Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Dżin, który ma zapobiegać starzeniu skóry

Recommended Posts

W Wielkiej Brytanii powstał 40% Anti-aGin, który wg firm Warner Leisure Hotels i Bompas & Parr, zapobiega starzeniu. Zwiera on ponoć kilka korzystnych dla skóry składników, w tym kolagen i przeciwutleniacze.

O ile czysty kolagen ma zapobiegać wiotczeniu i wygładzać zmarszczki, o tyle związki z zielonej herbaty odpowiadają za odtruwanie, olejek z oczaru wirginijskiego działa przeciwbakteryjnie, wąkrota azjatycka (Centella asiatica), zwana też gotu kola, pomaga zlikwidować cellulit i uszkodzenia słoneczne, a także zapobiega tworzeniu blizn, rumianek regeneruje i relaksuje, bogata w składniki mineralne pokrzywa wspomaga odnowę komórkową, a łopian likwiduje mikropęknięcia. Twórcy wymieniają też inne składniki, w tym kolendrę, kardamon, olejek herbaciany czy korzeń dzięgla litworu.

Do głównych składników należą kolagen, niezbędny w dżinie jałowiec, korzeń dzięgla litworu, kolendra, lukrecja, kardamon i łopian. Olejków oczarowego i herbacianego dodaje się najmniej.

Nasi goście mają przeważnie ponad 50 lat, ale są młodzi sercem i lubią udzielać się towarzysko, pić i tańczyć do późnej nocy - podkreśla Marc Caulfield, szef marketingu Warner Leisure Hotels. Pozostaliśmy wierni recepturze prawdziwego dżinu, ale nadaliśmy mu też odmładzającą moc [...] - dodaje Harry Parr, współzałożyciel zajmującej się projektowaniem żywności Bompas & Parr.

Eksperci pozostają sceptyczni co do twierdzeń pomysłodawców i twórców trunku. Wg nich, nie ma np. naukowych dowodów, że suplementy kolagenowe poprawiają stan skóry.

Chętni mogą kupić 700-ml Anti-aGin za 34,99 GBP (51 dol.). Alkohol jest sprzedawany w Internecie za pośrednictwem witryny drinksupermarket.com, a także we wszystkich 13 hotelach sieci Warner Leisure.


« powrót do artykułu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strzał w dziesiątkę. Nic się tak dobrze nie sprzedaje jak obietnica wiecznej młodości. A tu jeszcze w połączeniu z gorzałą. Chapeau bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...