Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

CIA udostępnia materiały nt. UFO

Rekomendowane odpowiedzi

CIA udostępniła swoją dokumentację dotyczącą śledztw ws. UFO z lat 40. i 50. ubiegłego wieku. W 1978 roku dokumenty te zostały odtajnione, a obecnie są dostępne na jednej z witryn agencji.

Wśród dokumentów znajdziemy na przykład zdjęcia latających spodków wykonane w 1952 roku nad NRD, Hiszpanią, Kongo Belgijskim czy Afryką Północną. Są tam również dokumenty ze spotkania oficjeli CIA dotyczącego wspomnianych zdjęć. Dla miłośników UFO CIA opublikowała też artykuł dotyczący metod prowadzenia śledztw ws. latających spodków.

Materiały dotyczące UFO to nie wszystkie dokumenty, jakie udostępniono. Będziemy mogli zapoznać się z kompletem śledztw prowadzonych przez CIA w latach 40. i 50.


« powrót do artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko miewam sny lub nieczęsto je zapamiętuję. Dzisiaj miałem niesamowity sen. Siedziałem w przepięknym amerykańskim smolocie pasażerskim. Krążyliśmy przez wiele godzin alejkami po Parku Ludowym, Ogrodzie Saskim i po niektórych szerokich ulicach Lublina. Dziwiłem się, że nie możemy odlecieć? Doszedłem we śnie do wniosku, że muszą nas dostrzec inni użytkownicy miasta. Obok siedział mój najlepszy kolega ze szkoły podstawowej. Niestety spał. Wtedy (w tym samolocie) podeszła jego mama, wzięła go na ręce i ułożyła na specjalnych tapczanikach wypoczynkowych.

Ryszard K. zapomniał o LWG i żyje sobie jak Król w Londynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz ta pora, żeby zacząc odtajniac ufo? Chyba rzeczywiście, jak ostatnio dotarłem do informacji, szykuje się po WTC kolejny powód do międzynarodowej wojny, tym razem zainicjowany spreparowanym przez rząd atakiem obcych! [tak jak ponad pół wieku temu zrobili gdzieś rosjanie]

Przeraża mnie ilu ludzi WIERZY w kosmitów, a bardzo niewielu z nich jest w stanie pojąć że to nasza technologia... Dezinformacja rządzi światem! No ale w co masz wierzyć, jesli nie wierzysz juz w Boga?

Ja wierzę, że MY ludzie możemy tym razem nie upaśc jako cywilizacja, jak wiele upadłych cywilizacji ludzi przed nami, tylko pójśc krok na przód - zamiast wracać do wojen religijno-nazistowskich i eksterminacji siebie i środowiska - ale to już będzie zależało od Twojej decyzji, obywatelu, czy tak właśnie bedzie... Czy pójdziemy jedyną alternatywna drogą - do przodu, jak zawsze droga prowadzi, i przestaniemy się bać rozwoju i technologii? Zaszliśmy tak daleko, że nie mozna zrobic kroku wstecz. Teraz juz albo zaufamy technologii i przeżyjemy, ratując planetę, albo rozpadniemy się walcząc o ostatnie zasoby między sobą jak zwierzeta na umierającej przez przeludznienie planecie.

Czytałem dzisiaj, że "Polacy to tchórze, idioci, i sługusy" - zobaczymy kto ma rację, ja wierząc w Ciebie czy ten, kto to napisał. Juz wkrótce, kiedy Rosja znudzi się Ukrainą, a hate [nienawiśc] na imigrację, na tle religijnym i ogólnym, osiągnie swój zaplanowany przez przekupione media zenit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...