Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
wilk

Zakładka "Pytania i odpowiedzi"

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do zaglądania na zakładkę "Pytania i odpowiedzi", dyskutowania i udzielania odpowiedzi czy zadawania własnych pytań. Widzę, że pojawia się aktywność, ale fajnie jakby była większa, szczególnie ze strony osób, które mogłyby służyć pomocną odpowiedzią. :)

 

Szkoda trochę, że nie wyświetlają się powiadomienia tudzież nie da się obserwować jej ogólnie (trzeba oddzielnie oznaczać poszczególne pytania, które nas zainteresują) więc trzeba pamiętać, by odwiedzać ją czasem…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta zakładka ukazywała się na głównej (tam gdzie tematy z forum) to by nie trzeba było zachęcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

to by nie trzeba było zachęcać

 

Masz rację. Mówiliśmy o tym już kilkukrotnie. ;)

 

                  takie_zycie_nic_nie_poradzisz_584.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ta zakładka ukazywała się na głównej (tam gdzie tematy z forum) to by nie trzeba było zachęcać.

 

Ależ jest link na głównej. Proponowałem dodanie osobnego boksa jak np. „Wywiad”/„Artykuły” czy wręcz wyświetlanie ostatnich odpowiedzi jak ramka „Forum”, ale to już zadanie dla Webby'ego na jakąś przyszłą aktualizację.

No tak, i już psują… ;-) Proszę używać tamtego działu do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi innym, jeśli jesteśmy w stanie. Dalsze wyjaśnienia, pytania pomocnicze itp. — ok, ale wszelkie wypowiedzi nie na temat (pogaduszki) lub wprowadzające w błąd będą stamtąd usuwane. Nie mylcie tego z „Luźnymi gatkami”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie z innej beczki. Co z pytaniami, a raczej odpowiedziami na nie, które zadawaliśmy kilka miesięcy temu pewnemu doktorowi neurobiologii?

Na razie na witrynie wiszą od dawna "grzyby".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem z jedną osobą kontakt się urwał czy też się wycofała, a człowiek, któremu zadawane były pytania odnośnie wypraw/socjologii pojechał na ekspedycję i kontakt też się w sumie urwał chyba. Coś niestety pod górkę z tymi wywiadami. Nieśmiałość forumowiczy w zadawaniu pytań także nie sprzyja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiałość forumowiczy w zadawaniu pytań także nie sprzyja.

Więc warto to zanalizować.

Moim zdaniem wiedzę ogólną chłoniemy biernie, a wątpliwości w interesujących na co dzień nas dziedzinach staramy się wyjaśniać natychmiast.Możliwości są.

Natomiast w nowym temacie....nawet nie wiadomo, o co pytać.:)

Może najpierw autorskie prowadzenie w temat, które zrodzi wątpliwości i pytania się posypią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślę może tylko, że powyżej chodzi mi o zadawanie pytań do wywiadów, nie w tej zakładce. Niestety jak obserwuję prośba o pytania wisi często długo bez echa, aż w końcu pojawiają się pytania od samego Mariusza/Ani. A stawiać pytania przecież można do woli, bo one i tak podlegają potem selekcji i dopiero wówczas są przesyłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też siebie uściślę: najpierw autorskie wprowadzenie zaproszonego gościa w temat, a potem z nim wywiad ze zgłoszonymi pytaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Myślę, że może to kwestia faktu, iż zarówno pytania do potencjalnych wywiadów jak i "Pytania i odpowiedzi" niezbyt rzucają się w oczy; zwłaszcza forumowiczom, którzy nie wchodzą na forum regularnie 3 razy na dobę. ;) Nie sądzę by dobrą metodą było sprawdzanie za każdym wejściem konkretnego pytania, by zobaczyć czy ktoś czegoś nie napisał.
Przy okazji, skoro tak rozmawiamy, to czy po roku pojawi się jakiś nowy konkurs?
http://kopalniawiedzy.pl/konkursy
Nie wiedziałem też, że trzy konkursy są aż tak leciwe:

Data zakończenia: 1970-01-01


TrzyGrosze: pomysł z wprowadzeniem bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...