Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość Astro

Islam (wydz. z "Dla zdrowia lepiej wyłączyć światło?")

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, zaawansowany najbardziej w Polsce. Ale to nie ma nic wspólnego ze strachem :) Cmentarz to spokojne, ciepłe, rodzinne miejsce ;) kojące duszę.

(może buddystom się kojarzy źle, nie wiem).

Dodam że np. żona uważa, że trzeba uważać bo się jakieś duszki mogą przyczepić :D (rozum jak widać jedno a zabobon swoje).

A ja tłumaczę cierpliwie, że cmentarz biorąc pod uwagę fenomenalne ilości krzyży jest najbardziej bezpiecznym z miejsc :) (nie ma oczywiście miejsc bezpiecznych przed ludzkim wandalizmem).

Nawet tak sobie myślę że najlepiej na cmentarz w przypadku bombardowania. Tylko absolutny matoł by tam zrzucał bomby.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro
Hmm, zaawansowany najbardziej w Polsce. Ale to nie ma nic wspólnego ze strachem :) Cmentarz to spokojne, ciepłe, rodzinne miejsce ;)

 

No tak, późna rodzinna kolacyjka przy świecach (o północy) na cmentarzu. Trochę głupio, jak nagle wypadnie jakiś jogin z bębenkiem. ;):)

Nie, daleko mi zwyczajnie do rzeczy niezbyt praktycznych w NASZEJ kulturze. Tybetańscy mistrzowie już się przyzwyczaili, że bijemy im brawo (w Tybecie klaskając odpędza się duchy…).

 

Dodam że np. żona uważa, że trzeba uważać bo się jakieś duszki mogą przyczepić :D

 

Wróżki zębuszki? ;):D

 

A ja tłumaczę cierpliwie, że cmentarz biorąc pod uwagę fenomenalne ilości krzyży jest najbardziej bezpiecznym z miejsc

 

Nie zgodzę się. W końcu rozpad 40K ma znaczenie… ;) Dlatego tym bardziej to hardcorowe miejsce. :)

 

 

Nawet tak sobie myślę że najlepiej na cmentarz w przypadku bombardowania. Tylko absolutny matoł by tam zrzucał bomby.

 

Nie podążasz, jak widzę, za światłą myślą muślimską.

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakiś przykład muślimskiej myśli odnośnie cmentarzy?

Ponadto muzułmanie raczej rzadko zrzucają bomby na chrześcijan. A w drugą stronę to sam chyba wiesz jak jest :)

Dzięki misjom pokojowym można sobie robić polowania. W rzeczy samej wygląda na to że misje pokojowe to polowania na ludzi.

Myślę że też by Cię mocna kurw.. wzięła jakby Ci w ramach misji pokojowej ktoś zastrzelił dzieci albo kogoś z rodziny, przypadkowo ;) oczywiście.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro
Znasz jakiś przykład muślimskiej myśli odnośnie cmentarzy?

 

Coś w tym stylu:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pos%C4%85gi_Buddy_w_Bamianie

Nagromadzenie krzyży może być bardzo zachęcające dla popier*olonych umysłów.

 

Ponadto muzułmanie raczej rzadko zrzucają bomby na chrześcijan.

 

Kwestia możliwości. Dlatego martwi mnie Turcja…

Ostatecznie zrzucają sporą ilość "młodych i wysportowanych kobiet". :)

 

A w drugą stronę to sam chyba wiesz jak jest :)

 

Wiem. Zbyt słabo. Mówiłem już, że naszych polityków nie darzę szacunkiem? Bo nie mają jaj.

 

Dzięki misjom pokojowym można sobie robić polowania.

 

Nie jestem debilem, by postulować "misje pokojowe". Jestem jedynie za misjami robiącymi PORZĄDEK. Do tego też trzeba jaj. :)

 

W rzeczy samej wygląda na to że misje pokojowe to polowania na ludzi.

 

A gdzie niby? "Misje pokojowe" to jedynie doskonały przykład jak armia dostaje w d*pę od cywili. :)

Zapomniałem; zawsze "cywilizacja pokoju jest zaskoczona" (ponieważ noszę jaja na miejscu, to niezmiernie mnie cieszy gdy ci kastraci są "zaskoczeni").

 

Myślę że też by Cię mocna kurw.. wzięła jakby Ci w ramach misji pokojowej ktoś zastrzelił dzieci albo kogoś z rodziny, przypadkowo ;) oczywiście.

 

Gdyby, to sięgnąłbym po opancerzoną motykę. :)

Ale to nie ja, ku*wa mać, wpierd*lam się innym. To ONI wpierdalają się do mnie (i do Ciebie). Pomyśl o SKALI. ILE głów islamskiego desantu na Europę przypada na JEDNEGO żołnierza "stabilizacyjnego"?

 

P.S. Nie znoszę "stabilizacji".

Ed:

Żeby nie było wątpliwości. Każdemu muślimowi życzę tyle samo szczęścia, co każdemu z Was. Każdy, nawet najmniejszy umysł zasługuje na szczęście. Z Wami mogę jednak ROZMAWIAĆ.

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie niby? "Misje pokojowe" to jedynie doskonały przykład jak armia dostaje w d*pę od cywili.

Jeśli Ty uważasz że:

ginie 4000 żołnierzy i 400 000 cywili to dostanie w d...pę :) to nie wiem jak Ty to liczysz?

Jeden żołnierz jest wart 1000 cywili? Schlebiające - nie zaprzeczam :D

ILE głów islamskiego desantu na Europę przypada na JEDNEGO żołnierza "stabilizacyjnego"?

Dopóki nasze (europejskie) wybrane przez nas głowy ich zapraszają to nie można mówić o desancie :) Tylko o naszej głupocie.

Zwłaszcza że drugie głowy (już nie wybrane) jednocześnie wypędzają muzułmanów z ich pustyń do Europy.

Czyli dajemy i kij i marchewkę żeby tylko tu muzułmanie przyleźli a potem się dziwimy? O? Jesteście tu? :D

Islamiści też mają broń atomową. Nie chciał byś żeby jej zechcieli kiedyś użyć. To ich nie prowokuj.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Jeśli Ty uważasz że: ginie 4000 żołnierzy i 400 000 cywili to dostanie w d...pę :) to nie wiem jak Ty to liczysz?

 

Nie. Tak nie uważam. Słyszałeś może o tym, że ginie trochę więcej niż 400 000 cywili zarżniętych przez cywili, a parę głąbowatych (4000 tysiące), przykrytych niebieskimi hełmami niewiedzy "żołnierzy cywilizacji" patrzy na to z rozdziawionymi buźkami? Żołnierz, czy kastrat?

 

 

 

Jeden żołnierz jest wart 1000 cywili?

 

Ty to powiedziałeś. Wydaje mi się, że mam więcej mądrości. ;)

 

 

 

Dopóki nasze (europejskie) wybrane przez nas głowy ich zapraszają to nie można mówić o desancie :) Tylko o naszej głupocie.

 

Wybierz się na plaże Włoch. Tam nikt nie zapraszał dziesiątków tysięcy desantu (statystyka jest smutna – często jest to już martwy desant).

 

 

 

Zwłaszcza że drugie głowy (już nie wybrane) jednocześnie wypędzają muzułmanów z ich pustyń do Europy.

 

Kogo masz na myśli? Zwłaszcza w kontekście "wypędzania"? Byłem głęboko przekonany, że to jednak spęd.

 

 

 

Czyli dajemy i kij i marchewkę

 

Nie daję ani kija, ani marchewki. Mam tylko w zapasie opancerzoną motykę. :)

 

 

 

Islamiści też mają broń atomową.

 

Straszysz, czy próbujesz robić Muppet Show?

Niech spróbują. Jestem głęboko przekonany, że coś to może obudzić w ospałych grubaskach przy guziczku. ;)

 

 

 

Nie chciał byś żeby jej zechcieli kiedyś użyć.

 

Tu się mylisz. Mogę nie przeżyć, ale lubię NISZCZENIE iluzji. :D


Thikim, dla Ciebie:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=S3fTw_D3l10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wybierz się na plaże Włoch. Tam nikt nie zapraszał dziesiątków tysięcy desantu (statystyka jest smutna – często jest to już martwy desant).

Zaprosił. Zasiłkami. No i poza tym dobrym słowem Merkel:

https://www.youtube.com/watch?v=ZqIdghXyOP8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Macie wydzielony wątek do takiej dyskusji, nie dublujcie offtopów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam aż mi się wątki pogubiły. Da radę przerzucić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Popieram (przerzuć to, proszę, Pogo).

 

 

 

Zaprosił. Zasiłkami. No i poza tym dobrym słowem Merkel:

 

Trochę przesadzasz. Światła myśl Merkel jeszcze nie wyszła jej dziadkiem (Kazmierczak) z podwórkowych eksperymentów fizycznych, gdy desanty na plaże włoskie miały już miejsce. Znaj swoje miejsce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie się proszę tematu. Rozumiem, że to problematyczny temat, ale już jeden taki off wyciąłem, byście mogli kontynuować dyskusję. A ponieważ to kolejny, to przerzucam go zatem jako osobny temat, by nie zaśmiecać offtopa offtopem. W jednym miejscu kontynuujcie rozmowę. Kolejne takie „przypadkiem” wprowadzane będę kasował od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...