Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
ww296

Seksualność (wydz. z "Poważny błąd w teście Turinga")

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przeciętny Kowalski w swoich "snach" "rżnie 14 latkę". Taka jest prawda. Kowalski "bardziej świadomy" zdecydowanie uniknie sugestii, która mogłaby na to naprowadzić. ...

Tutaj kompletnie się nie zgadzam.

Uważam że pedofilia to zboczenie (nieprawidłowość) jak każda inna tego typu np homoseksualizm.

 

Uważam, że seks normalny, również w snach jest wtedy kiedy partnerzy są fizjologiczne dojrzali. Tutaj można dyskutować o precyzowaniu wieku. Osobiście uważam ze to okolice 16 lat.

Dla mnie marzenia senne miałyby sens wtedy kiedy partnerka miałaby około 25 lat. Wtedy fizjologicznie jest w szczycie formy i dodatkowo jest odpowiednio rozwinięta emocjonalnie, zakładam ze ma również doświadczenie pozwalające na dalsze polepszenie zbliżenia.

 

Wierzę (i mam nadzieje) że jestem przeciętnym przypadkiem pod tym względem. To że mam niedorosle dzieci raczej tutaj nic nie zmienia bo taki wzorzec miałem zanim się urodziły również.

 

Wydaje mi się ze ten wzorzec jest zgodny również z blogia, ponieważ ewolucyjne jaki jest sens stosunku z partnerka bez maxymalizacji szans na potomstwo?

Edytowane przez ww296

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wydaje mi się ze ten wzorzec jest zgodny również z blogia, ponieważ ewolucyjne jaki jest sens stosunku z partnerka bez maxymalizacji szans na potomstwo?

Ano taki, że * na lewo i prawo wszystkiego co się rusza maksymalizuje szanse na potomstwo. Czy maksymalizuje szanse na jego wyprowadzenie to osobna sprawa. Seks z młodym lub starym osobnikiem odbywa się w warunkach mniejszej konkurencji. 

To szerokie spektrum możliwości powoduje oczywiście również zachowania bezsensowne: homoseksualizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Uważam że pedofilia to zboczenie (nieprawidłowość) jak każda inna tego typu np homoseksualizm.

 

Całkowicie popieram, ale nie tak dawno w naszej kulturze czternastolatka była matką, albo była na najlepszej tego drodze. Dojrzeliśmy. Teraz "bracia" w Koranie powrócą nas do korzeni. Taki klasyczny model rodziny jak 2+16…

 

 

 

Uważam, że seks normalny, również w snach

 

Co to jest seks normalny? Zwłaszcza w snach? :D

 

 

 

Osobiście uważam ze to okolice 16 lat.

 

A ja tak nie uważam. Znam czterdziestolatków bez jaj, i piętnastolatków z ich przerostem.

 

 

 

Dla mnie marzenia senne miałyby sens wtedy kiedy partnerka miałaby około 25 lat.

 

:D

Doktor Sigmund Freud łagodnym uśmiechem pobłogosławił KW. :)

 

 

 

Wierzę (i mam nadzieje) że jestem przeciętnym przypadkiem pod tym względem.

 

Wiara czyni cuda.

 

 

 

Ano taki, że * na lewo i prawo wszystkiego co się rusza maksymalizuje szanse na potomstwo.

 

:D

Dodałbym tylko jeszcze, że w grę wchodzi również to, co rusza się przed i za, a nawet nad i pod. ;)

 

 

 

Seks z młodym lub starym osobnikiem odbywa się w warunkach mniejszej konkurencji.

 

Jako "starszy" osobnik jestem bezkonkurencyjny. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako "starszy" osobnik jestem bezkonkurencyjny.

To jeszcze zależy od wybredności, samiczki i.... Twojej.

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Jestem wybredny. Samiczki podchodzące w mój wiek już niekoniecznie. Jest ich zresztą więcej, w przeciwieństwie do samczyków (w tym wieku), co do których w większości nie chodzi już o "wybredność", a o brak możliwości. STATYSTYKA. ;):D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ww296

Homoseksualizm (tzn biseksualizm) jest u szympansów bonobo wrodzony. Zaś elementy seksu zarówno homo- jak i hetero- są bogarsze niz u nas. Brak za to stosunku analnego. Seks kobiecy (w obu wersjach) i samic bonobo jest dokładnie tożsamy. Bonobo znają francuski pocałunek i to najpewniej od czasów gdy jeszcze nie było ludzi ... A w kobiecych więzieniach jest 100% lesbizm w kazdym kraju. Daje do myślenia, co?

 

Zagadka ewolucji, którą "mejnstrimy" przemilczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, bo znowu będziemy ciachać! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

:)

Zaryzykuję Drogi Wilku. Jesteście Młodzi. Zadbajcie o Nasze Kobiety, aby żaden pier***ny "imigrant" rzeźnickim nożem nie wycinał Im łechtaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glaude - tak daje do myślenia. Ale przychylam się tutaj do tego co napisał Jajcenty czyli na prawo i lewo. No I najważniejsze biseksualizm i homoseksualizm to wg mnie dwa różne zagadnienia.

W biseksualizm po prostu świadomie chcemy sobie podnieść poziom endorfin szukajac nowych bodźców, natomiast homoseksualizm to stan w którym nie czujemy pociągu do płci przeciwnej.

Np jak widzę sexowna łaskę to... a jak widzę sexownego faceta to nie ;) .

rozumiem, ze jak ktoś jest homo to ma dokładnie odwrotnie.

No i powiedzcie mi czy naprawdę gdybyście mieli wolny, bez konsekwencji wybór to wybrali byście 14 latkę a nie rozbuchaną 25 latkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i powiedzcie mi czy naprawdę gdybyście mieli wolny, bez konsekwencji wybór to wybrali byście 14 latkę a nie rozbuchaną 25 latkę?

 

A 10% dorosłej męskiej populacji czuje się zniesmaczona tą propozycją i pyta czy mógłbyś dorzucić siebie do menu.

Myślę że Matka Natura równo rozdziela preferencje, dlatego mniej więcej wszyscy mogą liczyć na trochę szczęścia w miłości.

 

Spektrum zachowań jest bardzo szerokie. Gdyby wszyscy chcieli tylko z moją żoną, to tylko ja bym się rozmnożył. Są faceci co kradną damskie buty ze sklepów- nie będę zgadywał po co - byłem autentycznie zdumiony gdy się o tym dowiedziałem. Twoje marzenia o rozbuchanej 25 mogą nie być podzielane przez faceta o inklinacjach sadystycznych, któremu marzy się przemoc a do tego dziecko nadaje się lepiej. Madonna - dziwka, chude - grube, stare-młode, głupie-mądre (bibliotekarka?) Każdy z tych typów ma swoją grupę odbiorców, a ja zgaduję, że te grupy są równe ilościowo. 

 

edit: Kurde, zapomniałem o podstawowym podziale świata: brunetki-blondynki.

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mieszacie pojęcia ;)

 

Inny statystyczny Kowalski jest w Afryce, inny był w (nazwijmy to) dawnych czasach, gdzie 14 letnie żony były w normie, a inny statystyczny Kowalski który rozsiewa geny na prawo i lewo..Zakładam, że daleko nie odbiegacie pod tym względem od statystycznego Kowalskiego..ile rozsialiście już genów po różnych kobietach? A no obstawiam, że nie za wiele...no bo widzicie tamten statystyczny już nie jest statystyczny.

 

A kolejnym mieszaniem jest, statystycznego kowalskiego z reala  a statystycznego w snach, to są inne statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zakładam, że daleko nie odbiegacie pod tym względem od statystycznego Kowalskiego..ile rozsialiście już genów po różnych kobietach?
 

Cywilizacja staje na przeszkodzie. Prawo rozsiewania całkiem sporo kosztuje, w kozach, wielbłądach, gotowiźnie... Ci bez ograniczeń finansowych wiedzą jak wydawać swoje kozy:

http://kwejk.pl/przegladaj/2307387/0/zobacz-jak-naprawde-wygladaly-kobiety-zyjace-w-haremie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cywilizacja staje na przeszkodzie.

 

Dokładnie, nazwijmy to ogólniej "środowisko" a wszystko chodzi o pewną optymalizację ewolucyjna (czy jak to tam nazwać) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i powiedzcie mi czy naprawdę gdybyście mieli wolny, bez konsekwencji wybór to wybrali byście 14 latkę a nie rozbuchaną 25 latkę?

Nie wiem. Nie mam fiksacji jeśli chodzi o wiek. Ba, nie za dobrze go potrafię ocenić. Swego czasu startowałem i do wysokich 16 (niechcący) i do >50 też niechcący :D

Gdybym znał wiek i był wolnego stanu to zasadniczo wybierał bym faktycznie od ok. 25 lat do około 50.

Problem w tym że wieku nie znam i źle go oceniam. No i wolny nie jestem :)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seksualność jest wrodzona. Ma wiele twarzy. Jeśli nie czyni nikomu krzywdy, jest dla mnie akceptowalna. Jeśli czyni powinna być karalna w najbardziej skuteczny sposób ... :)

 

Dlaczego seksualność wzbudza (nawet ta nieszkodząca nikomu) agresję? No właśnie, różne gusta muzyczne nikomu nie przeszkadzają, ale seksualne juz tak. Może chodzi o naruszenie cielesności, moze chodzi o wstręt, moze to kwestia wpajanych od dzieciństwa zasad?

A najpewniej wszystkiego po trochu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Jeśli nie czyni nikomu krzywdy, jest dla mnie akceptowalna. Jeśli czyni powinna być karalna w najbardziej skuteczny sposób ... :)

 

Tak, dokładnie, a nawet jeszcze raz tak! :)

Nawiązując do dyskusji obok (o islamie), czym mniej religia wchodzi ludziom do łóżka, tym bardziej mogę ją tolerować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie, różne gusta muzyczne nikomu nie przeszkadzają, ale seksualne juz tak.
Czy ja wiem... Trochę pobić z tego powodu miało miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobić jak pobić, ale różne gusta przeszkadzają jak trzeba słuchać.

 

 

Jeśli nie czyni nikomu krzywdy, jest dla mnie akceptowalna.

A jak to ocenić nie wchodząc komuś do łóżka?

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedofilia z założenia jest krzywdząca.

Ponadto jeśli ktoś sie chce z kimś seksić, a druga strona nie chce - to oznacza, ze ignorowanie tego i dązenie do stosunku jest przestępstwem/wykroczeniem w zależności od posunięcia się w czynach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedofilia z założenia jest krzywdząca.

 

Przewrotnie napiszę, że pedofil to też skrzywdzony człowiek. Skrzywdzony przez naturę poprzez obdarzenie taką inklinacją. Z resztą, skrzywdzeni są wszyscy dewianci. Zaspokojenie ich popędu jest takie skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przewrotnie napiszę, że pedofil to też skrzywdzony człowiek

 

To niech posądzi naturę ;)

Mówimy raczej o krzywdzeniu człowiek vs człowiek (ewentualnie) człowiek vs inna żywa istota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pedofilia z założenia jest krzywdząca.

Owszem. Ale jak ocenić czy doszło do pedofilii bez wchodzenia komuś do łóżka?

Jeżeli chcemy żeby pewne zasady w sprawach łóżkowych jednak były np. zakaz pedofilii to musimy się interesować czyimiś sprawami łóżkowymi.

Zważywszy jak często pedofilia ma charakter rodzinny to musimy wręcz zamontować kamerę w każdym łóżku :) a z pewnością musimy wchodzić komuś do łóżka.

Nie da się zjeść ciastko i je mieć.

Nie da się sprawować nadzoru nie patrząc.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi skrzywdzonych przez naturę (chorych) leczy się a nie zaspokaja ich nieprawidłowe potrzeby.

To samo powinno dotyczyć skrzywdzonych w sferze płciowosci. Zresztą mam wrażenie ze afiszujacy się ze swoją ... nieprawidłowością mają dodatkowo inne problemy psychiczne również nadające się do leczenia. Jak ktoś jest chory np na gruźlicę to nie afiszujacy się z tym tylko leczy i ewentualnie hospitalizuje aby nie krzywdzić innych.

Wiem ze w dzisiejszej dobie niepopularny i chyba co ważniejsze niemodny pogląd ale taki mam i uważam że mam do niego prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ocenić czy doszło do pedofilii bez wchodzenia komuś do łóżka?

 

Wystarczy sam fakt posiadania materiałów o treści pedofilskiej. Słusznie karalny. Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Nie da się sprawować nadzoru nie patrząc.

 

Wielki Mały Brat czuwa? Myślę Thikim, że doskonale zdradzasz tutaj swoje poglądy. Jako wolnościowiec przedkładam swoją prywatność nad "wyższą potrzebę". Ja nie mam "wyższej potrzeby", tylko swoje małe, prywatne. Rozumiem prawo (do którego tak chętnie się odwołujesz :)) i jestem za tym, aby je respektować tak tylko, jak się da. Przykładowo, w USA urzędy skarbowe nie potrzebują tak wyrafinowanych narzędzi jak polskie. Bo czy nie brzmi dziwnie, gdy ktoś pobiera zasiłek dla bezrobotnych i jednocześnie płaci podatek od zakupu Maybacha? W USA nie ma idiotycznej konieczności miejsca zameldowania, a mimo to są skuteczniejsi niż my. Jeśli Amerykanin musi udowodnić "miejsce zamieszkania" wystarczą zwykłe rachunki za prąd. Dość proste, ale prezio prowadzi nas w coraz głębszy socjalizm…

 

 

 

Ale jak ocenić czy doszło do pedofilii bez wchodzenia komuś do łóżka?

 

Wystarczy średnio inteligentna opiekunka w przedszkolu. Dzieci nie powiedzą nic w tej kwestii, ale całymi sobą krzyczą. Oczywiście Ty masz pomysł rodem mały człowieczek. Wykorzystajmy krzywdę dzieci do wsadzenia każdemu obywatelowi kamery w odbyt. Thikim, FE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...