiedzy.pl/topic/42045-zdjęcia-lotnicze-powtórzone-po-100-latach-pokazały-zakres-utraty-lodu-na-masywie-mont-blanc/ użytkownikowi JannaJ zostało cofniętych. Limit możliwych do oddania w ciągu doby punktów reakcji został ponownie zmniejszony, bo nie umiecie się bawić.

Nie ma problemu, kilkakrotnie zostałem (płeć męska) obrażony na forum, przez Astro. To że prowadzi batalie na niektórych użytkowników i nie odróżnia np. sadza od osadza, to też jest ok. Jestem tu, żeby się czegoś dowiedzieć. Z czasem zmienię styl pisania. Albo nie będę nic pisał. Taki jest cel, mojego pobytu na tym forum. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam. System reputacji, jak najbardziej jest ok. Thikim to nie ja, może Astro go stworzył ze zwykłej złośliwości.

12 godzin temu, wilk napisał:

Limit możliwych do oddania w ciągu doby punktów reakcji został ponownie zmniejszony, bo nie umiecie się bawić.

Buuu… thikim rozrabiał, a nam zabawki zabrałeś. Istnieją tutaj przecież kary indywidualne. Coś wiem na ten temat.:D

15 minut temu, JannaJ napisał:

nie odróżnia np. sadza od osadza,

Trzeba uściślić: nie cała sadza się w kominie osadza i potem mamy PM10, PM2,5 oraz największy szkodnik PM1

16 godzin temu, Astro napisał:

Ok. Jeśli zatem jest jakiś moderator na sali, to proszę o przyjrzenie się "działalności" użytkownika/ użytkowniczki jak JannaJ. Całkiem podobny profil działania (minusiki) jak sławetny swego czasu i "niedoceniony" user (chyba nie userka, ale nie mam pewności) jak Thikim. Wilk (który zdradził wyjątkowo swoje poglądy) autorytetem w wykrywaniu prawdy dla mnie nie jest.

ed: Zakładam oczywiście, że kupa plusików Thikima dla JannyJ za "pierdnięcie" to przypadek; ale czy na pewno?

ed2: myślę przy okazji, że jeśli chodzi o paradoks Fermiego (inteligencja), to na KW niedługo już chyba zostanie on rozwiązany (milczenie).

Dodam jeszcze, że ten plusik JaanyJ, który widać na liście aktywności zrównoważył minusik, który dał/a w dużo starszym arcie, którego na owej liście nie widać (podejście Thikima).

Jeśli dostrzegam, w Twoim poście nutkę buraka albo trolla to jest minusik. To norma i ja też za to dostanę. Albo za to, że nie zgadzam się ze zdaniem większości, jednak ja w przeciwieństwie do Ciebie, potrafię się przyznać do błędu i zmienić postępowanie. 

Jak zauważysz JannaJ to jedno imię w odbiciu lustrzanym, miał być Jan, ale już jest na forum. 

Zawsze tak wypłakujesz się moderatorom? Ile Ty masz lat. Może Pogo wyjechał, bo taką ma pracę albo chciał po prostu odpocząć. Nie trzeba z tego powodu bić piany.

Pozdrawiam serdecznie :)

• Upvote (+1) 2

42 minuty temu, JannaJ napisał:

potrafię się przyznać do błędu i zmienić postępowanie. 

Prawda, daję za to nowemu forumowiczowi strzałkę w górę na zachętę :D

Edited by darekp
  • Thanks (+1) 1

Godzinę temu, darekp napisał:

Prawda, daję za to nowemu forumowiczowi strzałkę w górę na zachętę :D

Aż, nie wiem co napisać. Dziękuję :)

Jeżeli faktycznie w moich postach uraziłem kogoś, proszę szanownych moderów, o okrojenie albo usunięcie tych postów.