Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
FoxEU

Polityka po raz n-ty...

Rekomendowane odpowiedzi

Pucz się nie udał a kasa od sorosa i jemu podobnych poszła na kod bez efektu to teraz trzeba inne sztuczki próbować. Im bardziej atakują to tym bardziej jestem za PIS.

  • Pozytyw (+1) 1
  • Negatyw (-1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kuriozalne połączenie faktów i wyciągnięcie tak absurdalnych wniosków, kwalifikuje taką inteligencję jedynie na elektora PIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie kuriozalne połączenie faktów i wyciągnięcie tak absurdalnych wniosków, kwalifikuje taką inteligencję jedynie na elektora PIS.

Takie chamskie zdanie przekonuje mnie do porzucenia Korwina i zagłosowania następnym razem na PiS :)

Jeszcze trochę takich takich przykładów i w 2020 PiS zmienia Konstytucję, sam nie wiem czy tego chcę ale do tego prowokujecie krety (PiSu).

 

 

Rozumiem że to szkoła thikima

Potwierdzam, dostał dyplom w mojej szkole -  gucio222 oczywiście :D ale poza pogo wszystkim Wam bym dał dyplom i skierował do szkoły wyższej.

 

 

jest albo dobrze zorganizowana grupa przestępcza albo agenda jakiegoś państwa.

Jedno drugiego nie wyklucza przecież :)

 

 

Ukradli dane i w ramach procedur bezpieczeństwa administratorzy knf.gov.pl zablokowali stronę by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim, którzy chcą odwiedzić ich witrynę.

Przecież napisali:

 

 

Strona internetowa www.knf.gov.pl została wyłączona przez administratorów z UKNF w celu zabezpieczenia materiału dowodowego.

W tym temacie jedynie pogo starał się trzymać tematu. Pozostali pokazali że nie potrafią normalnie rozmawiać :D

Potraficie pisać bez obrażania ludzi?

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie chamskie zdanie przekonuje mnie do porzucenia Korwina i zagłosowania następnym razem na PiS :)

 

A odmroź sobie uszy na złość babci!

A czytałeś na co to była riposta?

Na to:

Pucz się nie udał a kasa od sorosa i jemu podobnych poszła na kod bez efektu to teraz trzeba inne sztuczki próbować. Im bardziej atakują to tym bardziej jestem za PIS.

Chamstwo widzisz, ale mieszanki chamstwa z głupotą, już nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czytałeś na co to była riposta?

Tak. Wypowiedź była nie przeczę, głupia i nie na temat. Ale gdzie Ty w niej widzisz chamstwo?

Natomiast w Twojej wypowiedzi TrzyGrosze - było chamstwo i do tego uogólnione na miliony ludzi.

I w żaden sposób nie uprawniała ta głupia wypowiedź do tego żebyś użył chamstwa.

Ogólnie masz jakiś kompleks na tle elektoratu PiSu który tu stale obrażasz.

 

 

A odmroź sobie uszy na złość babci!

Ja to robiłem tak że najpierw babci na złość a potem czapkę zakładam :) Po za tym, przecież to Ty walczysz o to żeby PiS zmienił Konstytucję. Tym chamstwem i pogardą wobec milionów ludzi utwierdzasz ich i przekonujesz nieprzekonanych że nie ma innej drogi w Polsce.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wypowiedź była nie przeczę, głupia i nie na temat. Ale gdzie Ty w niej widzisz chamstwo?

 

No to jak biedronce na łące:

kasa od sorosa i jemu podobnych poszła na kod bez efektu

Parafrazując klasyka:

w tej wypowiedzi było chamskie zrobienie z ludzi sprzedawczykówi, uogólnione na miliony, którzy znają sens słowa demokracja

 

I w żaden sposób nie uprawniała ta głupia wypowiedź do tego żebyś użył chamstwa.

Ogólnie masz jakiś kompleks na tle elektoratu PiSu który tu stale obrażasz.

 

Stara retoryka: obrażają niePISowców, Polacy nic się nie dzieje.

Obrazić PIS W O D W E C I E: chamstwo.

Thikim, więcej naukowego obiektywizmu!

Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty zrobiłeś to bardziej bezpośrednio. Poza tym nie wiem dlaczego chcesz się porównywać do człowieka, który napisał u nas ledwo 2 posty... Zamiast próby wychowania nowego forumowicza od razu na niego plujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inne metody wychowawcze.:)

Ale fakt, skorzystałem z okazji...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tej wypowiedzi było chamskie zrobienie z ludzi sprzedawczykówi, uogólnione na miliony, którzy znają sens słowa demokracja

A z jakich konkretnie ludzi? :) zrobiono sprzedawczyków uogólniając na miliony :)

Śmiało nie powstrzymuj się. Przecież sens słowa demokracji znają zapewne miliardy.

Więc uogólniono na miliardy :D

Ba, po co się do Ziemi ograniczać i ludzi? Na biliardy istot którym drogie jest słowo: demokracja :D

 

Ale fakt, skorzystałem z okazji...

Co fakt to fakt. Ja tam nie korzystam z okazji żeby pluć na ludzi.

 

którzy znają sens słowa demokracja

Sens słowa demokracja to znał Arystoteles:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polityka_(Arystoteles)

 

Ważnym wątkiem Polityki jest typologia ustrojów politycznych: Arystoteles wyróżnia 3 ustroje właściwe: - monarchię, arystokrację i politeję i 3 zwyrodniałe: tyranię, oligarchię i demokrację.

Więc śmiem polemizować czy miliony tych i miliony tamtych znają sens słowa demokracja. Ośmielę się napisać że prawdziwy sens słowa demokracja znają raczej ci od:

- Korwina, trochę od Kukiza, trochę od narodowców i całej gamy pokorwinowskich partii. A tych to raczej jest nie wielu. Liczyć trzeba w tysiącach a nie milionach.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakich konkretnie ludzi?

Na pewno w tym momencie nie myślałem o Tobie.;)

 

Ok, Thikim nie denerwujmy OTem innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ośmielę się napisać że prawdziwy sens słowa demokracja znają raczej ci od: - Korwina, trochę od Kukiza, trochę od narodowców i całej gamy pokorwinowskich partii

 

rzeczywiście się ośmieliłeś..... narodowcy z bejzbolami,kostką brukową i płonącymi kukłami to świetny przykład na demokrację...., Kukiz? to człowiek z żartym od alkoholu mózgiem, może i człowiek chce dobrze dla Polski ale on nie potrafi sensownie zdania wypowiedzieć,

Korwin?, TAK to czysta, harcorowa demokracja, taka nigdy w Polsce nie zaistnieje, bo Polacy są jak 40letnie dzieci mieszkający u rodziców, pogubiliby się jakby państwo nie organizowało by im życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o narodowcach że latają z kostką brukową jest dokładnie tym samym co napisanie że ludzie z Solidarności są Bolkami :) Na Marszu Niepodległości było ostatnio 75 tys. osób. Ile aresztowano i skazano za to o czym pisałeś? :) Retorycznie pytam. Liczy się podobno wina udowodniona a nie wymyślona.

 

 

Korwin?, TAK to czysta, harcorowa demokracja, taka nigdy w Polsce nie zaistnieje

Widzę tu wiele niespójności ale przymykając oko na to: masz zasadniczo rację.

Kończymy OT? :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pisanie o narodowcach że latają z kostką brukową jest dokładnie tym samym co napisanie że ludzie z Solidarności są Bolkami

 

pisałem tylko o formach wyrazu stosowanych przez narodowców. wiadomo każdy ma inny gust. Jeden ogoli łeb, inny podpali kukłę, jeszcze inny drze mordę że nienawidzi żydów. powinni sobie naklejać metkę na czoło "made in Poland" bo są identyczni jak ci z GB,DE czy AU. Oczywiście każdy z nich czuje się prawdziwym Lachem znając tylko 2 pokolenia wstecz swojej rodziny, dalej chyba boją się sięgnąć w swoje drzewo rodowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tam nie korzystam z okazji żeby pluć na ludzi.

 

Idziesz w zaparte: opluł mnie, to mu oddałem. Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu myślisz że: "plując" na ludzi biorących pieniądze od Sorosa - napluł na Ciebie? :)

To "plując" to oczywiście Twoja interpretacja jego wypowiedzi.

Plucia nie pochwalam.

 

 

Jeden ogoli łeb, inny podpali kukłę, jeszcze inny drze mordę że nienawidzi żydów. powinni sobie naklejać metkę na czoło "made in Poland" bo są identyczni jak ci z GB,DE czy AU.

Niewątpliwie są i tacy. Ale ilu takich było wśród tych 75 tys. ludzi.

Ba, ilu takich łysych, podpalających kukły, nienawidzących Żydów (nie żydów) jest np. w Młodzieży Wszechpolskiej :) Konkretnie ilu?
To że kibole krzyczą także narodowe hasła nie oznacza że są narodowcami. Równie dobrze można napisać członkowie PO są łysi bo są ludźmi tak jak i kibole którzy są łysi.

Konkretnie kto z członków np. Młodzieży Wszechpolskiej jest łysy, podpala kukły? :)

Ilu ludzi z tych 75 tys. na ostatnim marszu podpaliło kukły? :) Ilu było łysych? Pewnie że trochę było ale całkiem dużo kobiet też (nie były łyse) :D

Możemy długo gadać o wdrukowanych przez różne media wzorcach: narodowiec = łysy kibol. Tylko ciężko to będzie odnieść do rzeczywistości :D
O proszę: zjazd ruchu narodowego na Dolnym Śląsku - fotografia grupowa:

https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/photos/pb.394579780586632.-2207520000.1486375102./1409470162430917/?type=3&theater

To ilu tych łysych? Ilu podpalało kukły? :D :D :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu myślisz że: "plując" na ludzi biorących pieniądze od Sorosa - napluł na Ciebie? :)

 

Bo wiem lepiej od niego, że nie brałem pieniędzy?

 

To "plując" to oczywiście Twoja interpretacja jego wypowiedzi.

 

Znów pisowskie gadanie: Ty plujesz, ale My nie.

 

Thikim, nie prowokuj dalej tego OTu!

Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tu kolejne zdjęcie grupowe:

https://pbs.twimg.com/media/CbBmMqiW8AAI_2o.jpg:large

Sami łysi :D

 

Bo wiem lepiej od niego, że nie brałem pieniędzy?

No to jak nie brałeś to nie pisał o Tobie. Pisał o tych co brali.

Naprawdę nie brałeś? Ty tak za darmo? :) Świat mnie zadziwia.

 

Thikim, nie prowokuj dalej tego OTu!

Wszedłem tu dziś rano i co widzę: pełno OT. A teraz jeden z głównych sprawców OT mi pisze żeby nie prowokować OT :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niewątpliwie są i tacy. Ale ilu takich było wśród tych 75 tys. ludzi. Ba, ilu takich łysych, podpalających kukły, nienawidzących Żydów (nie żydów) jest np. w Młodzieży Wszechpolskiej Konkretnie ilu?

 

nie wiem ilu ich jest , ale są  w topie tych organizacji, i jak taki jeden pali kukłę  czy rozbija witryny sklepowe a pozostała gawiedź(parę tys. os.) klaszcze i dopinguję zawodnika to tak samo jak by robili to co przywódca stada.

tak się rodził faszyzm w niemczech, też spend, demonstracja pokojowa i nagle test w postaci jednego wytypowanego osobnika który coś podpala czy kogoś bije. i tysiące ludzi którzy muchy by nie skrzywdzili obserwują i boją się w pojedynkę powiedzieć stop, to za grubo!, i stają się uczestnikami tej gry, później już idzie szybko....

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ilu ich jest , ale są w topie tych organizacji,

Jak są w topie to chyba nie problem ich wskazać? Czy też to takie krasnoludki niewidki? Wszyscy bajki piszą chociaż nikt nie widział.

Konkretnie wskaż chociaż jedną osobę z ruchu narodowego która paliła kukły. Inaczej jest to zwykłe oszczerstwo. Widzisz nie proszę nawet o pokazanie 10 %, ale chociaż o jedną osobę :)

Jakbyś mnie poprosił np. o wymienienie tajnych współpracowników to bym Ci wymienił wielu a nie jednego, bynajmniej nie z ruchu narodowego :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr Rybak. 

 

a tu masz zdjęcie z funflem kukizem:

 

https://www.google.pl/search?q=Piotr+Rybak&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwil5c7HnfvRAhVyb5oKHcRQApYQsAQINg#imgrc=nuAvOFS2KLHM3M:

 

narodowcom jest bardzo blisko do PISu bo mają ten sam pogląd na świat: jest nam źle, jesteśmy uciśnieni, wykorzystywani, otoczeni przez wrogów i siły nieczyste. za te wszystkie nasze krzywdy są winni tylko i wyłącznie inni: UE,Zydzi,Niemcy,kapitaliści,muzułmanie, homoseksualiści,gender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest Piotr Rybak? Prosiłem o członków Młodzieży Wszechpolskiej.

 

 

Konkretnie kto z członków np. Młodzieży Wszechpolskiej jest łysy, podpala kukły?

Ewentualnie o członka Ruchu Narodowego. Czekam dalej :)

Jesteś w stanie mi wskazać członka Młodzieży Wszechpolskiej który podpala kukły, jest łysy? Piszesz jakby wszyscy tacy byli. A ja proszę o wskazanie chociaż jednego :) (ale konkretnie).

A może chociaż jeden z członków Młodzieży Wszechpolskiej mordował Żydów jak Niemcy? Albo założył polskie obozy koncentracyjne jak pisze niemiecka prasa (znaczy się Newsweek).

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/billboard-z-napisem-death-camps-were-nazi-german-dotarl-do-brukseli/318jl2j

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o członków Młodzieży Wszechpolskiej.

 

Tempik napisał o narodowcach, a Ty masz zachciankę akurat na przykłady z MW. Sprytne.:)

 

Prawo by Thikim:

Liczy się podobno wina udowodniona a nie wymyślona.

 

Bo jak nie ma winnego to nie ma szkody.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko o Wszechpolakach mówimy to ok. U nich agresja 0, no może ze dwa (i tylko w pyskówkach na necie). W ich szeregach kibolstwa nie ma i nie są radykalni. Taki młodzieniec przechodząc obok romskiego dzieciaka nie pomoże, ale i nie skopie za karnację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ich szeregach kibolstwa nie ma i nie są radykalni.

O to, to właśnie to :) A w czyich jest? :)

 

Taki młodzieniec przechodząc obok romskiego dzieciaka nie pomoże, ale i nie skopie za karnację.

A tu bym nie był pewien. Bo jak mawiał Owsiak: najszczodrzejszy jest elektorat PiSu dla WOŚP - pewnie dlatego że według TrzyGrosze to:

 

kwalifikuje taką inteligencję jedynie na elektora PIS.

Bo to prosty wniosek dla oświeconych, inteligentnych elit: pomagasz dając pieniądze = musisz być tępym wyborcą PiSu.

Taka to pogarda :D Gadać o pomocy, a jak przyjdzie do działania to pogarda wobec głupoty tych co pomagają :)

 

A to prowadzi też do wniosku że inne elektoraty są szczodrzejsze, ale w gębie :D a nie czynach.

Który syn wypełnił wolę Ojca? Ten co powiedział że nie pójdzie ale potem miał wyrzuty sumienia i poszedł coś zrobić? Czy ten co powiedział że pójdzie ale nie poszedł? :)

Kto pomaga? Ten co gada że trzeba pomagać ale nie pomaga czy ten co gada że nie trzeba pomagać ale pomaga?

To że MW protestuje przeciwko uchodźcom w Polsce nie oznacza że gdyby była zbiórka pieniędzy żeby pomóc im w ich krajach - nie byłaby szczodra. Tego nie wiadomo. Aczkolwiek zdecydowanie chętniej by pomogła ludziom w Polsce.

Nie tak jak ten facet co zamknął dwa ośrodki bodajże dla dzieci ale za to wylewa krokodyle łzy o 10 sierot :) Po czynach się poznaje, nie po gadaniu. Ale nagadałem :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Czy drodzy Modzi mogliby zlitować się nad polskim sektorem bankowym (nawet zhaczonym) i przenieść ten OT w miejsce odpowiednie jak Luźne -> Polityka?

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...