Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Afordancja

Czy istnieje jakiś dowód/przesłanka, że czas isnieje? :D

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy są jakieś przesłanki albo dowody, że czas to jakiś wymiar fizyczny, a nie czysto "wirtualny" jak np. przyspieszenie.
Czas jest wielkością, bo ma wymiar wielkości tj. liczbę i jednostkę, w której ta liczba jest podawana.

Czas t = x, gdzie x jest liczbą rzeczywistą, a jednostką w wymiarze x. W ruchu jednostajnym po kole n=t/T. n jest drogą liczbową rzeczywistą. Tego odkrycia dokonałem 12 stycznia 1997 roku, ale TYP z Fizykon mi to rąbnął. Częstość obiegów jest więc dana wzorem v=n/t=1/T. To jest sensacja na skalę światową. Andrzejek, jeden z najlepszych fizyków matematycznych w Europie zawsze mi powtarza: LESZEK, TO JEST TRYWIAL.  I co z tego? Ale o jakim kalibrze sensacyjności. Nie muszę wychodzić poza poziom gimnazjalny, by rozwiązać mnóstwo problemów światowych w polu nauk ścisłych. Proszę zauważyć, że dzięki sobie zdefiniowałem przyspieszenie ilorazowe (częstościowe obiegów). Czy jest sens zdefiniowania przyśpieszenia przyśpieszenia dośrodkowego?  Podałem przecież dwie klasyczne wielkości fizyczne, tzn. w ujęciu klasycznym, z uwagi na zmiany tych wielkości w czasie t trwania ruchu.

Dla takiego amatora jak ja, który więcej nie umie, niż umie, powinien być Nobel. Tak, nagroda Nobla z fizyki. NIE MOŻE BYĆ? Może. Do tego Nobelka z fizyki Nobel w dziedzinie ekonomii za ISBP, tj. najlepszy na świecie system emerytalny, rentowy,zasiłkowy i podatkowy. Do tego Medal Abela za całokształt pracy naukowej. Do tego 1 000 000 USD za obalenie The Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture w przypadku drugim. Do tego 1 000 000 USD za rozwalenie The Beal Conjecture w obu przypadkach. Tak być powinno.

 

  PRZYŚPIESZENIE DOŚRODKOWE I ILORAZOWE 

http://fs23.formsite.com/viXra/files/f-1-2-8731307_uUkmz2bB_wagarzetelnosci05.pdf
 
http://zadajpytanie.pl/attachments/get/2805 

- Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 
 


@LWGula
Na 100% nie zna Cię cały Lublin. Jest jednak możliwe, że znają Cię całe Abramowice. Nie znam się na tematyce, którą poruszasz- ale znam się na objawach, które prezentujesz. Im szybciej ponowisz leczenie, tym prędzej one miną.
Pamiętaj, jeśli były objawy nieporządane można dobrać inne leki. Nalezy kontrolować EEG, bo niektóre leki przeciwpsychotyczne obniżają próg drgawkowy- stąd niekiedy konieczność osłony przeciwpadaczkowej, bo inaczej wracasz do punktu wyjścia.

Choroba nie wyklucza genialnego umysłu, ale na pewno skutecznie go tłumi. Myślę, że nikomu nie przeszkadza gdy tu piszesz. Rób to jednak zwięźle i logicznie, hołdując reżimowi tematycznemu. Przeskakiwanie po tematach bez związku sprawia, ze nikt nie traktuje Cię powaznie i stajesz się powodem drwin.
Chętnie będę czytał twoje posty jeśli nad nimi popracujesz. Tylko najpierw musisz się przemóc i popracować nad sobą.

twoje zachowanie jest bardziej naganne, niż barbarzyńskie dokonania największych zbrodniarzy na ludzkości. Brak słów, bo nie chcę być stąd usunięty przez takiego cwela-podkundla bez wyobraźni - dotychczas 390 postów. zamknij mordę, zardzewiała ruro bardaszana.


Jeśli porównujesz się z Albertem, to powinieneś doskonale wiedzieć, że energia to zdolność do wykonania pracy. Przy dobrze zdefiniowanej sile

https://en.wikipedia.org/wiki/Four-force

to żaden problem. Czy własną niezdolność do rachunków musisz pokrywać rzekomymi historyjkami o wymiocinach? Zwymiotujesz może czymś bardziej rzeczowym?

 

 

 

 

Faktycznie, nie masz się czym chwalić.

Nie dotknąłem tu Alberta. Zrób coś ze swoją wiedzą. Ja mam wyniki, Ty żadnych o takim kalibrze.


Czas jest wielkością, bo ma wymiar wielkości tj. liczbę i jednostkę, w której ta liczba jest podawana.

Czas t = x, gdzie x jest liczbą rzeczywistą, a jednostką w wymiarze x. W ruchu jednostajnym po kole n=t/T. n jest drogą liczbową rzeczywistą. Tego odkrycia dokonałem 12 stycznia 1997 roku, ale TYP z Fizykon mi to rąbnął. Częstość obiegów jest więc dana wzorem v=n/t=1/T. To jest sensacja na skalę światową. Andrzejek, jeden z najlepszych fizyków matematycznych w Europie zawsze mi powtarza: LESZEK, TO JEST TRYWIAL.  I co z tego? Ale o jakim kalibrze sensacyjności. Nie muszę wychodzić poza poziom gimnazjalny, by rozwiązać mnóstwo problemów światowych w polu nauk ścisłych. Proszę zauważyć, że dzięki sobie zdefiniowałem przyspieszenie ilorazowe (częstościowe obiegów). Czy jest sens zdefiniowania przyśpieszenia przyśpieszenia dośrodkowego?  Podałem przecież dwie klasyczne wielkości fizyczne, tzn. w ujęciu klasycznym, z uwagi na zmiany tych wielkości w czasie t trwania ruchu.

Dla takiego amatora jak ja, który więcej nie umie, niż umie, powinien być Nobel. Tak, nagroda Nobla z fizyki. NIE MOŻE BYĆ? Może. Do tego Nobelka z fizyki Nobel w dziedzinie ekonomii za ISBP, tj. najlepszy na świecie system emerytalny, rentowy,zasiłkowy i podatkowy. Do tego Medal Abela za całokształt pracy naukowej. Do tego 1 000 000 USD za obalenie The Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture w przypadku drugim. Do tego 1 000 000 USD za rozwalenie The Beal Conjecture w obu przypadkach. Tak być powinno.

 

  PRZYŚPIESZENIE DOŚRODKOWE I ILORAZOWE 

http://fs23.formsite.com/viXra/files/f-1-2-8731307_uUkmz2bB_wagarzetelnosci05.pdf
 
http://zadajpytanie.pl/attachments/get/2805 

- Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 
 

twoje zachowanie jest bardziej naganne, niż barbarzyńskie dokonania największych zbrodniarzy na ludzkości. Brak słów, bo nie chcę być stąd usunięty przez takiego cwela-podkundla bez wyobraźni - dotychczas 390 postów. zamknij mordę, zardzewiała ruro bardaszana.

Nie dotknąłem tu Alberta. Zrób coś ze swoją wiedzą. Ja mam wyniki, Ty żadnych o takim kalibrze.

 

Będziesz szantrapo wytłumiona, na 100%. Podaj uzasadnienie, psie, parszywy psie, sprzedawczyku!!!!


@Afordancja
Jeśli interesuje Cię czas jako obiekt badań neurobiologii, polecam książkę Ernsta Pöppela "Granice świadomości".
Może nie jest najnowsza, ale bardzo aktualna. Od jego odkryć w zasadzie nic w tej materii nie poszło do przodu. No może poza rolą prążkowia w percepcji samego czasu w aspekcie funkcji motorycznych. Polecam też popularnonaukową "Czas, podręcznik użytkownika"- autora nie pamiętam.

Zdrajco RP i Polaków. 390 postów bękarta belzebuba ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. glaude, nigdy ci ani nie przebaczę ani nie wybaczę. Taka podła gnida musi mieć odebrane prawa publiczne na zawsze. masz to ruro bardaszana jak w banku!!!!


@LWGula
Na 100% nie zna Cię cały Lublin. Jest jednak możliwe, że znają Cię całe Abramowice. Nie znam się na tematyce, którą poruszasz- ale znam się na objawach, które prezentujesz. Im szybciej ponowisz leczenie, tym prędzej one miną.
Pamiętaj, jeśli były objawy nieporządane można dobrać inne leki. Nalezy kontrolować EEG, bo niektóre leki przeciwpsychotyczne obniżają próg drgawkowy- stąd niekiedy konieczność osłony przeciwpadaczkowej, bo inaczej wracasz do punktu wyjścia.

Choroba nie wyklucza genialnego umysłu, ale na pewno skutecznie go tłumi. Myślę, że nikomu nie przeszkadza gdy tu piszesz. Rób to jednak zwięźle i logicznie, hołdując reżimowi tematycznemu. Przeskakiwanie po tematach bez związku sprawia, ze nikt nie traktuje Cię powaznie i stajesz się powodem drwin.
Chętnie będę czytał twoje posty jeśli nad nimi popracujesz. Tylko najpierw musisz się przemóc i popracować nad sobą.

Ponadto będziesz wyje.. z RP na zbity pysk!!!!


Z fizyki jestem cienki i moją wiedzę czerpię z książek popularnonaukowych. Wyczytałem kiedyś o czasie Plancka- stałej, poniżej której czas jako taki nie istnieje.
Biorąc to pod uwagę, (na chłopski rozum) sądzę, że czas wynika z przestrzeni- a nie jest oddzielnym wymiarem/parametrem.
Ale to tylko moje prymitywne podejście do ujarzmienia zjawiska czasu. Łatwiej porusza mi się w percepcji czasu niż w nim samym :)

Potrafisz postować normalnie. Tu pozostawiam dowód na to, co nastąpi. A nastąpi to, że już nigdy mnie nie dotkniesz - w żaden sposób, antypolska dziwko!!!!


Z fizyki jestem cienki i moją wiedzę czerpię z książek popularnonaukowych. Wyczytałem kiedyś o czasie Plancka- stałej, poniżej której czas jako taki nie istnieje.
Biorąc to pod uwagę, (na chłopski rozum) sądzę, że czas wynika z przestrzeni- a nie jest oddzielnym wymiarem/parametrem.
Ale to tylko moje prymitywne podejście do ujarzmienia zjawiska czasu. Łatwiej porusza mi się w percepcji czasu niż w nim samym :)

Podły ciotozmazie, wiesz doskonale, że nigdy nie cierpiałem na klepicho. Ty natomiast psie, który swojej matce spłodziłeś dwoje dzieci masz chorobę psychiczną - taką, jak zbrodniarze wojenni. Dlatego musisz zdechnąć i zdechniesz szybciej, niż ci się wydaje. Nie dorwę cię fizycznie, bo nie mam środków. Za taki czyn, którego się tu dopuściłeś - WYPAD z Polski, dozgonny wypad, cwelu!!!!


@Afordancja
Jeśli interesuje Cię czas jako obiekt badań neurobiologii, polecam książkę Ernsta Pöppela "Granice świadomości".
Może nie jest najnowsza, ale bardzo aktualna. Od jego odkryć w zasadzie nic w tej materii nie poszło do przodu. No może poza rolą prążkowia w percepcji samego czasu w aspekcie funkcji motorycznych. Polecam też popularnonaukową "Czas, podręcznik użytkownika"- autora nie pamiętam.

Moje wszystkie wyniki nie wykraczają poza poziom gimnazjaly dla utalentowanych. Podaj swoje dane osobowe. Nigdy ci ani nie przebaczę ani nie wybaczę. Czas upływa szybko. Wktrótce mnie nie będzie. A kur.. o antypolska jedziesz po mojej Ojczyźnie!!!! Tak, kto czyni zło LWG, ten czyni zło RP. szmato!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten post jest w pierwszej kolejności skierowany do Administratorów forum KW.

Proszę, nie usuwajcie tego wpisu LWGuli nade mną!

Nie czuję się obrazony przez niego i nie mam mu tego za złe. Nie oczekuję takze przeprosin. Chcę natomiast, zeby wiedział, że to co pisze jest do wglądu ogólnego i będzie takie jeszcze przez kilka lat.

 

@LWGula

Informacje, które tu o mnie zamieściłeś są twoimi wymysłami i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A jeśli uważasz, że mają ... to tylko Ty tak uważasz.

Masz dwa wyjścia: albo żyć dalej w swoim świecie, albo z niego wyjść. Wybór należy do Ciebie.

Bez względu na to co o mmie napisałeś, nie oceniam Cię nagannie.

 

Podałeś jedną wazną informację w innym poście, o swojej publikacji w periodyku naukowym. Zlinkuj ją, a matematycy czy fizycy się moze wypowiedzą po przeczytaniu jej.

To ostatni post do Ciebie.

Bywaj.

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LWGula

Informacje, które tu o mnie zamieściłeś są twoimi wymysłami i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A jeśli uważasz, że mają ... to tylko Ty tak uważasz.

Masz dwa wyjścia: albo żyć dalej w swoim świecie, albo z niego wyjść. Wybór należy do Ciebie.

Jedną z głównych cech chorób psychicznych jest to, że osoba chora nie wie o swojej chorobie psychicznej. Wątpię, żebyś się przebił przez jego amok, ale chociaż próbowałeś.

 

 

Podałeś jedną wazną informację w innym poście, o swojej publikacji w periodyku naukowym. Zlinkuj ją, a matematycy czy fizycy się moze wypowiedzą po przeczytaniu jej.

http://www.ijetae.com/files/Volume2Issue12/IJETAE_1212_14.pdf

 

Zaraz potem polecam lekturę warunków publikacji.

Edytowane przez WhizzKid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jedną z głównych cech chorób psychicznych jest to, że osoba chora nie wie o swojej chorobie psychicznej. Wątpię, żebyś się przebił przez jego amok, ale chociaż próbowałeś."

 

Zgadza się.

Ale nie zawsze jest to stan permanentny- a przynajmniej nie non-stop. Bywają okresy remisji, kiedy osoby takie mają wgląd w swoje myśli, czyny i zdarzenia przeszłe (swoje zachowanie). Życzę, żeby to go spotkało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Faktycznie, nie masz się czym chwalić.
Zrób lepszy wynik w takim samym teście. Uzupełnisz brakujące pola, jedno na każde zadanie. Rekord w tym teście wynosi IQ=136. W innym teście osiągnąłem IQ=151.

Ten post jest w pierwszej kolejności skierowany do Administratorów forum KW.
Proszę, nie usuwajcie tego wpisu LWGuli nade mną!
Nie czuję się obrazony przez niego i nie mam mu tego za złe. Nie oczekuję takze przeprosin. Chcę natomiast, zeby wiedział, że to co pisze jest do wglądu ogólnego i będzie takie jeszcze przez kilka lat.

@LWGula
Informacje, które tu o mnie zamieściłeś są twoimi wymysłami i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A jeśli uważasz, że mają ... to tylko Ty tak uważasz.
Masz dwa wyjścia: albo żyć dalej w swoim świecie, albo z niego wyjść. Wybór należy do Ciebie.
Bez względu na to co o mmie napisałeś, nie oceniam Cię nagannie.

Podałeś jedną wazną informację w innym poście, o swojej publikacji w periodyku naukowym. Zlinkuj ją, a matematycy czy fizycy się moze wypowiedzą po przeczytaniu jej.
To ostatni post do Ciebie.
Bywaj.

W USA przegrałbyś proces na pewno. To, co napisałeś jest niedopuszczalne. Mogłem napisać: Ty w m.j. bękarcie belzebuba ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Jak za 3,14r/lę w twą obrzydliwą paszczekę, to ci wy3,14r/lę wszystkie zęby, bez prawa i możliwości do przeszczepu twej parszywej gęby. Nadal twierdzę, że zasługujesz na karę śmierci, gdyż poważyłeś moje prawa człowieka w kontekście moich wniosków twórczych. Teraz tu gdzieś dodajesz, że osoba chora psychicznie nie jest tego faktu świadoma. Zastanów się antypolski kundlu, czy osoba chora psychicznie byłaby zdolna do rozwiązania takich problemów matematycznych i kilku innych z pola nauk ścisłych, których nie rozwiązali najwięksi geniusze przez wieków kilka lub przez kilkadziesiąt lat, biorąc pod uwagę przeciwności, które napotyka ze strony podłych zdrajców państwa polskiego i narodowosci polskiej. Andrew John Wiles nie udowodnił FLT i zgadzają się ze mną niektórzy ludzie z dr.. Delta jest równa potędze stopnia q, gdzie q jest liczbą pierwszą większą od 3, podsatwą tej potęgi jest iloczyn potęg z równania Fermata z założenia spelniających je w 100%, a nie tylko hipotetycznie. Analogicznie można by postąpić z trójmianem kwadratowym i ogłosić światu, że takie parabole istnieć nie mogą. Otóż, aby to ogłosić musi być wykazane, że równanie Fermata jest fałszywe. A tego tylko ja dokonałem, tylko jeden człowiek na świecie. Zrozumialś psie, antypolski kundlu. Nikt na świecie nie udowodnił WTF, oprócz mnie. Ani dla n=4, ani dla n nieparzystych większych od 1.


"Jedną z głównych cech chorób psychicznych jest to, że osoba chora nie wie o swojej chorobie psychicznej. Wątpię, żebyś się przebił przez jego amok, ale chociaż próbowałeś."

Zgadza się.
Ale nie zawsze jest to stan permanentny- a przynajmniej nie non-stop. Bywają okresy remisji, kiedy osoby takie mają wgląd w swoje myśli, czyny i zdarzenia przeszłe (swoje zachowanie). Życzę, żeby to go spotkało.

Co to za farmazony? Mnie choroba psychiczna nie dopadnie. Możliwa tylko po jakimś wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LWGula, jeżeli nawet z psychiką ( jak subiektywnie uważasz) w porządku, to obiektywnie trzeba stwierdzić, że z kulturą u Ciebie...rynsztokowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jedną z głównych cech chorób psychicznych jest to, że osoba chora nie wie o swojej chorobie psychicznej. Wątpię, żebyś się przebił przez jego amok, ale chociaż próbowałeś."

 

Zgadza się.

Ale nie zawsze jest to stan permanentny- a przynajmniej nie non-stop. Bywają okresy remisji, kiedy osoby takie mają wgląd w swoje myśli, czyny i zdarzenia przeszłe (swoje zachowanie). Życzę, żeby to go spotkało.

Inaczej kurwo!!!! Na jakiej podstawie twierdzisz, że mam cokolwiek wspólnego z chorobą psychiczną? Czy ty antypolski psie do zabicia nie wiesz, że istnieją ludzie, którym za nic wpierdolono takie przewinienia, za które otrzymaliby czapę (kiedyś)? Otrzymaliby ... . Mówimy tu o człowieku absolutnie niewinnym. Ty antypolska gnido nie licz na to, że ktoś da mi pozytwne recenzje stąd. Wszyscy są przestraszeni, gdyż takie zmazy ji zdrajcy RP ak ty, mogliby wtedy spierdolić im życie, właśnie za dobre dla mnie recenzje!!!! I jeszcze jedno, ty szmato. Nieprawdą jest, że IJETAE publikuje wszystko, jak zapłaciasz - bo o takie wnioski ci cwelu chodzi w związku z warunkami publikacji przez to naukowe pismo.

@LWGula, jeżeli nawet z psychiką ( jak subiektywnie uważasz) w porządku, to obiektywnie trzeba stwierdzić, że z kulturą u Ciebie...rynsztokowo.

Nie wpierdalaj się cioto. Nie wiesz, co mi tu zrobił. Nie wiesz, ale już to zrobił i dlatego zdechnie. Samą myślą wypiredolę kurwę do Św. Piotra.

  • Negatyw (-1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Jego otoczenie nie widzi co się dzieje? Szkoda, żeby tak ugrzązł otoczony demonami, a ponadto jak go taki nastrój dopadnie gdzieś publicznie to się komuś może krzywda stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LWGula, nawet ze zdiagnozowaną chorobą psychiczną, nie jesteś bezkarny. Rzucasz grożbami karalnymi i dobrze Wiesz, jakie możesz ponieść konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Jego otoczenie nie widzi co się dzieje? Szkoda, żeby tak ugrzązł otoczony demonami, a ponadto jak go taki nastrój dopadnie gdzieś publicznie to się komuś może krzywda stać.

Nie podskakuję ludziom i nie prowokuję nikogo w kontaktach bezpośrednich. Widzę, że Ty też nie pojmujesz, w czym rzecz. Nie dociera do Ciebie fakt, że moje wyniki są poprawne i że w normalnym kraju zdobyłbym sławe większą od samego Pitagorasa.

Zawsze sądziłem, że to zdjęcie to prekognicja. LWGuły.

 

  Albert-Einstein-1024x768.jpg

Dlaczego w tym miejscu?

Nie rozumiem. Jego otoczenie nie widzi co się dzieje? Szkoda, żeby tak ugrzązł otoczony demonami, a ponadto jak go taki nastrój dopadnie gdzieś publicznie to się komuś może krzywda stać.

Czego nie rozumiesz? Dlaczego udajesz, że nie wiesz o co poszło? W jakim celu rżniesz głupa? Czy widziałeś demona? Na jakiej podstawie oceniasz mój nastrój? Jeszcze 'wody' ze szklanki nie wylewam. Jesteś tylko zdolny w hierarchii: zdolny, uzdolniony, utalentowany, mistrz, geniusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co z nim dyskutować. On cytuje moje oraz jego własne wypowiedzi i odpowiada na nie, jakby glaude je pisał. To schizofrenik, absolutnie nic do niego nie dociera przez omamy oraz manię wielkości, którą podsycił płatną publikacją w niepunktowanym indyjskim czasopiśmie.

 

Albo jest tak wybitnym trollem, że deklasuje wszystkich innych, na jakich trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko grzecznie zapytam co tu się kurka odp(rawia).

To jest wątek o czasie, czy można przenieść tę dyskusje do osobnego wątku? 

Bo ktoś tu stracił kontakt z rzeczywistością. (a kto, to już zostawiam do własnej interpretacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesteś tylko zdolny w hierarchii: zdolny, uzdolniony, utalentowany, mistrz, geniusz.

Z Twoich ust to komplement. Przez wrodzona skromność i realizm ustawiałem się w hierarchii dużo niżej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@LWGula, nawet ze zdiagnozowaną chorobą psychiczną, nie jesteś bezkarny. Rzucasz grożbami karalnymi i dobrze Wiesz, jakie możesz ponieść konsekwencje
Ten TYP zdechnie bez mojego udziału. Zdechnie, bo Polskę trzeba oczyścić z takich kanalii. Zdechnie tylko w związku z tym, że wysyłam Panu Bogu spapraną duszę tego TYPA, którego uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Uczynię to samą myślą. I Bóg mnie wysłucha. Założymy się?

 

 

Użytkownicy 2214 postów Napisano minutę temu LWGula, dnia 13 Lut 2016 - 12:53, napisał: Jesteś tylko zdolny w hierarchii: zdolny, uzdolniony, utalentowany, mistrz, geniusz. Z Twoich
Realizm. Użycie tego słowa stawia Cię znacznie wyżej. No cóż, brnę w pewnym sensie na oślep, ale wierzę, że dzięki temu RP nie będzie nadal Hurtownią Unijnej Jedności.

Ja się tylko grzecznie zapytam co tu się kurka odp(rawia).

To jest wątek o czasie, czy można przenieść tę dyskusje do osobnego wątku? 

Bo ktoś tu stracił kontakt z rzeczywistością. (a kto, to już zostawiam do własnej interpretacji)

Właśnie mamy temat 'na czasie'. Czas Ci to pojąć. Te, 'afordancja', czy możesz się nakryć sama sobą i nie oddychać? Czas jest wielkością, bo ma wymiar, a wymiar ma jednostkę i miejsce na liczbę tych jednostek. Nie pytaj nigdy o drzewo genealogiczne Boga.


Ja się tylko grzecznie zapytam co tu się kurka odp(rawia).

To jest wątek o czasie, czy można przenieść tę dyskusje do osobnego wątku? 

Bo ktoś tu stracił kontakt z rzeczywistością. (a kto, to już zostawiam do własnej interpretacji)

Hymn o Miłości wg LWG: Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość pięknie zazdrości; nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu, lecz bez uszczerbku dla bliźniego; nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.

Jak widzisz, poprawiam Świętych. Nie masz więc wątpilwości, że TAMŻE będę ponad Świętymi. Zrozumiano? Bądź grzeczna, to właśnie TAMŻE Cię nie dopadnę.
 


Ja się tylko grzecznie zapytam co tu się kurka odp(rawia).

To jest wątek o czasie, czy można przenieść tę dyskusje do osobnego wątku? 

Bo ktoś tu stracił kontakt z rzeczywistością. (a kto, to już zostawiam do własnej interpretacji)

Filozof: KRÓLOWĄ NAUK JEST FILOZOFIA. Fizyk: KRÓLOWĄ NAUK JEST FIZYKA. Matematyk: KRÓLOWĄ NAUK JEST MATEMATYKA. Z każdą minutą KRÓLOWA NAUK staje się piękniejsza, bardziej tajemnicza i jako całość trudniejsza do zdobycia, a ponieważ na dotyk skarbów swoich udzieliła mi przyzwolenia, to zadziałałem ściśle i z fantazją. Wyobraź sobie Afrodancjo, że kundle mi to wykradli - 'ściśle i zfantazją'. Jeszcze bedziecie mnie cytowali.


Ja się tylko grzecznie zapytam co tu się kurka odp(rawia).

To jest wątek o czasie, czy można przenieść tę dyskusje do osobnego wątku? 

Bo ktoś tu stracił kontakt z rzeczywistością. (a kto, to już zostawiam do własnej interpretacji)

Afrodancjo, Ukażę Ci źrodła, które wysyłają energię z prędkością wielokrotnie większą od prędkości światła. Wynik Alberta jest tylko szczególnym przypadkiem, tego, co Ci zdradzę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bedziecie mnie cytowali.

 

Mobilne domy dla bezdomnych na CITO!!!! Mobilne domy dla bezdomnych na CITO!!!!Mają być natychmiast!!!! I ma ma być całemu światu ogłoszone, że tego zażądał Leszek Włodzimierz Guła z Planety o nazwie Ziemia.

 

 

 

W żadnym wypadku. Nie należy się spodziewać ataku werbalnego na kogokolwiek.

http://forum.wspolczesna.pl/czy-leszek-w-gula-t51913/?do=findComment&comment=614395

 

Sorry, Afordancja, nie mogłem się powstrzymać :D Proponuję wrócić do tematu czasu jak któryś z modów ukróci tę schizofazę ;)

Edytowane przez WhizzKid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem w wyszukiwarkę frazę:

"podkundlu z miotu paraprzypadkowego".

Wyskoczyło mi mnóstwo linków. Spróbujcie. To ten sam użytkownik! Niepowtarzalny styl, niepodrabialne sformułowania i oryginalne inwektywy. Nic do zaoferowania, nie respektowanie reguł forum i personalne ataki na najniższym poziomie.

 

Do adminów KW- wnioskuję o zbanowanie tego trolla. Zablokowanie IP na KW spowoduje, że będzie szukał innych forów- nawet dla gospodyń wiejskich, sądząc po jego desperacji. Aż w końcu wywalą go zewsząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale to "coś tam" może w różnych warunkach "drgać" z różną prędkością.
Z różną prędkością? A skąd to wiesz, skoro czas nie istnieje? Isnieją genialni ludzie (tu nie mam na myśli siebie), którzy wiedzą, że nie mają zadnych szans na Nobla. Pragną sławy i bredzą to, co nikomu nie szkodzi. W ten sposób zdobywają sławę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: "podkundlu z miotu paraprzypadkowego".

Tak, LWG się nie kryje. Wyszukiwanie Leszek Guła daje takie właśnie wyniki. Inwektywy, choć oryginalne, to dwie na krzyż :)

Teraz potrzebujemy profesjonalnej opinii - można go tak zostawić? Czy należy szukać dla niego pomocy - mail do lubelskiej komendy policji? Nie chce mu szkodzić, chyba nikt tu nie chce, ale może trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem w wyszukiwarkę frazę:

"podkundlu z miotu paraprzypadkowego".

Wyskoczyło mi mnóstwo linków. Spróbujcie. To ten sam użytkownik! Niepowtarzalny styl, niepodrabialne sformułowania i oryginalne inwektywy. Nic do zaoferowania, nie respektowanie reguł forum i personalne ataki na najniższym poziomie.

 

Do adminów KW- wnioskuję o zbanowanie tego trolla. Zablokowanie IP na KW spowoduje, że będzie szukał innych forów- nawet dla gospodyń wiejskich, sądząc po jego desperacji. Aż w końcu wywalą go zewsząd.

Nie mam wpływu na to, co nastąpi. Do zbanowania jesteś przede mną, jeśli już. Przecież jesteś wspaniałomyślny i ponoć nie gniewasz się na mnie. Odwrotu jednak nie ma. Twą duszę wysłałem już Panu Bogu, gdyż twój uczynek przekroczył wszelkie zrozumienie. Ty zacząłeś! Nie odbieraj mi chleba i nie pogarszaj sytuacji. Nie szukaj psie poklasku. Nie odbieraj mi chleba!!!! !!!! = nastąpić musi.

Tak, LWG się nie kryje. Wyszukiwanie Leszek Guła daje takie właśnie wyniki. Inwektywy, choć oryginalne, to dwie na krzyż :)

Teraz potrzebujemy profesjonalnej opinii - można go tak zostawić? Czy należy szukać dla niego pomocy - mail do lubelskiej komendy policji? Nie chce mu szkodzić, chyba nikt tu nie chce, ale może trzeba?

Wyluzuj antypolski psie!!!!

Tak, LWG się nie kryje. Wyszukiwanie Leszek Guła daje takie właśnie wyniki. Inwektywy, choć oryginalne, to dwie na krzyż :)

Teraz potrzebujemy profesjonalnej opinii - można go tak zostawić? Czy należy szukać dla niego pomocy - mail do lubelskiej komendy policji? Nie chce mu szkodzić, chyba nikt tu nie chce, ale może trzeba?

Co ty gnoju tworzysz? Jaki jest tu uszczerbek dla ciebie kanalio z mojego powodu? Nie piję, nie ćpam, nie mam bezsenności, psie, więc spiempierdampalampaj.

Tak, LWG się nie kryje. Wyszukiwanie Leszek Guła daje takie właśnie wyniki. Inwektywy, choć oryginalne, to dwie na krzyż :)

Teraz potrzebujemy profesjonalnej opinii - można go tak zostawić? Czy należy szukać dla niego pomocy - mail do lubelskiej komendy policji? Nie chce mu szkodzić, chyba nikt tu nie chce, ale może trzeba?

Ty wsiarzu! Szukasz nie tego, co potrzeba. Odnieś się kanalio do moich wniosków twórczych.

Tak, LWG się nie kryje. Wyszukiwanie Leszek Guła daje takie właśnie wyniki. Inwektywy, choć oryginalne, to dwie na krzyż :)

Teraz potrzebujemy profesjonalnej opinii - można go tak zostawić? Czy należy szukać dla niego pomocy - mail do lubelskiej komendy policji? Nie chce mu szkodzić, chyba nikt tu nie chce, ale może trzeba?

Z jakiego okresu? Nie kompromituj polskiego lewa bardziej. Prawda jest taka, ze nigdy pierwszy nie podskoczyłem. Przejdźmy do tematu, a ściślej - prosze przjdźcie do swojego tematu(ÓW).

Tak, LWG się nie kryje. Wyszukiwanie Leszek Guła daje takie właśnie wyniki. Inwektywy, choć oryginalne, to dwie na krzyż :)

Teraz potrzebujemy profesjonalnej opinii - można go tak zostawić? Czy należy szukać dla niego pomocy - mail do lubelskiej komendy policji? Nie chce mu szkodzić, chyba nikt tu nie chce, ale może trzeba?

Jakiej krzywdy zaznałeś z mojego powodu? Co ty wyprawiasz? Czy i ciebie mam wy***rdolic do Św. Piotra samą myślą? Czy nie możesz napisać, że wspaniałe są Twoje wyniki Leszku, ale nie jestem właścicielem niczego, co dałoby Ci oczekiwany rozgłos - ten w związku z tymi osiągnieciami?

Nie ma co z nim dyskutować. On cytuje moje oraz jego własne wypowiedzi i odpowiada na nie, jakby glaude je pisał. To schizofrenik, absolutnie nic do niego nie dociera przez omamy oraz manię wielkości, którą podsycił płatną publikacją w niepunktowanym indyjskim czasopiśmie.

 

Albo jest tak wybitnym trollem, że deklasuje wszystkich innych, na jakich trafiłem.

Podaj dowód, że IJETAE nie jest punktowane, czyli że nie jest oceniane. Niczego złego nie robię rozmyślnie w trakcie wysyłania odpowiedzi. Jeśli coś wyszło nie tak, to nie z mojej winy. Absolutnie nie podszywam się pod kogoś. Nie da się usunąć takiego błędu. Rozdwojenie jaźni masz ty lub będziesz je miał. Zastanów się człeniu, co mi przypinasz? Omamy, manię wielkości, schizofrenię. Nie wiesz kto cię zrobił.

Z różną prędkością? A skąd to wiesz, skoro czas nie istnieje? Isnieją genialni ludzie (tu nie mam na myśli siebie), którzy wiedzą, że nie mają zadnych szans na Nobla. Pragną sławy i bredzą to, co nikomu nie szkodzi. W ten sposób zdobywają sławę.

Jaką masz przewagę? Ogromną - podaj mi swoje dane.

http://forum.wspolczesna.pl/czy-leszek-w-gula-t51913/?do=findComment&comment=614395

 

Sorry, Afordancja, nie mogłem się powstrzymać :D Proponuję wrócić do tematu czasu jak któryś z modów ukróci tę schizofazę ;)

Mobilne domy? Tak. Dla tych, którzy lubią co nieco i z tego powodu nie mają szans na noclegownie.

Nie mam wpływu na to, co nastąpi. Do zbanowania jesteś przede mną, jeśli już. Przecież jesteś wspaniałomyślny i ponoć nie gniewasz się na mnie. Odwrotu jednak nie ma. Twą duszę wysłałem już Panu Bogu, gdyż twój uczynek przekroczył wszelkie zrozumienie. Ty zacząłeś! Nie odbieraj mi chleba i nie pogarszaj sytuacji. Nie szukaj psie poklasku. Nie odbieraj mi chleba!!!! !!!! = nastąpić musi.

Wyluzuj antypolski psie!!!!

Co ty gnoju tworzysz? Jaki jest tu uszczerbek dla ciebie kanalio z mojego powodu? Nie piję, nie ćpam, nie mam bezsenności, psie, więc spiempierdampalampaj.

Ty wsiarzu! Szukasz nie tego, co potrzeba. Odnieś się kanalio do moich wniosków twórczych.

Z jakiego okresu? Nie kompromituj polskiego lewa bardziej. Prawda jest taka, ze nigdy pierwszy nie podskoczyłem. Przejdźmy do tematu, a ściślej - prosze przjdźcie do swojego tematu(ÓW).

Jakiej krzywdy zaznałeś z mojego powodu? Co ty wyprawiasz? Czy i ciebie mam wy***rdolic do Św. Piotra samą myślą? Czy nie możesz napisać, że wspaniałe są Twoje wyniki Leszku, ale nie jestem właścicielem niczego, co dałoby Ci oczekiwany rozgłos - ten w związku z tymi osiągnieciami?

Podaj dowód, że IJETAE nie jest punktowane, czyli że nie jest oceniane. Niczego złego nie robię rozmyślnie w trakcie wysyłania odpowiedzi. Jeśli coś wyszło nie tak, to nie z mojej winy. Absolutnie nie podszywam się pod kogoś. Nie da się usunąć takiego błędu. Rozdwojenie jaźni masz ty lub będziesz je miał. Zastanów się człeniu, co mi przypinasz? Omamy, manię wielkości, schizofrenię. Nie wiesz kto cię zrobił.

Jaką masz przewagę? Ogromną - podaj mi swoje dane.

Mobilne domy? Tak. Dla tych, którzy lubią co nieco i z tego powodu nie mają szans na noclegownie.

Nadal są bezdomni. Śpią w namiotach. Będę na tyle wielki, że im pomogę.

Wpisałem w wyszukiwarkę frazę:

"podkundlu z miotu paraprzypadkowego".

Wyskoczyło mi mnóstwo linków. Spróbujcie. To ten sam użytkownik! Niepowtarzalny styl, niepodrabialne sformułowania i oryginalne inwektywy. Nic do zaoferowania, nie respektowanie reguł forum i personalne ataki na najniższym poziomie.

 

Do adminów KW- wnioskuję o zbanowanie tego trolla. Zablokowanie IP na KW spowoduje, że będzie szukał innych forów- nawet dla gospodyń wiejskich, sądząc po jego desperacji. Aż w końcu wywalą go zewsząd.

Tracisz czas. Możesz poprosić znajomego o ocenę moich wyników. Zakładam, że ocena ta będzie fałszywa. Wtedy napiszesz, że człowiek XX (anonimowy) nie uznał Twoich wyników za poprawne.

Nie ma co z nim dyskutować. On cytuje moje oraz jego własne wypowiedzi i odpowiada na nie, jakby glaude je pisał. To schizofrenik, absolutnie nic do niego nie dociera przez omamy oraz manię wielkości, którą podsycił płatną publikacją w niepunktowanym indyjskim czasopiśmie.

 

Albo jest tak wybitnym trollem, że deklasuje wszystkich innych, na jakich trafiłem.

Tak chyba wyszło, ale naprawdę nie było to zamierzone.

Czy ludzie stąd, ludzie wykształceni i obiektywni w swej samoocenie mają świadomość jakiego kalibru prac jestem autorem? Prof dr hab. - psycholog: OD CZASÓW ŚREDNIOWIECZA NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, OPRÓCZ ŚRODKÓW. Podczas egzaminu z psychologii, tenże profesor oznajmił mi, że jestem nadzwyczaj inteligentny. Powiedział to po tym, jak nie odpowiedziałem na pytanie na ocenę 5,0. Ale próbowałem. Własnie tymi wnioskami był zdumiony. Wtedy profesor ten był dziekanem. Cztery lata później broniłem pracę magisterską własnie z wąskiej działki psychologii. Obroniłem pracę magisterską na ocenę dobra plus. To była praca badawcza. Gdy rozpocząłem pracę w szkole, wielu nauczycieli już o tym wiedziało, a nikogo nie znałem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszyscy powinni sobie tu dać na wstrzymanie.

LWGula także dostał tu niezły nie do końca zasłużony obstrzał.

Ma złą manierę wyrażania sie, stąd cieżko człowieka zrozumieć ale nie jest tak że dobrą manierą jest od razu go posyłać do psychiatryka.

Myślę że mocną przesadą i niepoważnym zachowaniem jest na podstawie paru wpisów stawiać człowiekowi poważne diagnozy.

 

Tak chyba wyszło, ale naprawdę nie było to zamierzone.

Zapewne tak wyszło bez zamierzenia. Uprzedzałem Cię że Twój sposób wyrażania się nie zyska Ci wyznawców.
Możesz to zignorować, możesz coś spróbować z tym zrobić, raczej trudna sprawa, możesz też się oburzyć - ale to raczej w niczym Ci nie pomoże.

Na niejednym forum byłem i znam takie przypadki. Generalnie wskazana jest raczej akceptacja niż wzajemne obrzucanie się wyzwiskami.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wpływu na to, co nastąpi. Do zbanowania jesteś przede mną, jeśli już. Przecież jesteś wspaniałomyślny i ponoć nie gniewasz się na mnie. Odwrotu jednak nie ma. Twą duszę wysłałem już Panu Bogu, gdyż twój uczynek przekroczył wszelkie zrozumienie. Ty zacząłeś! Nie odbieraj mi chleba i nie pogarszaj sytuacji. Nie szukaj psie poklasku. Nie odbieraj mi chleba!!!! !!!! = nastąpić musi.

Wyluzuj antypolski psie!!!!

Co ty gnoju tworzysz? Jaki jest tu uszczerbek dla ciebie kanalio z mojego powodu? Nie piję, nie ćpam, nie mam bezsenności, psie, więc spiempierdampalampaj.

Ty wsiarzu! Szukasz nie tego, co potrzeba. Odnieś się kanalio do moich wniosków twórczych.

Z jakiego okresu? Nie kompromituj polskiego lewa bardziej. Prawda jest taka, ze nigdy pierwszy nie podskoczyłem. Przejdźmy do tematu, a ściślej - prosze przjdźcie do swojego tematu(ÓW).

Jakiej krzywdy zaznałeś z mojego powodu? Co ty wyprawiasz? Czy i ciebie mam wy***rdolic do Św. Piotra samą myślą? Czy nie możesz napisać, że wspaniałe są Twoje wyniki Leszku, ale nie jestem właścicielem niczego, co dałoby Ci oczekiwany rozgłos - ten w związku z tymi osiągnieciami?

Podaj dowód, że IJETAE nie jest punktowane, czyli że nie jest oceniane. Niczego złego nie robię rozmyślnie w trakcie wysyłania odpowiedzi. Jeśli coś wyszło nie tak, to nie z mojej winy. Absolutnie nie podszywam się pod kogoś. Nie da się usunąć takiego błędu. Rozdwojenie jaźni masz ty lub będziesz je miał. Zastanów się człeniu, co mi przypinasz? Omamy, manię wielkości, schizofrenię. Nie wiesz kto cię zrobił.

Jaką masz przewagę? Ogromną - podaj mi swoje dane.

Mobilne domy? Tak. Dla tych, którzy lubią co nieco i z tego powodu nie mają szans na noclegownie.

Nadal są bezdomni. Śpią w namiotach. Będę na tyle wielki, że im pomogę.

Tracisz czas. Możesz poprosić znajomego o ocenę moich wyników. Zakładam, że ocena ta będzie fałszywa. Wtedy napiszesz, że człowiek XX (anonimowy) nie uznał Twoich wyników za poprawne.

Tak chyba wyszło, ale naprawdę nie było to zamierzone.

Czy ludzie stąd, ludzie wykształceni i obiektywni w swej samoocenie mają świadomość jakiego kalibru prac jestem autorem? Prof dr hab. - psycholog: OD CZASÓW ŚREDNIOWIECZA NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, OPRÓCZ ŚRODKÓW. Podczas egzaminu z psychologii, tenże profesor oznajmił mi, że jestem nadzwyczaj inteligentny. Powiedział to po tym, jak nie odpowiedziałem na pytanie na ocenę 5,0. Ale próbowałem. Własnie tymi wnioskami był zdumiony. Wtedy profesor ten był dziekanem. Cztery lata później broniłem pracę magisterską własnie z wąskiej działki psychologii. Obroniłem pracę magisterską na ocenę dobra plus. To była praca badawcza. Gdy rozpocząłem pracę w szkole, wielu nauczycieli już o tym wiedziało, a nikogo nie znałem.  

Po kilku latach pracy w szkole (po dwóch latach jako nauczuciel mianowany) matematyczka, pani Urszula Maciejowska, żona prof. dr. hab. (genetyka) powiedziała w obecności około dziesięciu nauczycieli, że Guła będzie bardzo wielkim człowiekiem, o czym się przekonacie na pewno. Nie miałem pojecia o co chodzi. Widocznie myślała, że rozpocznę drugi kierunek - matematykę. No tak, uczyłem też matematyki. Moja klasa wypadła najlepiej podczas sprawdzianu kuratoryjnego, a nie była to klasa najlepsza spośród czterech. Matematyki uczyłem dodatkowo.  

Myślę że wszyscy powinni sobie tu dać na wstrzymanie.

LWGula także dostał tu niezły nie do końca zasłużony obstrzał.

Ma złą manierę wyrażania sie, stąd cieżko człowieka zrozumieć ale nie jest tak że dobrą manierą jest od razu go posyłać do psychiatryka.

Myślę że mocną przesadą i niepoważnym zachowaniem jest na podstawie paru wpisów stawiać człowiekowi poważne diagnozy.

Zapewne tak wyszło bez zamierzenia. Uprzedzałem Cię że Twój sposób wyrażania się nie zyska Ci wyznawców.

Możesz to zignorować, możesz coś spróbować z tym zrobić, raczej trudna sprawa, możesz też się oburzyć - ale to raczej w niczym Ci nie pomoże.

Na niejednym forum byłem i znam takie przypadki. Generalnie wskazana jest raczej akceptacja niż wzajemne obrzucanie się wyzwiskami.

Dziękuję, Panie Thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszyscy powinni sobie tu dać na wstrzymanie.

LWGula także dostał tu niezły nie do końca zasłużony obstrzał.

Ma złą manierę wyrażania sie, stąd cieżko człowieka zrozumieć ale nie jest tak że dobrą manierą jest od razu go posyłać do psychiatryka.

 

 

gaude napisał

Z fizyki jestem cienki i moją wiedzę czerpię z książek popularnonaukowych.

 

 

antypolska dziwko!!!!

 

 

WYPAD z Polski, dozgonny wypad, cwelu!!!!

 

Takie non sequitur nie jest chyba zdrowe. Telepatyczny kontakt z Bogiem też nie.

 

 

Czy ludzie stąd, ludzie wykształceni i obiektywni w swej samoocenie mają świadomość jakiego kalibru prac jestem autorem?

„Patrzcie, mam magistra i wysokie IQ, czcijcie mnie! Jestem na „ty” z Mesjaszem!”

Edytowane przez WhizzKid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już, już, wróćmy do tematu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post nieaktualny.;)

Edytowane przez TrzyGrosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...