Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Astro

Błąd matrixa?

Recommended Posts

Zaraz zobaczę czy niektóre zadania znowu nie utknęły. Chciałem już pisać o cache'owaniu informacji w mniej ważnych miejscach, ale wydaje się, że problem dalej występuje. Dzięki za zgłoszenie.

To drugi problem, obok błędnego naliczania postów.

Nie wiem w czym problem. Zadania odpalają się poprawnie, w ich logach nic nie ma. Poszukam jeszcze przyczyny.

Tak, to jest ten drugi problem. Nowe konta wydają się startować z licznikiem od -1 posta.

• Like (+1) 1

Jasne, ale czy to jest głębiej zakopane, czy jednak kwestia ustawień (globalnych)?

Wilk, jeśli mogę, to widziałbym Cię jednak w roli nie jakiegoś Administratora, ale superhiperturbo ;) Serio i bez jaj.

Nie, to jakiś błąd wprowadzony w poprzedniej aktualizacji, bo wcześniej było dobrze. Później spróbuję zaktualizować forum i odpalę przeliczanie wszystkim liczby postów.

Edit: Zaktualizowałem forum. Zobaczymy czy poprawiło to te usterki.

A to dopiero jest przedziwna sprawa, bo goście nie mogą komentować bez rejestracji. I to dwa posty gości. Nie mam pojęcia jak to się na stronie pojawia, a nie na forum. Może to znowu jakieś typki, co zakładają konto, piszą komentarz i zaraz potem proszą o usunięcie konta, aczkolwiek nie widzę by ktoś był usuwany ostatnio, nie widzę nic na liście postów usuniętych, ani w logach żadnych (tylko 3grosze jeden post edytował w tamtym temacie). Przejrzę jeszcze ustawienia grup i zostawię info @Webby

Nie chcę zaśmiecać nowym wątkiem, ale obserwuję z niepokojem, że rzeczywistość z czasem na KW rozjeżdża się coraz bardziej... obraz.png.ddb5b2d741344849d2045d94036d1d7e.png

Może jednak warto powrócić do tego czasu na Ziemi, a nie tego z próbnika wysłanego przez KW, który orbituje już wokół α Cen?

Podejrzewam, że ostatnia wizyta może dotyczyć faktu zalogowania/wylogowania się w serwisie, a nie otworzenia strony czy napisania postu.. Teraz wygląda to ok (10 vs 13 godzin).

Miejmy nadzieję, że za kilka miesięcy takie problemy będą przeszłością. Zapożyczyliśmy się i powoli ruszamy z radykalną przeróbką KW :)

Ciekawe jest coś innego, ja w ogóle się nie logowałem (fizycznie) od dawna, ciasteczka się logują. Był restart kompa to i było logowanie. Normalnie komputer chodzi 24/7 więc tych logowań jest bardzo mało.

Martwi mnie za to coś innego. Obsesyjne sprawdzanie logowań i czasów wypowiedzi innych forumowiczów może być związane z jakąś nerwicą natręctw. Mam nadzieję, że to nic poważnego lub wyleczalne ;P

image.png.113265e5aca8e45d18a77f8e0b68629c.png

Edited by radar

1 godzinę temu, radar napisał:

Był restart kompa to i było logowanie.

MOje ciastka trzymają przez restart. Trzymają na tyle długo, że już nie pamiętam hasła :( Jak się coś zepsuje to znowu czeka mnie sesja z Wilkiem - część serwisów poczty ma KW na czarnej przepraszam, na  liście blokowanych nadawców.

Godzinę temu, Jajcenty napisał:

MOje ciastka trzymają przez restart.

A nie, u mnie to i nie tylko restart kompa, czy restart przeglądarki, ale nawet zamknięcie karty kasuje ciastka (fajny dodatek), ale skoro mam zawsze otwartą kopalnię to nigdy mi nie zniknie! :) (no dobra, poza restartami ;) )