Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
ojciec detecktor

Polska scena polityczna (wydz. z "Wąż-duch odkryty na Madagaskarze")

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz chyba głównie o politykach i ewentualnie naszym narodzie :D
Zachód Europy wydaje się mieć mniej jadu, a reszty świata nie znam na tyle, by się wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego "pogo"  Oglądasz widocznie  tylko nasze TVN, TVP czy Polsat. Zachodnie telewizje mówią tylko  jak to jak Islamiści napierdziela.ją się z miejscowymi faszystami i policją w Anglii, Niemczech czy Francji. Protesty w Nicei, rekordowy wzrost morderstw w Sztokholmie, protesty w Calais podpalenia samochodów w Malmo i Goeteborgu, aresztowanie setek sędziów w w Turcji i budzący się tam religijny nacjonalizm. Tym żyje świat. W Polsce jest luzik i spokój zakłócany jedynie przez sitwę oderwaną od koryta i domagającą się od Eurokołchozu rozjechania gospodarczego Polski. Zobacz jak TVN z Lisem zionie nadzieję że moody's przywali nam ratingi i zdechniemy gospodarczo. Żałosne.  U nas masz tylko problem z byłym politrukiem - szefem komunistycznego PZPR na UW Rzeplińskim który okopał się z kolesiami, oraz zadymami robionymi przez alimenciarza. Gdybyś oglądał Amerykańską telewizję to byś wiedział że tam największym przestępstwem który nie tylko polityków spycha w niebyt ale idzie się za to do pierdla jest niepłacenie alimentów. Amerykanie mają hyzia na puncie gnojków co nie płacą na własne dzieci. U nas nad takim gnojkiem zachwycają się lewackie feministki :) Co do sędziów to Niemcy wywalili u siebie wszystkich którzy należeli do partii komunistycznej. O czym nie dowiesz się z TVN. Jak wyłączysz TVN i TVP to Polska jest oazą spokoju.

Edytowane przez gucio222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle zrozumiałeś o co mi chodziło.

Z jadem u polityków mają problem wszyscy. Kwestia tylko tego jak duży.

A z jadem międzyludzkim, codziennym, między sąsiadami, to chyba my mamy więcej problemu niż zachód Europy.

 

I jak już mówiłem, nie wiem jak jest w reszcie świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej pogo. Nie jest też tak źle wśród polaków. Ja nie widzę wśród znajomych żadnych konfliktów :). Griluję nawet z komuchami popierających kiedyś PZPR i przechconych jak Rzepliński na PO co pieprzą głupoty. Staram się nie dyskutować i spierać z takimi co mają zryty mózg przez TVN  Czasami w pracy ci tresowani nienawiścią zionącą z TVN czy TOK-FM próbują się mnie czepiać, ale to tylko garstka raczej zakompleksionych magistrów po kiepskich kierunkach najczęściej humanistycznych i ekonomicznych co ledwo dukają w innym języku. Spędziłem parę dobrych lat na zachodzie i wiem że Niemcom czy takim jak George Soros nie podoba się polska homogeniczność dlatego napuszczają w swoich mediach nas polaków na siebie. To dlatego Niemcy pilnują by u siebie nie mieć żadnych zagranicznych mediów u siebie. Przecież każdy normalny polak mający stację w Niemczech napuszczał by ich na siebie, chociażby za zbrodnie z I i II wojny światowej. A propos -  podpuść przeciętnego Niemca przy piwku to zobaczysz jakim sentymentem cały cza darzą Hitlera i tamte czasy. Mówię tu o Niemieckich urzędnikach państwowych a nie o menelach.

 

George Soros finansuje takie media jak - pisma  GW, Metro radiu Tok FM, Rock Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, tuba.fm, Radio Zet. 

Niemiecy -Fakt, Przegląd Sportowy, Sport, Forbes, Newsweek, Auto Świat, Komputer Świat, Popcorn, Pani, Twój Styl, Kobieta i Życie, Tina, NAJ, Olivia, Takie jest życie, Twoje Imperium, Życie na Gorąco, Dobry Tydzień, CD-Action, PC Format, Tele Max, Tele Świat, Tele Tydzień, To & Owo, Świat Wiedzy ..... i setki innych

 

To gdzie Polacy mają się dowiedzieć jak wygląda świat ?

Podstawowa zasada - nie oglądać Niemieckich i Sorosa mediów w Polsce.

 

Wyjść z domu i pogrilować sobie z sąsiadami przy piwku. Nawet burakami :)

,

Edytowane przez gucio222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej o polityce, a ja tylko o zwykłej ludzkiej życzliwości, lub jej braku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogo, Polacy są naprawdę cholernie życzliwi w stosunku do innych nacji. Pomieszkaj w Szwecji albo poznaj emigrację Niemiecką w Ameryce. Żrą się i zazdroszczą sobie bardziej niż Polacy. To tylko stacje niemieckie wmawiają w polaków że są prymitywnymi nacjonalistami palącymi żydów po stodołach. Naprawdę pomieszkaj parę lub lepiej paręnaście lat w inny kraju to zobaczysz że Polacy wcale nie są tacy fatalni. To nie znaczy że nie masz też buraków. W końcu 8 lat temu TVN rozpętało taką nawałę nienawiści na PIS że gościu co był członkiem PO wziął nóż i wyrżnął PISowców w ich lokalu,  jak marzyło się cały czas Radkowi (wyrżnąć watahę). To Niemieckie media i miernoty polityczne napuszczają  polaków na siebie.

Uwierz w siebie :) Jesteś Polakiem, a to nie wstyd :) Weź znajomych i pogriluj :)

Każdy w swoim otoczeniu powinien zmieniać świat na lepsze, to i świat będzie lepszy :)

Edytowane przez gucio222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze takie tematy oznaczać jakoś, ze są polityczne?

Bo ja wiem, moze jakimś rzucającym sie w oczy kolorem?

Wystarczył "dociekliwy" post ojca detektora, a juz aktywista zdążył skrobnąć umoralniające wpisy o wyższości grilla nad radiem, tv i prasą. Nie wiem kto gorszy: on czy detektor?

W tym kraju, niestety, większość ludzi jest uzależniena od polityki.

Drogi uzytkowniku gucio222, przecież pełno jest w sieci stron zajmujących się tylko polityką. Musisz tu wylewać swoje żale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@glaude

Przecież sam tytuł jest już oznaczeniem, że jest politycznie, powinno wystarczyć.

 

@@gucio222,

Moim znajomi są już mocno przebraną grupą ludzi. Różnią się pod względem polityki itp, ale nie jest to dla nas żaden powód do tego by się nie lubić. Przede wszystkim uważam, że zdecydowana większość z nich mieści się w 10% najbardziej inteligentnych ludzi w kraju, więc patrzenie na ogół społeczeństwa przez perspektywę grilla mija się z celem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glaude, moralizujesz, Pogo jest dużo lepszy bo używa określenia "nasz naród". zamiast "w tym kraju"

Nie załapałeś dyskusji, Naprawdę grill jest ważniejszy od polityki przesiąkniętej jadem :)

To tak a propos jadu węża.

 

A do "pogo" ( bo zauważyłem twój wpis) to się z tobą zgadzam że polityka jest ważna by mieć świadomość jak robią nas w konia. Ale piwko przy grillu łagodzi napięcia :)

Edytowane przez gucio222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogo

OK. Jednak chodziło mi o dodatkową sekcję, tak jak psychologia, humanistyka, itp.

 

Gucio222

Panie Kolego, to nie ja wypisywałem tu tasiemce o Niemcach, mediach, PO, KODach itp - bo ja mam to w głębokim poważaniu.

Czyżby zaleganie afektu?

Edytowane przez glaude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami w pracy ci tresowani nienawiścią zionącą z TVN czy TOK-FM próbują się mnie czepiać, ale to tylko garstka raczej zakompleksionych magistrów po kiepskich kierunkach najczęściej humanistycznych i ekonomicznych co ledwo dukają w innym języku.

Guciu, korzystaj z okazji i konwersuj z nimi. Ojczystego języka Cię nauczą:

przechconych

 

To dlatego Niemcy pilnują by u siebie nie mieć żadnych zagranicznych mediów u siebie.

 

I czy namiętne tropienie tego TVN za bardzo Ci nie szkodzi? Twoje posty są takie przesiąknięte jadem. Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...