Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość Astro

Nauka w San Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram dobre akcje:

https://pomagam.pl/NowySeicento

Astro dorzuć się :) na Seicento  - jest już ponad 60 tys. :) Piszę całkowicie poważnie z tym dorzucaniem się :)

 

 

Możliwe, że społeczeństwo jest jednak na tyle głupie, że nie jest w stanie argumentów poważniejszych niż Misiewicz, Kierowca SEICENTO, wyjazd urlopowy Petru :) i inne tym podobne

Ano zgadza się. Bo PiSowi można po roku rządów dużo zarzucić. Ale merytorycznie. Problem w tym że jedyne co podnieca homomichnikusowy elektorat to poziom: napluj na Kaczora. No i plują. Co jest na rękę Kaczyńskiemu. Bo daje mu możliwość marginalizacji opozycji jako ludzi niepoważnych. Pal licho niepoważnych. Jako ludzi którzy chodzą odbierać polecenia do niemieckiej ambasady :) Ma więc dwa przekazy do swojego elektoratu:

- jeden mało finezyjny - patrzcie - Targowica

- drugi bardziej finezyjny - patrzcie - ludzie niepoważni.

I dlatego ma 40 %.

Proste pytanie: na kogo ma zagłosować poważny człowiek?

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Astro dorzuć się

 

Skąd wiesz, że się już nie dorzuciłem? :D

 

 

 

Bo PiSowi można po roku rządów dużo zarzucić. Ale merytorycznie.

 

Gdzie można prowadzić ową merytoryczną dyskusję? W sejmie "p." Kuchciński intelektem raczej nie błyśnie, a niskie czoła nieskażone myślą, robiące jedynie za "łapki w górę" za pomysłami prezesa raczej w dyskusję się nie wdadzą (trudno zapewne wyartykułować im jedno, niezłożone nawet zdanie).

 

 

 

Problem w tym że jedyne co podnieca homomichnikusowy elektorat to poziom: napluj na Kaczora.

 

W której instrukcji znalazłeś ten termin? Problem w tym, że ludzie, którzy jak Kukiz'15 próbują niby "polemizować" z PiSem, zwyczajnie liżą od spodu. Widzę Thikim, że jesteś już po porannej dawce "kakao". ;)

Swoją drogą, nie pluję na ludzi małych, zakompleksionych i bez prawa jazdy. Zdecydowanie im pomagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz więcej razy się dorzucić niż raz :) Ponawiam: dorzuć się.

 

W której instrukcji znalazłeś ten termin?

Wiem że Ty sam nie jesteś w stanie wymyślić nic na PiS bez przekazu z Wyborczej czy innego homomichnikusowego albo niemieckiego źródła.

Jestem tego terminu że tak powiem promotorem. Faktycznie jednak powstał wcześniej:

https://www.wprost.pl/143276/General-Kiszczaks-Commando

listopad 2008

Z tym, że ja go sobie wymyśliłem ostatnio na nowo :) nie znając tego artykułu we wprost.

 

Nasze ustalenia potwierdzają wnioski ze śledztwa lubelskiego Instytutu Pamięci Narodowej. Wedle tej wersji wydarzeń, ks. Popiełuszko 19 października 1984 r. został uprowadzony, pobity i przewieziony do Kazunia, gdzie był bestialsko torturowany aż do 25 października (oprawcy chcieli go zmusić do podpisania deklaracji o współpracy z SB). Kilka dni później gen. Kiszczak wydał rozkaz dezynfekcji bunkra – było to tym dziwniejsze, że bunkry podlegały ministrowi obrony.

Człowiek honoru homomichnikusów.

W zasadzie Adaś jest już skończony jako osoba mająca wpływ na politykę :)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Ile razy dorzuciłeś się Ty? Może załóż fundusz na poprawę uśmiechu pani premier (w końcu oficjalnie kości nie ma pękniętej :))?

Może fundusz na szukanie "kompetentnych, młodych i przystojnych", którym Rudy 102 obcy nie jest, pomocników ministra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ile razy dorzuciłeś się Ty?

Kierowca Seicento to nie moja że tak powiem bajka. Ale popieram zbiórki kodomickich pieniędzy na różne kodomickie cele. Jak wiadomo, trafiają one potem do kieszeni takich osób jak p. Kijowski :) Jakżebym mógł być przeciwny? :)

Wszak młodzi, bogaci, piękni i przystojni dbają o swoje potrzeby.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Wszak młodzi, piękni i przystojni dbają o swoje potrzeby.

 

Nie, błądzisz. Ich potrzeby zaspokajają starsi, choć również przystojni ministrowie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się tu publicznie przyznawać :) (minister - sługa, pomocnik) :)

Jesteś w stanie uczciwie powiedzieć ile już włożyłeś do kieszeni p. Kijowskiego?

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

(minister - sługa, pomocnik) :)

 

Jak widzę Thikim, instrukcja chyba się skończyła, i jedziesz na oparach "konceptu". Cieniutko. :D

Może jeszcze jedno "kakałko"?


 

 

ile już włożyłeś do kieszeni p. Kijowskiego?

 

Dokładnie tyle samo, co na Twoje instrukcje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://pomagam.pl/NowySeicento

67 tysięcy. Nie pamiętam ile było zanim tu o tym napisałem ale zdaje się około 63 tys.
Astro nie musiałeś aż tyle :D Dzięki z całego serca.

Za jednym zamachem: szczęśliwy kierowca i kodoraści.

Hmm, udostępniłem na FB żeby dotarło do jak największej liczby ludzi :)

Jak pisałem: popieram dobre inicjatywy :)

Jeśli ktoś zrobi na tej stronie "pomagamy" coś w rodzaju:

- dla p. Kijowskiego na alimenty - obiecuję udostępnić

- dla p. Petru który nie potrafi rozliczyć subwencji i dotacji a chce całym państwem kierować - jak wyżej, udostępnie bez żadnego komentarza, bez żadnych uwag :)
Możliwe że na "nowe" seicento uzbiera się ok. 100 tys. złotych.

Mecenas Pociej pluje sobie w brodę, że idzie do sądu "za darmo" :)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Widzę, że przy braku konceptu, instrukcji i wyczerpanych oparach zachowujesz się jak dziecko w przedszkolu. Zaprzeczaj rzeczywistości dalej i zakładaj łapki na oczy, zgodnie z przewodnią myślą telewizji przemysłowej by JK. Skoro Ci tak lepiej, to nie mam nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

67 tysięcy.

Ja czekam. Istnieje poważne niebezpieczeństwo, że całą tę kasę zabiorą na grzywnę lub pokrycie szkód.

Dorzucę się jak już będzie wiadomo na co się dorzucam.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie można prowadzić ową merytoryczną dyskusję? W sejmie "p." ....

Jak widać napewno nie na KW. nawet ten portal wpadł w MAINSTREAM

 

A kurcze, bardzo często są tu podważane nawet newsy naukowe a tu MAINSTREAM rządzi... ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

a tu MAINSTREAM rządzi... ciekawe...

 

Obrażasz chyba Thikima (sądzę, że wynosisz po średniej IQ). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam. Istnieje poważne niebezpieczeństwo, że całą tę kasę zabiorą na grzywnę lub pokrycie szkód. Dorzucę się jak już będzie wiadomo na co się dorzucam.

Po pierwsze - takie zbiórki są mocno czasowo ograniczone. A postępowania w Polsce jak wiemy długotrwałe:)

Jak się skończy postępowanie sądowe - to mało kto będzie o tym pamiętał. O zbiórce także.

Po drugie wielkości grzywien są mocno ograniczone.

Jedynym poważnym zagrożeniem finansowym dla chłopaka jest brak ubezpieczenia. Wtedy go drapną po kieszeni.

Jeśli ma ubezpieczenie - to wyrobi się w kilku tysiącach.

Ogólnie powiem tak. Na 90 % ma przegraną jak w banku.

Nie sposób jednak nie przypomnieć:

https://orzeczenia.ms.gov.pl/content/BOR/154505300005506_XI_W_001617_2015_Uz_2016-09-19_002

Tylko różnica była taka że tam w końcu kobieta wygrała. Tu nie ma wielkich szans na wygraną.

A przepraszam, jest jeszcze jedna różnica. Nie było wtedy takiej medialnej walki.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kurcze, bardzo często są tu podważane nawet newsy naukowe a tu MAINSTREAM rządzi... ciekawe..

Inteligencja i sceptycyzm korelują, chyba, bo po prawdzie, to nie mam dowodów na to twierdzenie. Jednak to wyborców PiS kojarzymy z niższym wykształceniem, wiekiem, specyficznym światopoglądem.

 

 

Jedynym poważnym zagrożeniem finansowym dla chłopaka jest brak ubezpieczenia. Wtedy go drapną po kieszeni.

 

Albo firma ubezpieczeniowa znajdzie wyłączenie i nie weźmie tego na siebie. Takie audi tanie nie jest - już tam się mózgi gotują, w szukaniu sposobu żeby kto inny zapłacił.

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kurcze, bardzo często są tu podważane nawet newsy naukowe a tu MAINSTREAM rządzi... ciekawe...

Ciekawe jest Twoje i Thikima subiektywne podejście do mainstreamu, typu: mój mainstream jest mainstreamniejszy od twojego.

Generalnie: ze zwolennikami PIS, jak z fanatykami: wrodzone ;) przekonania blokują wnioski z logicznych argumentów i faktów.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo firma ubezpieczeniowa znajdzie wyłączenie i nie weźmie tego na siebie. Takie audi tanie nie jest - już tam się mózgi gotują, w szukaniu sposobu żeby kto inny zapłacił.

Tak - to są faktyczne zagrożenia.

Żeby nadać trochę merytoryki dyskusji (Astro i tak nie daje rady) wrzucam coś merytorycznie antyPiS:

https://twitter.com/iggnacy/status/831630002387054593

inflacja w górę, i to jest problem. Akurat ja z tym nie mam wielkiego problemu bo pomysły gospodarcze PiS krytykuję od niepamiętnych czasów :)

Toż to nawet bohater lewicy mówił:

Gospodarka głupcze.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Astro i tak nie daje rady

 

Faktycznie Thikim, już nie daję rady. Tak nisko zejść nie potrafię.


Spojrzałem na ten licznik Thikim jeszcze raz. Myślę, że do jutra to Seicento będzie opancerzone i z takim wyposażeniem, że James Bond by się nie powstydził. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała inflacja nie jest zła a w zasadzie lepsza niż deflacja, zwłaszcza że da trochę kasy rządowi. Ale trend niepokojący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Ww, "rząd sam się wyżywi". Naprawdę tego nie znasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ze zwolennikami PIS, jak z fanatykami

 

To "jak" jest niepotrzebne - PiS to nie jest partia polityczna, która by się mieściła w standardowej klasyfikacji politycznej. To jest polityczno-religijna sekta, która jest bezpośrednio powiązana z sektą religijno-polityczną (toruńską).

Kaczyzm odwołuje się praktycznie tylko do emocji wyborców/wyznawców, i to tych emocji najprymitywniejszych: kompleksów, nacjonalizmu, nienawiści, strachu i tak dalej. Mięso wyborcze kaczystów, to w większości wyznawcy toruńskiego grzyba, od którego przejęte zostały też techniki propagandowe. W zasadzie nawet nie są to techniki propagandowe, a zwykłe warunkowanie na symbole.

Nie istnieje możliwość merytorycznej dyskusji z kaczyzmem: w tym po prostu nie ma meritum, jest wyłącznie gra na emocjach. MY (prawdziwi Polacy-katolicy) i ONI (oderwana od koryta ubecka żydokomuna). Stara leninowska zasada: "kto nie z nami, ten przeciw nam".

Normalne partie polityczne starają się łączyć ludzi, którzy mają różne poglądy, kaczyści przeciwnie - maksymalizują podziały. Od czasów wczesnokomuszych nie było takiej napierdalanki, jak jest teraz. Nawet w czasie wojny polsko-jaruzelskiej.

I tak dalej, bo mi się nie chce więcej pisać.

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet w czasie wojny polsko-jaruzelskiej.

Gdyby ktoś tam wierzył  w to co wyżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Stan_wojenny_w_Polsce_(1981%E2%80%931983)

 

W trakcie jego trwania internowano łącznie 10 131 działaczy związanych z „Solidarnością” a życie straciło około 40 osób, w tym 9 górników z kopalni „Wujek” podczas pacyfikacji strajku[3][4][5].

Plus:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pacyfikacja_kopalni_Wujek

 

16 grudnia 1981 doszło do masakry górników strajkujących (strajk okupacyjny) przeciw ogłoszeniu stanu wojennego. Podczas pacyfikacji siłami milicji oraz wojska i w wyniku strzałów Plutonu Specjalnego ZOMO zginęło 9 górników, a 23 zostało rannych.

Rannych zostało 41 milicjantów i żołnierzy, w tym 11 ciężko[1][2].

i

http://wielka-solidarnosc.pl/?p=2974

 

Słyszałem dudnienie, bito tego mężczyznę tak, że pałki nie schodziły z niego. Jedna za drugą. Bili go tak około piętnaście minut… Reakcją były tylko jęki. Zaraz potem ucichł, nic nie krzyczał, a pałki uderzały jak w drzewo… Nabierano do wiadra wody, następnie otwierano celę i wodę tam wlewano… Około godziny dwudziestej trzeciej słyszałem, jak Bednarek zaczął okropnie wyć. Wył w sposób nieludzki.

A to i tak tylko drobna część. Do tego dochodzi wiele ofiar bezpieki zakatowanych jak Popiełuszko, jak Pyjas.

Ale według ex nihilo za Jaruzelskiego była mniejsza napierdalanka.

 

Od czasów wczesnokomuszych nie było takiej napierdalanki, jak jest teraz. Nawet w czasie wojny polsko-jaruzelskiej.

Brawo. Kto się podpisuje pod tym co napisał ex nihilo?

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex nihilo, Astro , Trzy Grosze, Jajcenty.

Sprobujcie się pozbawić na chwilkę emocji politycznych i popatrzcie na swoje posty w tym temacie.

Gdyby nie były podpisane nie uwierzyłbym że są Wasze.

No może poza Astro gdzie obstawiałbym prowokacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Cóż, co fakt, to fakt: prowokacja niekoniecznie pobudza do myślenia. ;)

(Ww, następne kazanie o czym będzie?)


Thikim, obawiam się, że przy obecnym stanie licznika (ponad 114 kpln) młody kierowca Seicento może niechcący przysporzyć sobie naśladowców…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Thikim, obawiam się, że przy obecnym stanie licznika (ponad 114 kpln) młody kierowca Seicento może niechcący przysporzyć sobie naśladowców…

No proszę piszesz jak jakiś PiSowiec :)

Owszem, tak sobie na prawicy obyczajowej ludzie żartują jak i Ty. Jest już 117 tys. Myślę że na mieszkanie się uzbiera (myślałem że ok. 100 ale jak widać będzie więcej). To był najszczęśliwszy wypadek jaki tylko mógł mieć w życiu.

http://wpolityce.pl/polityka/327747-nasz-news-platforma-klamie-ws-wypadku-premier-szydlo-sebastian-k-byl-przebadany-przez-lekarza-i-mogl-poprosic-o-adwokata-dokumenty

A powyżej trochę sprostowań:protokoły z badania przez lekarza i pouczenia o uprawnieniach - podpisane przez kierowcę.

Moim zdaniem szans na wygraną nie ma. Za to przegrana będzie oznaczała punkty + parutysięczną grzywnę. Czyli około 100 kpln do przodu w nowe życie :)

Ba, może trochę zarobi na wywiadach.

Niestety w naszym kraju panuje już faszyzm:

https://pomagam.pl/zbiorkadlaMateusza

Zbiórkę na p. Kijowskiego usunięto :) (a chciałem zachęcić do wpłat) :) bo warto popierać dobre inicjatywy.

Swoją drogą: udostępniłem na FB zbiórkę na kierowcę, polubiły dwie kobiety :)

BTW. Po kłótni Trumpa z Putinem i żądaniem przez Trumpa zwrotu Krymu Ukrainie media miały drobny problem z tym jak wyjaśnić to że pisały o prorosyjskości Trumpa.

Myślały, myślały i z parodniowym opóźnieniem wymyśliły. To nie one się pomyliły co do Trumpa ale to Putin się pomylił:

http://wpolityce.pl/polityka/327747-nasz-news-platforma-klamie-ws-wypadku-premier-szydlo-sebastian-k-byl-przebadany-przez-lekarza-i-mogl-poprosic-o-adwokata-dokumenty

tfu nie ten wyżej tylko ten niżej link:

http://www.fronda.pl/a/prof-piotr-wawrzyk-dla-frondy-putin-sie-pomylil-trump-nie-bedzie-prorosyjski,87548.html

 

Prof. Piotr Wawrzyk dla Frondy: Putin się pomylił. Trump nie będzie prorosyjski

:D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...