Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
TrzyGrosze

Śmiać się czy płakać?

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A można konkretniej co to jest niedługo? :) Czy liczysz na Donalda na białym rumaku z wielkim mieczem w dłoni? :D

 

Niedługo? Na pewno zanim zacznie się "wojna na dole". Zimna już jest. A że niejaki Duda (Piotr tym razem) zapowiedział już "nakrywanie czapkami", to... Zresztą więcej chętnych do tego jest. Jest jeszcze parę innych "zanim".

A z drugiej strony, jest coś, co chciałbym, żeby załatwili. Może nawet odrobinę im w tym pomogę, chociaż mam wątpliwości, czy chcą to rzeczywiście zrobić, czy tylko w ten sposób zwiększyć swoją władzę.

 

Donald? Nie wiem jeszcze, różne warianty są możliwe. Ale to będzie konieczne zanim [powrót do początku].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przestaniesz nazywać ich oszołomami to już będzie całkiem nieźle

Podrzuć mi jakiś nieobraźliwy synonim albo eufemizm, bo jednak fakty są jakie są.   

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Radar, dzięki za materiały propagandowe, ale widziałem i słyszałem trochę bardziej hardcorowe). Może trochę uśmiechu? Zapewne już niedługo otrzymacie ofertę współpracy z machiną propagandową (polecam sprawdzać priv na KW)

Ojej, powiem Ci, że masz talent :) Umiesz dyskredytować ludzi (no, próbować :)  ). Ośmieszanie przeciwnika to też propaganda, a skoro widziałeś bardziej hardcorowe to OK, dawaj. Film propagandowy, ale cytaty prawdziwe..

Szkoda, że żaden z Was nie umie odpowiedzieć na moje pytania.

To też manipulacja TrzyGrosze/ex nihilo, nie odpowiadamy tylko zmieniamy temat, np.

Podajcie cytaty polityków pis wzywające do przemocy/zabijania przeciwników

 

 

 

Czyli, że co? Mam twierdzić, że elektorat Pisu jest światły, tolerancyjny i racjonalny? Wbrew dowodom?

 

 

Moim zdaniem osób wierzących w zamach w dniu wyborów było nie 10% a 17%. Skąd taki procent ? Otuż na pis głosowało 5 711 687, uprawnionych do głosowania jest 30,5mln obywateli - 17% z wystkich uprawnionych to 5,185 mln

Pobożne życzenia :)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,140716,title,Glosowanie-w-wyborach-parlamentarnych-wg-wieku-infografika,wid,17932180,wiadomosc.html?ticaid=1187c7&_ticrsn=5

 

Proponuję poszukać w sieci (<1 min) o "tolerancyjności" wyborców platformy/nowoczesnej. Można też poszukać w tym wątku :)

 

A propos pierwszego posta, tak mi się przypomniało:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20231001,tvn-zmienia-sie-w-tvp-ktora-manipuluje-ostre-reakcje-po.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Poglądy jakiej partii są mi najbliższe?: mi - Wolność (Korwin). 2. Na jaką partię bym zagłosował?: Kukiz (na Korwina nie zagłosuję bo nie umie postępować jak polityk). 3. Na jakie partie nigdy bym nie oddał głosu?: PO, Nowoczesna, Razem.

 

Nie uznaję demokracji. Byłbym hipokrytą gdybym głosował.

1) nie wiem. Ultraliberalnej, technokratycznej?

2) Ultraliberną/technokratyczyną

3)  Razem z sld i każda sugerująca bym się przyłożył i zaspakajał cudze potrzeby w imię solidarności społecznej.

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thikim i radar, coś dla Was:

https://youtu.be/MXCvvHaGU2E

 

Nówka sztuka, dzisiejsze.

 

I:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21275376,widac-tam-twarze-osob-specjalnej-troski-tak-to-reakcja-kaczynskiego.html#Czolka3Img

 

Tekst można olać (bo to michnikowska szczujnia przecież), ale komentarze warto przeczytać.

 

 

 

 

zaspakajał cudze potrzeby w imię solidarności społecznej.

 

Tak zwykle mówią politycy, ale w rzeczywistości w dzisiejszym świecie to się robi przede wszystkim dla bezpieczeństwa własnego dupska :)

Edytowane przez ex nihilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla TrzyGrosze:

Kuźniar i Petru :)

https://youtu.be/nJlyGvPnGl8?t=429

 

 

Nówka sztuka, dzisiejsze.

Właśnie zauważyłem: 170 wyświetleń.

 

 

Tekst można olać (bo to michnikowska szczujnia przecież), ale komentarze warto przeczytać.

Słusznie zauważyłeś ale ja lubię czytać :) michnikowszczyznę.

Tak sobie myślę: na Komorowskiego głosowało z 8 mln, na PO, N i inne podobne z 6 mln.

Czyli całkiem sporo osób. A tu tylko kilkadziesiąt protestuje. Ludu mój, cóżeś zrobił z tym wielomilionowym elektoratem?  :)

Siedzi w necie, nawet nie chce demonstrować :D

 

1) nie wiem. Ultraliberalnej, technokratycznej? 2) Ultraliberną/technokratyczyną

A można konkretne nazwy? Bo nie chodzi o Twój ideał. Ale o to co najbliżej ideału.


 

 

Niedługo? Na pewno zanim zacznie się "wojna na dole"

Ale tak konkretnie. Pół roku? Dziesięć lat? 100 lat? :D

Stawiasz na rozłam w PiS? Hmm. To przemyśl to z michnikowszczyzny:

http://www.newsweek.pl/polska/schetyna-w-po-kaczynski-koncesjonuje-nacjonalizm,artykuly,373922,1.html

 

Zdaniem gości „Poranka” wypowiedzi pani Kopacz i Millera o uchodźcach, choć nie było mowy o „mikrobach”, nie odstawały od tego, co mówił PiS. – Oby Kaczyńskiemu udało się okiełznać ten ruch. Jarosław Kaczyński ma wady, ale z prawej strony ruchy jawnie, radykalnie antydemokratycznie rosną i stają się groźne. Tylko PiS jest w stanie przejąć ten elektorat – mówił Jacek Żakowski.

:D

Więc nie licz że będzie lepiej, bo jak to mówią, chwal pana swego bo zawsze możesz mieć gorszego :D

I trochę w tym racji jest, bo choćby skał... sra... to Wyborcza tego elektoratu nie przejmie. Może go przejąć albo Kaczyński albo narodowcy. Co wolisz? :D (tak, sobie strzelę że wolałbyś albo do więzień albo zastrzelić, ale to jest fantasy) ;) Więc co wolisz?

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można konkretne nazwy? Bo nie chodzi o Twój ideał. Ale o to co najbliżej ideału.

Thikim, mój czas jest zbyt cenny (zasób nieodnawialny) bym spędzał go na analizie bzdetów wyplatanych przez cwaniaczków, którzy z gadania czynią sposób na życie. Uczciwy człowiek nie podaje ręki politykowi. Z tych powodów nie zajmuję się polityką.  

Czyli: nie mam pojęcia! :)

 

edit: ludzie głosowali na 3x15 a dostali co dostali. Polityk może z rozbrajającym uśmiechem powiedzieć: przemyślałem sprawę nie będę wywalał ministrów tylko odrobinke dźwignę wam VAT. Programy nadają się do sławojki.  

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To ma sens. Tak było.

Jednakowoż bierzesz udział w dyskusji która mocno opiera się na "analizie bzdetów wyplatanych przez cwaniaczków" :D czyli tak jakby marnujesz na to nieodnawialny czas. Czyli rozsądnie piszesz ale robisz na odwrót: marnujesz czas :P

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyli tak jakby marnujesz na to nieodnawialny czas.
 

Ależ, nie. czekam aż powiesz w jaki sposób mam określać elektorat, tak by go nie urażać, ale żeby sens pozostał. To warte każdych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Właśnie zauważyłem: 170 wyświetleń.

 

Świeżyzna, ale nie ma znaczenia ile, ani ilu demonstrowało (pewnie na szybko zorganizowane, bo mało kto wiedział) - chodzi o to, że facetowi (politykowi ??? taka jego...), który ma praktycznie pełną władzę w Polsce, już całkiem odjebało.

Jeśli Tobie to nie przeszkadza...

 

 

 

To przemyśl to z michnikowszczyzny:

 

"Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015, 22:32". No nie wiem, czy teraz by to samo mówili.

 

 

Wyborcza tego elektoratu nie przejmie. Może go przejąć albo Kaczyński albo narodowcy.

 

Sami narodowcy nie mają szans. To może być tylko domieszka do reszty zbieraniny Kaczyńskiego. Bez Kaczyńskiego są do zneutralizowania. Dlatego tak się wypłakiwali tu:

http://www.fronda.pl...nski,25972.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wybacz ale nie rozumiem o co Ci chodzi.

 

 

A propos  róznych portali i maniupulacji polecam ten filmik:

 

Od kiedy go obejrzałem jeśli już przeglądam tvn24 (kiedyś robiłem to codziennie) to dla równowagi przeglądam też wpolityce. Próbowałem też niezależna.pl ale mózg mnie bolał już od samych tutyłów. Taki zestaw uświadomił mi jak dużo istotnych informacji jedna i druga strona pomija. 

 

Swoją drogą tvn albo takie tokfm za czasów PO wbrew pozorom nie pisały tylko pieśni pochwalnych dla partii rządzączej, i często punktowały jej błedy, a wpolityce się złego słowa na temat PiS nie łatwo znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Dexx

Bardzo ciekawy filmik; Twoje ostatnie zdanie bardzo dobrze oddaje sedno.

 

Radar

Spójrz, proszę, na pierwszy post tego wątku i zestaw ze swoim

 

 

To też manipulacja TrzyGrosze/ex nihilo

Może faktycznie to nie żenujący poziom "dziennikarstwa", a zwyczajnie "temu misiu oczko się odlepiło"?

Może faktycznie nie należy się śmiać ani płakać, a zwyczajnie radować świetlaną rzeczywistością pod rządami przewodniej siły narodu/ miłościwie panującego nam?

W końcu nie tak dawno temu panował terror, a siepacze PO porywali ukochane nasze dziatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie cytaty polityków pis wzywające do przemocy/zabijania przeciwników

 

Radar, forum portalu matecznego z sugestywnym dopełniaczem, zobowiązuje.

Licentia poetica mowy politycznej obfituje w kwiecistą retorykę. Dla wzmocnienia ekspresji kazania, politycy stosują rożne przemieszczenia składniowe i przekształcenia semantyczne.

I jak szwankuje yntelygencja odbiorcy, to rodzi się w jego głowie nowotwór pojęciowy.

Politycy najczęściej operują metaforą i alegorią: jak o kimś mówią " gorszego sortu", to znaczy, że jest dla nich śmieciem, jak "widzą twarze osób specjalnej troski", to mają Cię za idiotę, jak mówią "białe jest białe..." to sami są idiotami.

 

Spędzające Ci sen z oczu "dorżnąć watachę" wyraża oczywiście troskę o męczące się w swoim dogorywaniu ( w tamtym okresie) PIS i ma oznaczać skrócenie dla ich dobra, ich politycznej męczarni.

A Ty, z KW, i tak dosłownie...:(

Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
który ma praktycznie pełną władzę w Polsce, już całkiem odjebało.

Całkowicie odjebało? A możesz to uzasadnić? :) Bo ja tu widzę nawet nie hiperbolę ale już nawet jakąś superhiperbolę. A politykiem nie jesteś i powinieneś mówić jak jest :D

Wychodzi na to że Jaro określił tak te załóżmy kilkanaście osób.

Ale jak się mówi o paru milionach elektoratu PiS używając różnych inwektyw to jest ok. To już nikomu nie odjebało ;)

 

Politycy najczęściej operują metaforą i alegorią: jak o kimś mówią " gorszego sortu", to znaczy, że jest dla nich śmieciem, jak "widzą twarze osób specjalnej troski", to mają Cię za idiotę, jak mówią "białe jest białe..." to sami są idiotami

Fakt, warte oprawienia. A jak doprowadzają do politycznego mordu to co to za alegoria jest? :)

Aha, bo jak inni powiedzą to jest pogarda, jak mówisz Ty to prawda :)

I tu pytanie za 3 grosze. Czy tylko w necie tak śmiało używasz takich słów czy codziennie też? Przecież non stop spotykasz ludzi i bardziej inteligentnych i mniej inteligentnych. Czy tych mniej inteligentnych witasz: Cześć oszołomie? :D

Strzelam że w realu to jednak się hamujesz.

 

Spędzające Ci sen z oczu "dorżnąć watachę" wyraża oczywiście troskę o męczące się w swoim dogorywaniu ( w tamtym okresie) PIS i ma oznaczać skrócenie dla ich dobra, ich politycznej męczarni.

A to że znalazł się egzemplarz światłego elektoratu który postanowił zabić Kaczyńskiego w ramach tej troski (nie udało mu się Kaczyńskiego bo to taki elektorat co ma wielkie marzenia a mało robi) to też było dla ich dobra?

Dajcie spokój, 6 do 8 milionów elektoratu - w p***u rozwalili Petru, Schetyna i Kijowski. Zostały niedobitki. Reszta siedzi w domu. Wybory w 2019 były możliwe do wygrania. Ale po tym co się stało to nawet bym w 2019 nie wychodził z domu :)

 

 

Sami narodowcy nie mają szans. To może być tylko domieszka do reszty zbieraniny Kaczyńskiego. Bez Kaczyńskiego są do zneutralizowania. Dlatego tak się wypłakiwali tu:

To czemu tak michnikowszczyzna straszy tymi narodowcami? Bo i w 2016 kojarzę artykuły że: po tym strasznym Jaro przyjdą jeszcze narodowcy :D i krowy przestaną dawać mleko, znaczy sklepy, bo ten elektorat uważa że mleko jest ze sklepu

Tzn. tak retorycznie pytam. Bo odpowiedź jest taka że to walka polityczna i próby zjednoczenia elektoratu.

Ale do rzeczy. To kiedy konkretnie spodziewasz się że coś się zmieni. Rozwiń to niedługo na miesiące, lata :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak doprowadzają do politycznego mordu to co to za alegoria jest? :)

 

A wykazałeś (Ty, Radar czy ktokolwiek) związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy domyślnymi zdarzeniami?:D

 

Śledztwo wykazało zaburzenia emocjonalne sprawcy, który zeznał, że do czynu skłoniła go demagogia ( coś w tym stylu rzekł) PISu, o czym trąbię w tym wątku!!!

Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neguj, neguj dalej związek pomiędzy mową nienawiści wobec PiS a tym że gość wpada i zabija działacza PiSu :) krzycząc że chce zabić Kaczyńskiego.

 

 

Śledztwo wykazało zaburzenia emocjonalne sprawcy,

Ale sprawdź źródła tego co napisałeś o zaburzeniach emocjonalnych bowiem:

Śledztwo wykazało:
http://wpolityce.pl/polityka/184679-tak-sie-saczy-propaganda-cyba-morderca-dzialacza-pis-byl-niepoczytalny-wiadomosci-przekonuja-widzow-ze-tak

 

Biegli orzekli, że Ryszard C. w czasie popełnienia zarzucanych mu czynów rozumiał ich znaczenie i mógł pokierować swoim postępowaniem, czyli, że był poczytalny


O zaburzeniach emocjonalnych to sobie dziennikarze wymyślili dla lemingów wersję (nic o tym nie ma w śledztwie).

I od tej pory żyje ta wersja o biednym zaburzonym emocjonalnie lemingu którego PiS zmusił do mordowania.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tych mniej inteligentnych witasz: Cześć oszołomie? :D

 

Coś już pisałem o pojmowaniu znaczeń.;)

Mylenie IQ z obłędem i zaburzeń emocjonalnych z poczytalnością, źle o Tobie świadczy i jest przyczyną Twoich rozterek.:D

 

Ed

Statystykę znasz. Czy jedno zdarzenie potwierdza zjawisko?

Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd wziąłeś te "zaburzenia emocjonalne"? :) Z wyroku sądu? A widziałeś go? :D
Lubisz pisać półsłówkami. A ja lubię dociekać :D

Komu przypisujesz obłęd?


 

 

Statystykę znasz. Czy jedno zdarzenie potwierdza zjawisko?

A znasz logikę? :)

Czy ja na podstawie politycznego morderstwa i próby zabójstwa drugiej osoby (poderżnięcie gardła, kojarzy Ci się coś z dożynaniem?) próbuję udowodnić zjawisko? Nie. Ja tylko podając jeden element zjawiska pokazuję do czego to zjawisko prowadzi.
Po co mam Ci dowodzić zjawiska jeśli sam je potwierdzasz? To byłby brak logiki :)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu przypisujesz obłęd?

A kontrolujesz co piszesz?

Czy tych mniej inteligentnych witasz: Cześć oszołomie? :D

Do tego był użyty "obłęd."

 

A znasz logikę? :)

(...) Ja tylko podając jeden element zjawiska pokazuję do czego to zjawisko prowadzi.

 

A logicznie :D udowodniłeś, że TEN element doprowadził do TEGO zjawiska!!! Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Z dzisiaj:

Potrzebna jest reforma mediów, chcemy aby dążyły one do prawdy a nie opowiadały się za jedną stroną - podkreślił Kaczyński. (PAP z konferencji PiS w Łodzi)

Bez komentarza. :D

 

To chyba jakaś globalna epidemia. Z dzisiaj:

To był największy tłum, jakiego byliśmy świadkami przy okazji inauguracji. I kropka! – oświadczył w trakcie swego emocjonalnego wystąpienia Spicer.

Jeszcze bardzo "poprawna" metodologicznie uwaga domorosłego socjologa:

Zakwestionował też podawane w mediach szacunki ilościowe, ale nie był w stanie powiedzieć ilu ludzi ostatecznie uczestniczyło w inauguracji. - Nikt tego dokładnie nie może wiedzieć – zaznaczył.

Również bez komentarza. :D

 

 

 

Neguj, neguj dalej związek pomiędzy mową nienawiści wobec PiS a tym że gość wpada i zabija działacza PiSu

Thikim, stojąc całkowicie z boku prezentowanych przez Ciebie akrobacji intelektualnych chciałbym Ci jednak przypomnieć o czymś tak oczywistym w każdej racjonalnej dyskusji jak onus probandi. Pozostałych chwytów manipulacyjnych chyba nie warto wytykać, bo i po co? Ludzie jak Glaude mają zapewne już wystarczający materiał badawczy (jeśli o Ciebie chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek nie popieram Zandberga to jednak ma chłopina rację:

http://pikio.pl/zandberg-klasa-piszaca-prawo-pod-lobbystow/

 

Rosnące nierówności, deficyt demokracji, dziurawe systemy podatkowe omijane przez bogatą oligarchię, klasa polityczna pisząca prawo pod dyktando biznesowych lobbistów, której najlepszym symbolem jest Jean-Claude Juncker pomagający korporacjom unikać podatków – Unia Europejska jest dziś w głębokim kryzysie.

Żeby z niego wyjść i pokonać prawicowych populistów, nie wystarczy program establishmentu, dający się sprowadzić do zdania: „żeby było tak, jak jest”.

Ja wiem że wiara cuda działa ale naprawdę nie wystarczy: żeby było tak jak było, znaczy koryto :)

Dziwi mnie jednak że całkiem sporo osób wierzy że "obrona koryta" wygra :)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mam Ci dowodzić zjawiska jeśli sam je potwierdzasz? To byłby brak logiki :)

Racja.:(

Już poprawiam, powinno brzmieć:

A logicznie :D udowodniłeś, że TEN element doprowadził do powstania zjawiska!!!

Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To skąd wziąłeś te "zaburzenia emocjonalne"? :) Z wyroku sądu? A widziałeś go?

Jakoś brakuje odpowiedzi to drugi raz pytam :)

Zadałem tu tak około 5 istotnych pytań. Odpowiedzi unikano jak ognia. Będę je powtarzał :)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że szkoda mi niedzieli na grzebanie w śmieciach, ale znalazło się takie coś:

http://wyborcza.pl/1,76842,8543617,Ryszard_C____cinkciarz__kapus__zamachowiec.html

 

Chciał zabić "jakiegokolwiek polityka, obojętnie jakiej partii, żeby nie czuli się tacy pewni siebie". Początkowo jego celem miał być Leszek Miller, "ale mu się nie udało".

 

Nie wytrąca to Wam żelaznego argumentu?

 

Dowód na zaburzenia Cyby? W linkowanym arcie:

Macocha: Szturchnięty był Ryszard C.

Jaka ranga tezy, taki dowód.;)

 

 

Zadałem tu tak około 5 istotnych pytań. Odpowiedzi unikano jak ognia. Będę je powtarzał :)

A sam odpowiedziałeś na ile? :D

.

Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrąca to Wam żelaznego argumentu?

 

Nie. Thikim przypiął się do tego jak wsza do łysiny... ;)

Jako argument ma to gównianą wartość. Bo czego to jest dowodem? Chyba tylko prawdziwości krzywej Gaussa :D

Jeśli przeanalizować sprawę, to facet raczej na wyborcę PiS by się nadawał, niż jakiejkolwiek innej partii - życiowy nieudacznik, wywalony z PO po kilku miesiącach za niepłacenie składek, itp., itd.

A że PiS łatwo wzbudza nienawiść u ludzi, to fakt, ale to wina PiS. PiS jest partią nienawiści, i takie też powoduje reakcje.

Edytowane przez ex nihilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...