Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
TrzyGrosze

Śmiać się czy płakać?

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie, jeśli nie jest wykreślona z rejestru, to nadal istnieje. Można ją reaktywować, podobnie jak spółkę.

To akurat może być ciekawe zagadnienie, bo w rejestrze jest, ale nie ma członków założycieli czy innych osób, które mają "prawo" do tej zarejestrowanej partii. Na jakiej podstawie sąd mógłby wprowadzać zmiany w KRS a propos niej? Kto miałby prawo wstępować czy przyjmować do tej partii? Czy osoby deklarujące przynależność będą miały legitymacje prawną do tego by faktycznie być jej członkami? itd. itp.

Może się okazać, że właśnie reaktywować się nie da, bo już taka istnieje (o ile prawo w ogóle zabrania zakładania partii o nazwie partii już istniejącej, nie chce mi się teraz sprawdzać).

 

 

 

Sorki, ale muszę odpowiedzieć bardzo merytorycznie, i to na całość tego co napisałeś - pier**licie Hipolicie!

Cóż, gratuluję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Obrzucanie i szarpania Pawłowicz - tego dokonali kodomici.

 

Ciekawe, nie znałem tego terminu. Domyślam się, że "kodomici" (termin ukuty na modłę "sodomitów") jest wyrazem chrześcijańskich cnót wyszytych na Twoim sztandarze. "Miłuj nieprzyjaciół swoich"? Thikim, i Ty obruszasz się na "oszołomów"?

 

 

 

Nie dyskutuj z Astro w kwestiach politycznych. Nie warto.

 

Jeśli ma to być rozmowa na takim poziomie, to faktycznie nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe, nie znałem tego terminu. Domyślam się, że "kodomici" (termin ukuty na modłę "sodomitów")
a to nie Kodaniści? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Kodaniści raczej nie muszą płacić alimentów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś w całym PISie trwa analiza
Jak Prezesowi dobrze wylizać.
W pisowkim sztabie wre ciężka praca
Czachy im dymią, co się opłaca?
Krysi sen z powiek spędza fryzura
„Boski Prezesie! Może tonsura?
Ty nie masz żony, nie w ciemięś bity!
Mógłbyś być mnichem u karmelity!”
I wnet już Duda biegnie z olejem
Będzie namaszczał przed ogoleniem.
Ale mu Kurski podstawił nogę,
On chce być pierwszy! Krzyczy- „Tyś Bogiem!
O mój Prezesie! W czynie partyjnym
W TiVi ogłoszę konkurs na hymny!
Będą więc pieśni o wielkich czynach
Któryś dokonał jako dziecina!”
Gliński spod łóżka wnet się wyłania
„A ja coś zrobię do oglądania!
Kamera! Akcja! Tyś polskie plemię!
Wstrzymujesz Słońce, poruszasz Ziemię.
To nie był jakiś szwabski Kopernik
Tyś nasz poruszył! A zagra Zelnik!”
Wolski, Rymkiewicz i Gajowniczek
Stawiają w kącie mały pomniczek,
Maczając pióra swe w wazelinie -
„Chwalmy Prezesa! Nie tylko w kinie!”
I rośnie, rośnie Prezesa ego
Bo wszyscy grają z nim w dymanego.
Jeszcze do pieca rzuca Antoni
„Tyś nasz Piłsudski, Anders! Do broni!”
Chociaż w Janowie zabrakło koni.
Wszystkie Araby zdechły na kolkę
Gdy zobaczyły tę samowolkę.
Nadął się Kaczor, jak Smok Wawelski
Łyknął Trybunał, media, pół Wiejskiej,
Ale chce jeszcze! „Jam Faraonem!
Królem! Papieżem! Napoleonem!
A może nawet samym Jezusem?
Pochować chcę się razem z Chrystusem!
Wtedy już sława mnie nie ominie.
Wawel zajęty, chcę w Palestynie!”
Pędzą biskupi, taszczą brzuszyska
„Kto przy Prezesie, na tym skorzysta
Może da choćby od gaci pasek
Relikwie spylą za ciężką kasę!
Wiadomo! Wacik krwią nasączony
Wart jest Maybacha, dwa nowe domy!
Choć język lepki całkiem od brudu
Pan nam odpuści za tyle trudu.”
Ojciec Tadeusz nie szczędząc trosk
Wylizał nawet mu z uszu wosk.
Na Nowogrodzkiej dmie z czaszek para,
Szafernakera posłali zaraz.
„Tam?! Gdzie Chrystusa grób się znajduje???
Na trzy dni??? To się nie kalkuluje!
Przecież żyć wiecznie będziesz Prezesie!
Przekażę trollom to w esemesie
Niechaj rozgłoszą w mediach nowinę
Kto w dobrą zmianę wierzy - nie zginie!”
Więcej i więcej! Już ego ryczy.
W ukropie tłoczą się urzędnicy,
Aby ten wielki, żarłoczny potwór
W końcu zatkany miał każdy otwór.
Nagle zanucił chłopczyk z gitarką
„Dajcie mu owcę wypchaną siarką.”
Wszyscy stanęli drapiąc się głowy.
„Pomysł jest przedni, chociaż nie nowy.
Żeby mu lepiej smakował kąsek
Zawieśmy portret Wałęsy z wąsem.”
Jak uradzili tak też zrobili,
Owcę wypchali i podstawili.
Łyknął więc Prezes jednym kłapnięciem
Beknął i dobił mocnym pierdnięciem,
Wody poprosił, pół Wisły wessał,
Zawór mu puścił, troszkę się zesrał,
Lecz coraz bardziej pali go rura.
Znów się nadyma, bo gazów chmura
Rozdęła bęben na kształt balonu
Ledwie zepchnęli jego z balkonu.
I już nasz Prezes wśród chmurek płynie
Mohery płaczą, a gospodynie
Szepcą w nastroju iście lirycznym
„Nasz Prezes wdrożył Program Kosmiczny!”
I tak odleciał w mroczne przestworza
Ojciec Narodu, Syn Żoliborza!
Bo tak się kończą idee wielkie
Wódz buja w chmurach, lud jego w piekle.

Edytowane przez ex nihilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim:)

Przepraszam, nie było mnie ze 3 dni, ale miałem mnóstwo roboty. Niestety, uczciwy człowiek musi popracować trochę dłużej żeby starczyło też na aferałów i złodziei :P

 

Co do prezentów. Dziękujemy! :) Cieszę się, że tak się przejęliście i wyszukujecie, dobrze, ale myślę, że ta dyskusja nie będzie mieć sensu, bo widzę, że to jest bardziej kwestia wiary niż argumentów. O tym poniżej.

 

Co do telefonu, to trochę żenada, coś jak "niemcy mnie biją". Nic tam nie widać oprócz tego, że pcha się w stronę kaczora tak na prawdę. Równie dobrze mogła przepychać się z ochroniarzami i któryś ją trącił, albo i sama upuściła telefon. Może, może. Robienie z tego afery i to "kaczyński mi zrobił" to żenua. Co innego niż to (tak na szybko):

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/przepychanki-w-sejmie-poslowie-pis-opuscili-sejm,700475.html

Najlepsze są komentarze, że Suski sam się przepychał i sam jest sobie winny, a w 19 sekundzie widać jak go gość ciągnie za rękaw i wywraca, a w 32 się jeszcze tym chwali "ja go za łapę i ... na ziemię" :) Ale tak to jest jak się "wierzy" w to co się chce zobaczyć :)

 

Co do p radnej, cóż nie bronię jej absolutnie, ale co tam pani radna jak mówimy o politykach głównego nurtu chyba?

Tu ciekawy artykuł: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20696820,anna-kolakowska-sprawdza-kandydatow-do-odznaczen.html?disableRedirects=true

Jak widać nie liczy się również z Błaszczakiem :)

 

Co do tej kompilacji z Jarkiem, i co jest w tym nowego? I właściwie po co to tu zamieszczacie skoro nikt go w tym zakresie w tym wątku nie bronił chyba? Znowu Wasza "wiara" wzięła górę, bo nie mowa chyba o "obrażaniu", a o wzywaniu do przemocy (często fizycznej). Ciekawe jest z tą wypowiedzią o internautach. Bardzo ciekawy przypadek manipulacji słowem (albo interpretacji czyichś słów tak "żeby pasowało"), możemy o tym pogadać :) Podobnie jak z tym sortem, ale to też inna historia. Dlaczego uważacie, że on mówi o Was?

 

Co do ostatnich linków, gali i wierszyka. Ktoś się napracował i po co? To ma być jakiś argument? Nie, to tylko satyra na... przeciwnika, nic szczególnego, powstawały takie i na PO i Tuska. A do tego, że oni tak mówią, może rzeczywiście tak uważają? Ja nie wiem, nie wiem też czy on tak w ogóle zasługuje, ALE... popatrzcie choćby na ten artykuł o radnej:

 

Kołakowska uczyła historii w Szkole Podstawowej nr 65 w Gdańsku. Straciła pracę, kiedy w czerwcu 2015 r. zablokowała Paradę Równości. Wcześniej protestowała przeciwko nadaniu szkole imienia Tadeusza Mazowieckiego.

To jak to było, wcześniej niby lepiej i "wolność poglądów i wypowiedzi"? To tylko pis taki zły?

Skoro on tam mówi:

"Nawet ta wolność najbardziej podstawowa, wolność słowa, wolność sumienia, jest dzisiaj zagrożona. Z bólem trzeba powiedzieć, że wolność w Europie, szczególnie na zachód od naszych granic, jest w odwrocie. Poprawność polityczna stosowała tak zwaną represję rozproszoną, ale od dobrych paru lat przeszła do stosowania represji twardej, represji państwowej"

 

To oczywiście dla Was znaczenia nie ma. A jak mówił o "no-go zones" w Szwecji to śmieli się z niego, że homofob, eurosceptyk, fantasta etc. i co, oczywiście wg. Was racji nie miał?

 

W kółko muszę Wam powtarzać, ja tam go nie bronię za poglądy i wypowiedzi, tylko za manipulację jego/ich słowem.

Zastanówcie się czy Wy przypadkiem nie wierzycie w to, że on jest zły (na wskroś, przecież nie mówię, że jest dobry)

Fakty... i skala!

 

Cytat na dziś:

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy czasami mają rację. - Winston Churchill.

 

Kończę ten wątek Panowie, na wiarę nie ma rady :)

Inne artykuły czekają :)

 

pozdr


Ehh, nadrabiałem zaległości na demotach i tak się trafiło, to już ostatni, na prawdę :)

http://demotywatory.pl/4735537/Typy-wzrostu-Polakow-na-podstawie-przypadkowo-wybranych-osob-

Edytowane przez radar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do p radnej, cóż nie bronię jej absolutnie, (...)

 

Za co straciła pracę? Za homofobię! To nie jej poglądy polityczne, ale wyznawane wartości wyrzuciły ją z pracy.

Radar, nauczyciel kształtuje światopogląd dziecka! Jakie dzieci wychowa taki aktywny homofob?

 

W linku z tą panią, chodziło o przykład stosowania jedynie szlachetnych metod :D PISu.

 

Zastanówcie się czy Wy przypadkiem nie wierzycie w to, że on jest zły

 

Wiary, duuużej :), potrzeba aby mu wierzyć. Zdecydowanie za mało zaglądasz do niezależnych mediów, gdzie autorytety intelektualne różnego kalibru i profesji, suchej nitki nie zostawiają na obłudnym gadaniu i działaniu partii tego człowieka.

Ja zaglądam do Waszej propagandy i bałwochwalczy hołd jemu, oddają jedynie jakieś nieznane mi miernoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Radar. Ładnie piszesz, ale to już w tym kraju było:

"Z chamstwem należy walczyć kulturom i godnościom osobistom"

 

Kończę ten wątek Panowie, na wiarę nie ma rady :)

 

Cieszę się. Przykładowo np. ja ("niemal" całkowicie wiary pozbawiony) szanuję jednak Twoje wyznanie, bo to Twoja prywatna sprawa. Życzyłbym sobie jednak, by pewni niedowartościowani i niewyrośnięci ludzie nie próbowali swoich magicznych sztuczek z "uporczywym leczeniem" mnie i pier*leniu o tym, że czarne jest jednak białe. Powodzenia trzeci spindoktorze. ;)

 

Ehh, nadrabiałem zaległości na demotach i tak się trafiło, to już ostatni, na prawdę

 

Cóż ze 182 centymetrów, skoro przed prezesem robi się z nich jakieś mizerne 142 centymetry?

 

Niestety, uczciwy człowiek musi popracować trochę dłużej żeby starczyło też na aferałów i złodziei

 

Uczciwi ludzie śledzą też jeszcze Internet (przez "ruskich" tymczasem nieodcięty; cudzysłów celowy, bo prędzej odetnie Antek). Łatwo można znaleźć, co "uczciwi ludzie" (za pieniądze podatnika) jak Misio robią w nocnych klubach.

 

Radar, jako człowiek pracy pozdrawiam Ciebie (ufam, że jednak) człowieka pracy ;):D.

 

bałwochwalczy hołd jemu, oddają jedynie jakieś nieznane mi miernoty

 

Myślę, że to nie hołd. Mnie wygląda to na konkurs typu "najlepszy ludzki papier toaletowy".

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Radar, nauczyciel kształtuje światopogląd dziecka!

Osobiście jestem zdania, że to rodzice kształtują światopogląd dziecka i jak oni są "zdrowi" to "chory" nauczyciel temu nie zaszkodzi (obojętnie co zdefiniujemy jako zdrowy/chory)

 

 

 

Zdecydowanie za mało zaglądasz do niezależnych mediów,

:)  A co, podałem linka do rzeczpospolitej w wpolityce? Przecież linki są do wyborczej, tvn24 etc. Jak w necie przeglądam kopalnie, gazete.pl (ewentualnie tez gazete wroclawska), wp.pl i bankier.pl (na resztę nie ma czasu). Chcesz mi powiedzieć, że któryś z tych portali jest propisowski? :) W tv (ale bardzo mało ogólnie) discovery science i tvn24/tvn. W aucie rmf classic. "Normalnie przesiąknąłem propagandą", hehehe :)

Może moim "przekleństwem" jest to, że znam te sztuczki medialno-socjotechniczne (nawet miałem na studiach) i po prostu je zauważam? Np.

 

 

gdzie autorytety intelektualne różnego kalibru i profesji

To jest jedna z nich. Podpowiedź, to też ludzie, którzy mają swoje poglądy i sympatie. Nie zawsze to że podają się/podaje się ich za "bezstronne autorytety" to prawda. Nie masz własnego rozumu, żeby ocenić sytuację? Masz, ale pewnie Ci się nie chce/"nie masz czasu". Takie właśnie nawyki ludzi wykorzystują manipulanci, podają Ci na tacy "rozwiązanie", szkoda, że często wg. ich myśli, a nie faktów:/

 

 

 

Wiary, duuużej :), potrzeba aby mu wierzyć.

Czyś Ty z byka spadł!?! :) Wierzysz jakiemukolwiek politykowi? :)

Ja po prostu sprawdzam kto co mówi vs. to co napisali, że powiedział i czy to prawda. Tak wracając np. do tej Szwecji, jak go jechali za to, a pytam Cię jeszcze raz, co, może to była nieprawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zdania, że to rodzice kształtują światopogląd dziecka

Pobożne życzenia.:D

Realnie w 1/3, szkoła daje dalsze 1/3, a rówieśnicy też swojej 1/3 nie odpuszczą.

 

Nie masz własnego rozumu, żeby ocenić sytuację?

Widać, po Twoim stanowisku ;), że poleganie tylko na swoich przemyśleniach, prowadzi na manowce.

A przesłaniem tej myśli było to, że PIS po prostu popiera tak mało intelektualistów.:( ( pytanie, czy w ogóle?)

 

Czyś Ty z byka spadł!?! :) Wierzysz jakiemukolwiek politykowi? :)

Jakim cudem :D i jaką logiką :(, doszedłeś z tego cytatu, do takich wniosków?

Coś mi się wydaje, że nieudolnie wyniosłeś ze studiów tą wiedzę o socjotechnice.

 

Tak wracając np. do tej Szwecji, jak go jechali za to, a pytam Cię jeszcze raz, co, może to była nieprawda?

Trafiło się ślepej kurze ziarno. Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mi nie zginęło (tak szybko :) )

http://businessinsider.com.pl/media/ceo-axel-springer-mathias-dopfner-facebook-i-falszywe-newsy/61dw7jy?utm_source=onet.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=sg_right

 

- Prawie wszyscy myliliśmy się z naszymi prognozami dotyczącymi Brexitu i Trumpa. Nasze relacje były często bardzo jednostronne. Ludzie zauważyli to i poczuli się oburzeni. Straciliśmy ich zaufanie. Musimy być bardziej autentyczni i bliżej naszych czytelników. Używać więcej prostej języka. Być mniej poprawni politycznie - ocenia Mathias Döpfner.

Słowa CEO Axel Springer. Tak prawie wszyscy się myliliście :) Wasze relacje były jednostronne żeby nie napisać - życzeniowe. Straciliście zaufanie. I nie odzyskacie go w rok czy dwa :D

Jakby ktoś nie wiedział co to jest Axel Springer to służę (czyli polskojęzyczne niemieckie media w Polsce :) )

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ringier_Axel_Springer_Polska

 

Onet.pl[6]

Nk.pl[7][8]

Noizz.pl

Skapiec.pl

Fakt, Przegląd Sportowy, Sport (dzienniki)

Fakt TV, Fakt Gwiazdy, Fakt Historia

Od A do Z (tygodnik)

Newsweek Polska (tygodnik), Newsweek Historia (miesięcznik)

Forbes (miesięcznik)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy forumowych mędrców którzy może i się pomylili ale dalej pozostaną niewzruszenie specjalistami:
 

Cytat

No i co z tego? Albo wprowadzi pełny totalitaryzm, albo po nim. Musi się bardzo spieszyć, co zresztą robi. Jego realna siła to fanatycy z sekty toruńsko-smoleńskiej. Reszcie musi płacić (500+ i takie inne). A z sektą Rydzyka też nie tak prosto - to też kosztuje, a część "smoleńska" się sypie... zauważ, że już nie mówią (on też!) o zamachu, helowych mgłach i innych bzdetach.

Opozycja musi się teraz przeorganizować, znaleźć lidera itd. Coraz głośniejsze jest "Tusku wróć", a gdyby wrócił, ma duże szanse. Trochę cieplej musi się zrobić, żeby ludziom się chciało wychodzić z domu... Itd., itp.

 

Kaczyński jak nikt inny potrafi jednoczyć... swoich przeciwników.

4,3,2 lata temu tłumaczyłem że PiS będzie miał drugą kadencję.
Ale tylu było jak zwykle mądrzejszych którzy mówili:
- rząd upadnie
- Tusk przybędzie
- przegrają wybory.
Żadne z tych się nie sprawdziło - poza tym co ja mówiłem.
Ale mimo to jestem pewien że dalej forumowi mędrcy czują że mają rację :)
Przyznam jednak - skala zwycięstwa nawet mnie zaskoczyła. Najlepszy wynik w historii po 1989. Po 4 latach rządzenia.
Jak ktoś tego nie rozumie to już mu żaden lekarz nie pomoże.

I żeby ktoś dobrze rozumiał: PSL+Kukiz - przechyla się w stronę PiSu

Konfederacja - jest już blisko PiSu.
BTW. Pierwszy raz w życiu zagłosowałem na PiS. Przekonaliście mnie do tego parę lat temu. I jak widać nie tylko mnie bo więcej osób zagłosowało na PiS.
Ale ból dopiero nadchodzi jutro wraz z pełnymi wynikami.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, thikim napisał:

4  lata temu tłumaczyłem że PiS będzie miał drugą kadencję.
Ale tylu było jak zwykle mądrzejszych którzy mówili:
- rząd upadnie
- Tusk przybędzie
- przegrają wybory.
Żadne z tych się nie sprawdziło - poza tym co ja mówiłem.
 
Przyznam jednak - skala zwycięstwa  mnie zaskoczyła. Najlepszy wynik w historii po 1989. Po 4 latach rządzenia. 

I żeby ktoś dobrze rozumiał: PSL+Kukiz - przechyla się w stronę PiSu

Konfederacja - jest już blisko PiSu.
 

ideologia liberalna (tzn indywidualizm, wolność) tonie, i dobrze, albowiem jest nieludzka,  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, thikim napisał:

Pierwszy raz w życiu zagłosowałem na PiS.

Według sondaży https://www.tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2019/wiadomosci-wyborcze,474/wybory-parlamentarne-2019-sondazowe-wyniki-glosowanie-wedlug-grupy-zawodowej,977149.html

na PiS  głosowali głównie rolnicy, emeryci i bezrobotni. W której grupie jesteś thikim? :D

Studenci też okazali się roztropniejsi od ciebie:  Wśród uczniów i studentów PiS znalazło się za Koalicją Obywatelską oraz SLD - 

A tu: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25242496,wybory-parlamentarne-2019-frekwencja-wedlug-wyksztalcenia.html#s=BoxMMtImg3 wykształcenie: 63% z wykształceniem podstawowym i zasadniczym poparło PiS. Zacne thikim towarzystwo.:D.

Edytowane przez 3grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było zawsze, im niższe wykształcenie, tym ludzie bardziej skłonni głosować na PIS. Kilka dni temu widziałem sondaż wskazujący, że im niższe wykształcenie tym lepiej ludzie oceniają politykę zagraniczną obecnego rządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Opozycja musi się teraz przeorganizować, znaleźć lidera itd."

A zrobili to?
 

2 godziny temu, thikim napisał:

Pierwszy raz w życiu zagłosowałem na PiS.

A ja pierwszy raz na SLD (i inne takie). W komuszych czasach nie chodziłem na wybory.
 

Godzinę temu, 3grosze napisał:

63% z wykształceniem podstawowym i zasadniczym poparło PiS. Zacne thikim towarzystwo.


Wsadzę obrazek, bo obrazek to obrazek :D

m25305445,WYKSZT.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, że rano będzie ból. Teraz wynik sięga 49 %.

Co do wykształcenia: wszystko to prawda. To nie rokuje za dobrze za 4 lata. Co? No chyba że dadzą papierek wszystkim że mają wyższe wykształcenie :D

6 godzin temu, ex nihilo napisał:

A zrobili to?

Ty pisałeś że wygrają - a więc rozumiem że zakładałeś że to zrobią. Teraz już powinieneś widzieć że nie są w stanie tego zrobić.
W rzeczy samej myliłeś się totalnie - że użyję tego słowa.


A co do towarzystwa - nie przeszkadza mi ono. 
Zarówno moje jest wyższe jak i moje zarobki oscylują wokół 1500 dziennie. To jakby mi ktoś rzucił że mnie przekupiono 500+ :D
Chyba Was - bym wtedy odpisał.

A już zostawiając historię - czyli kto się mylił totalnie a kto miał rację.

PO czeka teraz rozliczanie się. Wątpliwe aby doczekała następnej kadencji w porównywalnym składzie. 22 % to klęska.
Lewica - sukces że weszli, klęska że oczekiwali 20+  ale lewica raczej poprze rozdawnictwo rządu - więc to ex nihilo tego zarzutu nie powinien podnosić bo go poparł.

PSL - Kukiz - sukces. Bardzo fajne poglądy. Jeśli dotrwają z tymi poglądami do 2023 - rozważę głosowanie na nich.

Kofederacja -sukces.

 

Konfederacja oczywiście. Literka uciekła.

Swoją drogą myślę że już wczoraj politycy wiedzieli że pierwsze wyniki są niedoszacowane dla PiS i przeszacowane dla PO.

Z nieznanych mi powodów wszystkie sondaże wybory w wybory popełniają te same błędy i żadnych poprawek nie wprowadzają w następnych.
Przeszacowanie wielkich miast gdzie łatwo zbiera się wyniki, bo łatwo jest zapytać 100 osób w wielkim mieście, a trudniej na wsi.

BTW.Już 46 %. Tego też się spodziewałem. Bo wschód głosuje wcześniej niż zachód. To też jest stały trend.

Cytat

63% z wykształceniem podstawowym i zasadniczym poparło PiS. Zacne thikim towarzystwo.

Jestże to oznaka wielkiego zadufania oceniać zacność po wykształceniu.

Można powiedzieć że należy to ocenić tak:
3grosze - nie zdaje sobie sprawy co pisze ale mniej więcej taki przekaz daje do elektoratu PiS:

"jest was więcej idioci, dlatego wygrywacie, ale jesteście idiotami" (ale jest was więcej i im więcej was obrażę tym większe szanse że przegramy).
Jaki lotny umysł trzeba mieć żeby do większości formułować taki korwinowski przekaz.

Ja rozumiem że Korwin stale odpalał protokół 1 %. Ale czemu go wyborcy opozycji odpalają tego to nie rozumiem. Agenci Jarosława czy co?

Trzeba też zauważyć że Jachira wybitnie pomogła PiS. PiS miał swoje afery. Jachira przykryła wszystkie.

No i ten obraz podzielonej Polski wdrukowany w lemingi:
LRak9kpTURBXy8wZjA2ODBjYzgzOTc3YzJhMDMzN

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, thikim napisał:

Zarówno moje jest wyższe jak i moje zarobki oscylują wokół 1500 dziennie.

Nieudolna próba podniesienia autorytetu pisowskiego elektoratu?:D

Jesteś tu anonimowym userem a wiarygodność  twoich deklaracji (jako zwolennika pis) jest na poziomie TvPis, więc trzeba cię traktować (prawdopodobieństwo wynikające z sondaży) jako bezrobotnego (rolnik i emeryt wykluczony) z dyplomem podstawówki.

I twoje marzenia o jakiś studiach, nie zmienią tutaj twojego wizerunku.:(

Edytowane przez 3grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIS przegrał i stracił prawo do władzy. Zgodnie z art. 96 Konstytucji wybory do sejmu i senatu są proporcjonalne. Ponieważ PIS otrzymał 43,6%, KO 27,4%, Lewica 12,6%, a PSL 8,6%, to znaczy, że te3 ostatnie razem mają ponad 48%, zatem wyraźnie przeważają nad PIS. Obecny podział mandatów jest niezgodny z prawem, bo jest sprzeczny z Konstytucją. Nie należy uznawać takiej władzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się za to zabrać, to pewnie łatwo by się dało ustalić, że polska konstytucja jest wewnętrznie sprzeczna. Pewien zacny poszukiwacz prawdy zrobił to samo w przypadku konstytucji amerykańskiej i do takiego właśnie doszedł wniosku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kurt_Gödel#Życiorys, ostatni akapit. A ze sprzecznego zbioru zdań wynika wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...