Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Roboty straciły pracę

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo hałasu, zero sensu... Irytujesz mnie

Przepraszam, widzę że nie zrozumiałeś.  W ten sposób wyraziłem swoją dezaprobatę dla Twoich pomysłów. 

 

 

 

Dobrze wiadomo co ma wspólnego nienawiśc z nazizmem
 

Tada!

Edytowane przez Jajcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sęk w tym, że psychopaci właśnie się nie boją
 

 

A przynajmniej tak sie uważa, co jest powszechnie przyjętym błedem. Znałem ludzi o psychopatycznych zapędach, i dobrze udało mi sie poznac ich naturę: zgrywają twardzieli, kiedy pod spodem są tak napraedę jak małe niedojrzałe dzieci. Najbardziej boją się standardowo o swoje własne życie, ale nie tak jak zwyczajny człowiek- często przeradza sie to u nich w obsesję. Nic też dziwnego, skoro każdy człowiek ocenia innych w pryzmacie własnej wyobraźni. Poza tym psychopaci boja sie strasznie rozgrzebywania ich życia emocjonalnego, zazwyczaj atakują 'w sensie merytorycznym' gniewają się lub nawet obrażają, jeśli próbuje się ich cisnąć na rozmowę o np. słabych stronach, problemach psychicznych, zmartwieniach, głębokich uczuciach, czy dzieciństwie, lub popełnianych błędach. Ukrywają swoje emocje i tłamsza je w sobie sami, niektórzy mniej niktórzy bardziej świadomie. Istnieje oczywiście marginalny odsetek psychopatów z trtwałym uszkodzeniem mózgowia, lub chemicznym uszkodzeniem, ale znaczna ich wiekszośc może zostac sterapeutyzowana moim zdaniem własnie poprzez przeprowadzenie z nimi takich głębokich rozmów których najbardziej unikają. Boją się że ktos bedzie ich próbował zmanipulować, oszukać, wykiwać, wykorzystać - boją się otworzyc innej osobie i przez to odcinają się na wiekszośc życia od bliskich relacji, przez co ich emocjonalny głód rośnie jeszcze bardziej w jeszcze bardziej chorobliwe sposoby. Mam dobry pomysł jak mozna przeprowadzac terapię z takimi ludźmi, jeśli jestes zainteresowany posłuchac więcej. Prosze, nie ucz mnie o psychopatach, chyba że jestes jednym z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam nawet samochodu i obecnie jest mi on niepotrzebny. Wyobrażasz to sobie? BYĆ WOLNYM od tych wszystkich komercjalistycznych potrzeb,

Grey, jesteś zniewolony godzinami odjazdu/przyjazdu środków komunikacji, z których PRZYMUSOWO korzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki takiemu dennemu podejściu pozwoliliście rządzić światem i Waszym zyciem złoczyńcom

Ależ skąd. Stanowczo sprzeciwiam się braniu czekolad i lizaków :D tak jak i Ty.

 

 

Mam swój mózg, i MOC przetwarzania informacji

Naturalnie rozumiem to.

To co chcesz wyrazić, a wyrażasz bardzo prowokująco, można wyrazić w o wiele przystępniejszy sposób.

Np. Jeden mądry w bramach miasta znaczy więcej niż 10 silnych.

Nie zaprzeczam wszystkim Twoim "pomysłom" ale nie używaj zbyt wielkich słów na określenie prostych spraw, bo to się nazywa hiperbola i tego trzeba umiejętnie używać. Inaczej robi się śmiesznie ;)

 

 

Znałem ludzi o psychopatycznych zapędach, i dobrze udało mi sie poznac ich naturę: zgrywają twardzieli, kiedy pod spodem są tak napraedę jak małe niedojrzałe dzieci

Kolejny przykład wyolbrzymiania. Najpierw psychopaci a jak docisnąć to się okazuje że dosłownie niedojrzałe dzieci.

Trochę to przegięcie pisać o psychopatach mając na myśli niedojrzałe dzieci.

Znałeś, ale nie psychopatów tylko dorosłe dzieci. :)

Sprzeciwiałeś się korupcji ale lizakowej.

Zapobiegałeś kradzieżom - cukierków przez dzieci dzieciom.

Chroniłeś przed ciężkim pobiciem - muchy za pomocą packi. itd.

 

 

Potrafie przyswajać nowe informacje, w przeciwieństwie do niektórych młotków.

Wybacz po prostu musiałem to zacytować. Tylko w przeciwieństwie do niektórych? :D. A są jakieś inne młotki :D:lol::D  które lepiej przyswajają informację niż Ty? :P

Miałem dobry humor. Dzięki Tobie mam dużo lepszy :D

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Grey55, dnia 28 Kwie 2016 - 20:07, napisał: nie mam nawet samochodu i obecnie jest mi on niepotrzebny. Wyobrażasz to sobie? BYĆ WOLNYM od tych wszystkich komercjalistycznych potrzeb, Grey, jesteś zniewolony godzinami odjazdu/przyjazdu środków komunikacji, z których PRZYMUSOWO korzystasz.
 

 

Nie korzystam ze środków komunikacji miejskiej. Widzisz, jednak nie potrafisz sobie wyobrazić wolności. Rower mi wystarcza, i nie muszę nawet spędzac na nim dużo czasu, jeśli nie chcę. Gorzów to małe miasto, i szybciej można czasem dotrzeć do centrum rowerem, niż autem czy autobusem.

 

 

 

Grey55, dnia 28 Kwie 2016 - 22:09, napisał: Potrafie przyswajać nowe informacje, w przeciwieństwie do niektórych młotków. Wybacz po prostu musiałem to zacytować. Tylko w przeciwieństwie do niektórych? . A są jakieś inne młotki   które lepiej przyswajają informację niż Ty? Miałem dobry humor. Dzięki Tobie mam dużo lepszy
 

 

Wreszcie Thikim, zaczynasz rozumieć. Dziękuję. Cały czas piszę półżartem, jak juz wczesniej napisałem w innym komentarzu do osoby która zapytała mnie wprost, czy żartuję, czy troluję. Barwny język wpływa mocno na emocje, przykuwa uwagę. Mój standardowy styl bywa nudny dla wielu osób, więc muszę ćwiczyć rózne drogi przekazu, moje drogie króliczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...