Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość Astro

Nonsensum (offtop)

wilk

Offtop wydzielony z tematu Błyskawiczne tunelowanie

Wiadomość dodana przez wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astro

 

 

No tak, ale jak pisałem: błyskawicznie? natychmiastowo? niezwykle szybko? czy szybciej niż światło? :D

 

Nie, ale napisałeś o parę mostów za daleko:

 

 

Być może da się to rozpatrywać

 

 

Trzeba by się zastanowić

 

 

A może?

 

Jest coś tak doskonałego na tego typu rzeczy jak Luźne… :)

 

 

 

No więc wirtuale powstają i krótko sobie istnieją.

 

Skąd wiesz jak krótko? Takie najdłuższe, o których sobie gwarzyliśmy z Nihilo to pewnie są starsze od Ciebie. ;)

 

 

 

To musi być ważne ale nie pamiętam dlaczego :D

 

Z niecierpliwością poczekam aż sobie przypomnisz. :)

 

 

 

Cała masa pytań :D zero odpowiedzi :D

 

Mam nadzieję, że to nie do mnie. Ja jestem zwyczajnym wiejskim głupkiem.

 

P.S. Ponownie zaproponuję, by pytania (szczególnie dobre, tak, bywają złe pytania :)) zamieszczać w Luźnych…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ponownie zaproponuję Astro jako mojego kandydata na moderatora :D. Głosujcie na moją partię :D


 

 

Takie najdłuższe, o których sobie gwarzyliśmy z Nihilo to pewnie są starsze od Ciebie

No, cóż, jakiś tam specjalnych ograniczeń na dt nie widzę więc czemu nie. Ale czy tak jest - przekreśliłbym słowo "pewnie" i użył "być może".

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Głosujcie na moją partię :D

 

Zapomniałeś o dwóch rzeczach:

:D

Ed.: Thikim, odpowiedz mi szczerze. Jak trzeba mieć poukładane w głowie (tak jak Ty masz poukładane), by własną ignorancję w tematach teorii pola sprowadzać do rozmów o piss?

 

Ed2.: idąc Twoim torem, coby "wykazać" moderatorowi, że trzymam się tematu (po Twojej "chamskiej" edycji czynię to samo).

 

 

Ale czy tak jest - przekreśliłbym słowo "pewnie" i użył "być może".

To pytasz, czy przekreślasz? Trochę zdecydowania. Nosisz chyba (sic! :)) jakieś jajka?

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Elektron w takim ujęciu to chmara cząstek wirtualnych mających sumarycznie takie właściwości jak pewien ładunek, masa, spin

 

Problemem jest tylko to, co znaczy "mających", bo powiedziałbym raczej, że się "dziejących". ;)

 

 

 

Trochę jak rój os.

 

Myślę, że "rój os" to bardzo zła analogia. W ogóle, nie szukałbym analogii…

 

 

 

Jak machniesz ręką to poczujesz słabe oddziaływanie

 

Właśnie. Kolejna zła analogia. Jak machniesz kwantowo to przypadkowo możesz poczuć pacnięcie w potylicę z dodatkowym łaskotaniem nieco poniżej kręgosłupa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

No chyba że ten przykład z rojem. Ale to tylko przykład. Jakiegoś przykładu człowiek potrzebuje bo inaczej by mu odbiło.

 

No jest paru ludków, którzy nie potrzebują takich "przykładów" (zaciemniają one tylko obraz) i całkiem skutecznie parają się NAUKĄ. ;)

 

 

 

Tak BTW. Zastanawia mnie czy nie dałoby się "łatwo" wyjaśnić splątania na bazie wirtuali

 

Coraz bardziej zastanawiam się nad Tobą. Czy nie równie łatwo korelować Twojego szaleństwa z poparciem pewnej partii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie wiem jak Ty. Ja nigdy na tę partię (zgaduję że chodzi o PiS) nie głosowałem. Jednakowoż Twoja obsesja naprawdę mogłaby znaleźć ujście na wielu innych forach :)

Psujesz dyskusję.

PS. W związku z takimi obsesyjnymi zachowaniami wielu osób - rozważę w następnych wyborach głosowanie po raz pierwszy na PiS. Krzyk z bolącej d... sprawia że to było chyba celne włożenie :D

Edytowane przez thikim
  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Psujesz dyskusję.

 

Staram się nadążać za Tobą. No smile.

 

 

 

rozważę w następnych wyborach głosowanie po raz pierwszy na PiS. Krzyk z bolącej d... sprawia że to było chyba celne włożenie

 

A wsadź sobie jak chcesz, głosuj na kogo chcesz, Twój krzyk nie będzie jednak cenny.


Ed.: Wilk; robiąc czystki zauważ proszę, że starałem się trzymać tematu, ale czasem naprawdę jest to trudne.

 

P.S. Potencjalną zmianę frontu Thikima "chamską" edycją odnotuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się tak. Ja tylko przypomniałem że popieram Cię na moderatora. Ty podskoczyłeś jakby Ci krzywdę zrobiono.

Zauważ że zaproponowałem Cię na moderatora w związku z Twoją uwagą na temat przerzucenia tematu do "Luźnych..." -  nie widzisz związku?

A dalej to już zobaczyłeś Ziobrę nie wiem czemu :) (chyba się odwróciłeś... a może śniłeś na jawie?)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Ja tylko przypomniałem że popieram Cię na moderatora

 

Thikim, czy nie zauważasz, że Twój cynizm jest nazbyt płaski?

 

 

 

A dalej to już zobaczyłeś Ziobrę nie wiem czemu :) (chyba się odwróciłeś...

 

Jakoś nie przepadam za tłumaczeniem oczywistości i dowcipów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thikim, czy nie zauważasz, że Twój cynizm jest nazbyt płaski?

 

 

 

 

Jakoś nie przepadam za tłumaczeniem oczywistości i dowcipów. :)

tak jak wyżej wygląda dyskusja.uczcie się 

 

acha bo dostałem ostrzeżenie,że jeśli nie będę odpowiadał na temat to bana dostanę.

 

To na temat: szybkie tunelowanie to moja świadomość odkryła to już dawno temu i jest to szybka przemiana materii z jednego stanu skupienia do drugiego pomijając stan pośredni...tu należałoby skojarzyć wodę z ogniem albo ogień z wodą,,,ale nie mnie jest roztrzygać takie sądy.

Edytowane przez ojciec detecktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

uczcie się

 

Dawaj drogi ojcze ze swoimi naukami. Taki głupek jak ja chętnie posłucha czegoś tam dzisiaj łyknął. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łykam różne rzeczy,poczekaj,aż się doprawię

 

wracając do tematu to czy ty drogie dziecko nie uważasz czy nie atwiej by było gdybyś umył rączki i powiedział  całemu światu,że obalamy teorię wIELKIEGO WYBYCHU i rządamy swoich praw?

 

PS.nie wywołuj astro z lasu

Edytowane przez ojciec detecktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Dopraw się (tak naprawdę nie interesuje mnie czym) i dawaj mądrości. Wypatruję tego jak wiosennych przylotów jaskółek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Thikim, czy nie zauważasz, że Twój cynizm jest nazbyt płaski?

Owszem to cynizm. Ale jednocześnie i słowność. Gdyby był jakiś konkurs to publicznie tu piszę że jakbym głosował - zagłosowałbym za Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Gdyby był jakiś konkurs to publicznie tu piszę że jakbym głosował - zagłosowałbym za Tobą.

 

Równie szczerze odpowiem. Rzucać się na takie coś jak Twoje gardło nie przystoi wilkowi. :)

Wiesz to przecież doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

humani

 

Wypiłeś już zbyt dużo. To było "homo homini".

 

 

 

rex

 

Też nie, bo "lupus est". :)


 

 

co myślisz o wielkim bang?

 

Myślę, że codzienne "bang" zabija Ci szare komórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedź jest formą komunikacji prastarych i większość trzebaby brać na intuicję i dobrą wolę,niż na zrozumienie.

 

lupus est nie jażę w moim układzie krąży woda,ogień,ziemia,powietrzei inne oddźiaływania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

w moim układzie krąży woda,ogień,ziemia,powietrzei inne oddźiaływania

 

Weź zatem rozpal ogień za ziemi, podmuchaj i w żar wsadź kamień. Poczekaj chwilę. Potem kamień połóż na rozgorączkowanym czole. Na koniec polej odrobiną wody z wcześniej przygotowanej szklanki.


Ed.: ponieważ idę już spać, to o wynikach Twojego eksperymentu poczytam jutro. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można w ogóle iść spać?widze że to nie w tej kolejności.a czego się spodziewałeś;Hiszpańskiej inkwizycji?


powiedz mi  co chciałbyś wiedzieć ale nie nadymaną liczbę pierwszą,ani kiey umrzrzesz,dzisiaj rano zapytasz;kiedy się urodziłem?. to później oszalejesz.prawda jest ciężkim kawałkiem chleba.

Edytowane przez ojciec detecktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...