Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
thikim

Hodowla kangurów (offtop)

wilk

Offtop wydzielony z tematu Jutro Cassini spłonie w atmosferze Saturna

Wiadomość dodana przez wilk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Rzeczywiście... doskonale to widać po szczurach na Madagaskarze i królikach w Australii.

Masz na Tytanie hodowlę kangurów czy co? :)

Tylko socjaliści czują potrzebę kontroli Rzeczywistości. Kapitalista(od capita - głowa) ją akceptuje i dostosowuje swoje działania do niej żeby mieć z tego korzyść. Więcej nie potrzeba.

W rzeczy samej próba za wszelką cenę zniszczenia jakiś tam bakterii jest o wiele większą ingerencją i próbą kontroli Rzeczywistości.

Jak to było? Socjalizm bohatersko walczy (za cudzą kasę) z problemami które sam stwarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Masz na Tytanie hodowlę kangurów czy co?

 

Wiesz, jakiej to hodowli na Tytanie nie ma? :)

 

 

 

Tylko socjaliści czują potrzebę kontroli Rzeczywistości.

 

Ty naprawdę masz POJECHANE. Pewnie nie po mózgu, bo ludzki nie wytrzymałby czegoś takiego. Te wizje kto/ co Ci zsyła?

 

 

 

Kapitalista(od capita - głowa) ją akceptuje

 

Sądzę, że doskonale sprowadza się to jednak do d*py strony. Głowa niekoniecznie ma tu znaczenie, co doskonale potwierdzasz.

 

 

 

dostosowuje swoje działania do niej żeby mieć z tego korzyść. Więcej nie potrzeba.

 

Liniowość w fizyce umarła wieki temu. Ty uparcie idziesz w wiek, lekko licząc, trzynasty. Powodzenia.

Kop na swoim archaicznym kompie bitcoiny, graj na giełdzie ropą, chwal się na KW operacjami plastycznymi swojej żony. "Jesteś wielki".

 

 

 

Socjalizm bohatersko walczy (za cudzą kasę) z problemami które sam stwarza.

 

qr**! Co Ty zrobiłeś dla NAUKI?!!


Ed. By nie było, że "kolega" Thikim zgłasza upierdliwość astro, to chcę publicznie zapytać Modów: kto tu zaczyna całe to goowno?


Osadzam celowo, emocje niemal jak w Wichrowych Wzgórzach (oczywiście z 92. ;)):

 

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ed. By nie było, że "kolega" Thikim zgłasza upierdliwość astro, to chcę publicznie zapytać Modów: kto tu zaczyna całe to goowno?

W przeciwieństwie do Ciebie ja nie zgłaszałem nigdy do modów Twojego przypadku. Ty przy każdej okazji leciałeś z płaczem naskarżyć że znowu Ci thikim zabawki w piaskownicy powywracał :)

Mniej hipokryzji - chociaż odrobinę.

Tu mogę wspomnieć jak jest okazja jak to mała dziewczynka Astro minusowała moje posty a jak kiedyś parę jej minusów dałem (na co jak najbardziej zasłużyła swoimi postami) od razu poleciała do modów z płaczem :)

Takie to są standardy dyskusji z Astro. Muszę przyznać że dzięki temu jest ciekawiej. A i jak to podnosi poczucie wartości gdy człowiek zauważa że są tacy ludzie jak Astro :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro
Ty przy każdej okazji leciałeś z płaczem naskarżyć że znowu Ci thikim zabawki w piaskownicy powywracał :)

 

Nie. Zawsze mówię, że Thikim zabawki pogubił i z płaczem wtula się w piegi żony. :D

Edytowane przez Astro
  • Negatyw (-1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie :)
Może moderatorzy przemyśleliby tak dla mnie i Astro bana na 2-3 miesiące? Żeby nam głowy ochłonęły? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Może być, ale ja mam ochłoniętą. Twój problem jest bardzo prosty jeśli chodzi o rozwiązanie: walnij się główką o ścianę. Jeśli nie pomoże, to próbuj do skutku. :D


Ed. Po trzech miesiącach to pewnie jak TrzyGrosze bym nie powrócił. Być może po roku albo dwóch (o ile dożyję :)), choć nie byłoby to takie pewne. Wiem. Jak mój Azorek wypatrywałbyś możliwości zerwania się z łańcucha. ;):D (o ile żona Ci pozwoli ;)) Nie chcę, ale rzucę Ci krótko: aport! ;)


Ed. Jeszcze nie odszczekałeś? Nawet przez "alternatywne" konta, dzięki którym plusików sobie przysporzasz? :)

  • Negatyw (-1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...