Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
ww296

Seksualność (wydz. z "Poważny błąd w teście Turinga")

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ja opisałem sytuację :)
 bez zdradzania swojego nastawienia.

Jeśli nie zauważyłeś że też jestem wolnościowcem to cóż mi pozostaje powiedzieć.

 

 

Wystarczy sam fakt posiadania materiałów o treści pedofilskiej. Słusznie karalny.

Znaczy się pedofil będzie wolny dopóki nie zacznie kręcić i ściągać filmów?

Swoją drogą zauważyłem (dziś szczególnie wyraźnie) że najłatwiej jest propagować wolnościowe ideały nie odwołując się do nich :)

Bo to Polska jest :D zawsze na przekór.

 

 

Oczywiście Ty masz pomysł rodem mały człowieczek. Wykorzystajmy krzywdę dzieci do wsadzenia każdemu obywatelowi kamery w odbyt. Thikim, FE!

Bo Ty po prostu coś słabo dziś kontaktujesz. Toż ja całkowicie przeciwnie optuję za problemem z ograniczaniem wolności gdy chce się walczyć z takim czy innym przestępstwem.

Jestem całkowitym przeciwieństwem socjalisty Jarosława. Ale nie mam kompleksu i nie muszę pisać o małym człowieczku :)

W sąsiednim temacie też się z Tobą zgodziłem ale po prostu tego nie zaczaiłeś :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro
Jeśli nie zauważyłeś że też jestem wolnościowcem to cóż mi pozostaje powiedzieć.

 

Nie wiem. Nie jesteś jednak wolnościowcem. Uważam się za wolnościowca i nie zamierzam Ci odbierać prawa do wsadzenia sobie kamerki w odbyt. Nie życzę sobie tylko, byś próbował wsadzać ją mi, bo ja tego nie CHCĘ.

 

Bo Ty po prostu coś słabo dziś kontaktujesz.

 

Tak próbujesz nadrabiać braki własnej inteligencji? Dziwię się, że nie bratasz się z ISIS. Masz wszelkie ku temu predyspozycje. :)

 

Toż ja całkowicie przeciwnie optuję za problemem z ograniczaniem wolności gdy chce się walczyć z takim czy innym przestępstwem.

 

Możesz wyłuszczyć to bardziej po polsku? Bo nie chcę się bawić w "interpretacje".

 

Ale nie mam kompleksu i nie muszę pisać o małym człowieczku :)

 

Ja też nie. Musiałbym się pochylić, by poklepać go po główce.

 

W sąsiednim temacie też się z Tobą zgodziłem ale po prostu tego nie zaczaiłeś :D

 

Być może. Zaczajam się zwykle na Panie. ;)

 

Edycja: głowa do pozłoty… Ja rozumiem, że Duduś rozpoczął swoją Podróż za jeden uśmiech, ale czy znasz kogoś inteligentnego, kto złapał się na ten uśmiech? :D

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem wolnosciowcem i generalnie uwazam, ze karać nalezy za przestępstwo. Jednak prewencja to dobra rzecz i przy ewidentnych oznakach pedofilii powinny być wyroki. Oczywiście przy drobnych winach drobne - ale niewymazywalne i sumowane. Powinien tez być dozór - bo ja wiem moze chip gps pod łopatką jak esperal u alkoholików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

przy ewidentnych oznakach pedofilii powinny być wyroki. Oczywiście przy drobnych winach drobne - ale niewymazywalne i sumowane. Powinien tez być dozór - bo ja wiem moze chip gps pod łopatką jak esperal u alkoholików?

 

Nie wiem, ale wydaje mi się, że w takich sytuacjach lepsza będzie chemiczna kastracja. Podatnik zaoszczędzi. :)

 

 

 

Jednak prewencja to dobra rzecz

 

Tak, ale obawiam się, że wymaga to odrobiny mądrości. Przy jej ewidentnym braku w tym kraju nie chciałbym być rzucony o piątej rano na skutek złego zrozumienia (najpewniej jego całkowitego braku) emotikony w moim poście. Ostatecznie pałowanie w komunie też miało charakter prewencyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro

W przypadku gwałtu na dziecku kastracja chirurgiczna, a być moze cięcia jak u Skopców.

 

Prewencja w stosunki do przyłapanych na oglądaniu i rozpowszechnieniu treści pedofilskich, w tym zakaz korzystania z internetu + lokalizator gps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

a być moze cięcia jak u Skopców.

 

Pełna zgoda, ale tylko w formie carskiej pieczęci, czyli siekierą po całym przyrodzeniu. Dodawałbym jeszcze gorącym żelazem znamię na czole.

 

 

 

Prewencja w stosunki do przyłapanych na oglądaniu i rozpowszechnieniu treści pedofilskich, w tym zakaz korzystania z internetu + lokalizator gps.

 

Tu właśnie proponowałem oszczędności w budżecie (chemiczna kastracja). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prewencja w stosunki do przyłapanych na oglądaniu i rozpowszechnieniu treści pedofilskich, w tym zakaz korzystania z internetu + lokalizator gps

A pomyśleliście o prowokacji? Sąsiad podrzuca Ci trochę i dzwoni gdzie trzeba. Resztę życia spędzasz na prochach bez internetu a może i bez interesu. Mamy restrykcyjne prawo antynarkotykowe, tak naprawdę służące policji. Mnóstwo młodych ludzi ma zrujnowane życie bo mieli pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Pełna zgoda. Dlatego napisałem:

 

 

 

Tak, ale obawiam się, że wymaga to odrobiny mądrości. Przy jej ewidentnym braku w tym kraju nie chciałbym być rzucony o piątej rano na skutek złego zrozumienia (najpewniej jego całkowitego braku) emotikony w moim poście. Ostatecznie pałowanie w komunie też miało charakter prewencyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pełna zgoda. Dlatego napisałem:

Prawda. Napisałeś. Czyli pełna zgoda: należy ucinać, ale z umiarem ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Uważam się za wolnościowca i nie zamierzam Ci odbierać prawa do wsadzenia sobie kamerki w odbyt. Nie życzę sobie tylko, byś próbował wsadzać ją mi, bo ja tego nie CHCĘ.

No i tu jest właśnie Astro problem. Bo żadna siła by mnie nie zmusiła do takiej próby. Taka próba powstała tylko i wyłącznie w Twojej głowie.

Nigdzie nie napisałem że popieram, chciałbym albo powinno się komuś zaglądać do łóżka. Ale Ty jako malowany wolnościowiec oczywiście zrozumiałeś że ja niby tak chcę - znowu Twoja głowa :D

A nie chcę.

Jedyne co pisałem, bo nie rozmawiam z dziećmi, to że wolność też niesie pewne koszty :)

Jeśli chcecie łapać, kastrować, nadzorować pedofilii to nie ma to nic wspólnego z wolnościowymi poglądami.

W rzeczy samej ciekawy jestem kto pierwszy z Was zajmie się Polańskim :D

Naturalnie, że trzeba chronić dzieci i to jest koszt na wolności który należy ponieść. Ale z rozsądkiem. Bo pełna ochrona przed pedofilią to jest tylko w klatkach.

A pełna wolność od przestępstw będzie tylko jak cała ludzkość wyginie.

Na chwilę dzisiejszą mamy w miarę ostry kodeks karny, ale wyroki jakie wydają sądy są śmieszne. Sędziowie nie korzystają w ogóle z możliwości kodeksowych.

Przypomnę tylko o brutalnym gwałcie zbiorowym z uczestnictwem syna polityka PSL gdzie zapadły wyroki w zawieszeniu.

W opozycji do słabszego umysłowo złodzieja batonika który pół roku w pace siedział.

W opozycji do nerwowego sąsiada którego wsadzili na wiele lat do wariatkowa.

Przy okazji: pedofilia to szeroki zakres przestępstw.

Co innego brutalny gwałt z pobiciem na małym chłopcu sprzed paru miesięcy.

Co innego to że ktoś sobie coś na dysku trzyma.

Co innego Roman nie panujący nad własnym rozporkiem.

Jeśli chcecie to zrównywać to skończy się tym że w związku z porównywalną karą przestępca bardziej będzie chciał brutalnego gwałtu niźli filmików. Cena w końcu ta sama za krańcowo różne towary.

Więc nie wrzucajcie wszystkich odmian pedofilii (także Polańskiej) do jednego worka bo to bez sensu.

Ja osobiście w przypadku lżejszych ograniczył bym się do pręgierza i takiego pomniczka w centrum miasta ze zdjęciem i nazwiskiem przestępcy.

A w przypadku brutalnych gwałtów na nieletnich to albo ucięcie ręki albo kastracja

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Nigdzie nie napisałem że popieram, chciałbym albo powinno się komuś zaglądać do łóżka

 

Odniosłem wrażenie, że zadałeś retoryczne pytanie:

A jak to ocenić nie wchodząc komuś do łóżka?

 

Ale Ty jako malowany wolnościowiec

 

Cieszę się, że Ty jesteś tym prawdziwym, jedynym i wyjątkowym. :)

 

Jedyne co pisałem, bo nie rozmawiam z dziećmi

 

Szkoda. Powinieneś kiedyś spróbować.

 

Co innego brutalny gwałt z pobiciem na małym chłopcu sprzed paru miesięcy.

Co innego to że ktoś sobie coś na dysku trzyma.

Co innego Roman nie panujący nad własnym rozporkiem.

 

Dziękuję Ci za głęboką lekcję mądrości. Bez Ciebie bym na to nie wpadł.

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama definicja pedofilii jest kiepska.

Mamy dwoje 14-latków, którzy regularnie uprawiają seks - jest ok

Jedno z nich kończy 15 lat - jest pedofilem...

 

Mamy 40-latka, który się bzyka z 15-latką i jest ok, ale niech tylko brakuje jej 2 dni do urodzin... 

 

Pedofilia powinna być liczona od różnicy wieku między partnerami, a nie ze sztywną granicą konkretnego wieku. Przy czym po ukończeniu 18 lat (20?) ta różnica przestaje obowiązywać i zawsze jest wszystko ok. A prewencja przed seksem między nieletnimi to jeszcze inny temat, na który już nie mam pomysłu.

 

Nie można też do jednego worka wkładać sytuacji gdy ktoś gwałci kilkuletnie dziecko i seksu z 14-latką, która sama się pchała do łóżka. Oczywiście oba to przestępstwa, ale zupełnie różnej wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mamy 40-latka, który się bzyka z 15-latką

Dodajmy, że może ją bzykać ale nie może jej kupić fajek ani piwa. Czyli nie może napić się przed,  ani zapalić po....

Jeśli 15 latek może decydować o sobie w sferze seksu to w innych chyba też? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sama definicja pedofilii jest kiepska. Mamy dwoje 14-latków, którzy regularnie uprawiają seks - jest ok Jedno z nich kończy 15 lat - jest pedofilem...

Najpierw napisałem dokładnie. Ale tak nie jest. Wymagana jest różnica wieku wg definicji WHO. W związku z powyższym to co niżej piszę też straciło trochę sensu, ale nie całkowicie bo w Polskim prawie jest tak jak piszesz.

A ja sięgnę dalej. Mamy dziewczynę 14 letnią i 15 letniego chłopaka. Kto z nich jest bardziej dojrzałym człowiekiem? Bywa różnie ale przeważnie jednak ta młodsza dziewczyna. Więc kto tu jest bardziej dzieckiem? Kto bardziej będzie skrzywdzony? Nie jest to takie jasne.

Pedofilia to cały zakres zachowań i do tego zakresu powinny być dostosowane kary.

Zresztą gdzieś mi się obiło o uszy że w wielu wypadkach to może być jednak choroba nie do końca zależna od człowieka.

 

Szkoda. Powinieneś kiedyś spróbować.

Wiem że masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego jak pominąć coś (nawet jeśli to jest językowo dopuszczalne). Nie rozmawiam tutaj i teraz z dziećmi.

Dopuszczalna forma. No chyba że mi zarzucasz że tu i teraz rozmawiam z Tobą :)

Przy okazji nawiązałeś wcześniej do wykrywania pedofilii po zachowaniu dziecka w przedszkolu.

Być może Ty masz taki dar wykrywania. Ja jednak myślę że większość ludzi nie zauważa pedofilii nawet jak ją mają przed nosem.

Ośmielę się zgadywać że bardzo mało przypadków pedofilii wykryto obserwując dziecko w przedszkolu.

To potwierdza Twoją wyjątkowość :)

BTW. Najlepszy jest przepis o kazirodztwie;

http://prawo.money.pl/kodeks/karny/czesc-szczegolna/rozdzial-xxv-przestepstwa-przeciwko-wolnosci-seksualnej-i-obyczajnosci/art-200

Art. 201. Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Zakłada tak jakby że obcowanie jest z jednej strony co w przypadku rodzeństwa raczej nie jest prawdą. Tak samo w przypadku dorosłych osób.

Zwracam uwagę że artykuł o pedofilii (surowszy) wyczerpuje przypadki z małoletnimi także w obrębie rodziny. Tak więc art. 201 wydaje się dotyczyć sytuacji w przypadku osób dorosłych.

Jednocześnie są artykuły dotyczące gwałtów także surowsze. Więc ten artykuł musi być uzupełnieniem na przypadki dobrowolnego obcowania osób dorosłych.

A to nie jest jednostronne :D ( i jeśli ma być egzekwowane to bez kamery w łóżku się nie obejdzie, żeby Astro zrozumiał - jestem temu (kamerze) przeciwny).

Ten zapis powinien być wyeliminowany z kodeksu.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Wiem że masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego jak pominąć coś

 

Twoje słowo pisane naprawdę wymaga wielkiego wysiłku…

Popracuj z tym (myślę, że jak trochę więcej poczytasz, polecam raczej mądre rzeczy, to i pisać będziesz lepiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...