Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Mydło wszystko umyje...

Recommended Posts

Ósmego grudnia zadebiutował pierwszy nadający się do regularnego mycia mydłem smartfon. Digno Rafre to produkt japońskiej firmy Kyocera Telecom.

Odporne na działanie gorącej wody, mydła i kurzu czy uderzenia urządzenie z 5-calowym wyświetlaczem wyposażono w 64-bitowy procesor Snapdragon 410. Idealnie zabezpieczony telefon nie ma głośnika, wykorzystano w nim bowiem technologię Smart Sonic Receiver, która przekształca dźwięk na wibracje ekranu.

Digno Rafre z systemem Android i samonaprawiającą się obudową jest reklamowany nie tylko jako produkt dla dzieci czy osób lubiących czystość, ale i dla miłośników waniennych selfie. Firma proponuje nawet specjalną pływającą podstawkę w formie kaczuszki. Testy wykazały, że smartfon wytrzymuje temperaturę 43 st. Celsjusza, a tyle przeważnie ma woda w czasie kąpieli.

Urządzenie z 16 GB pamięci masowej i 12 GB RAM-u kosztuje 57.420 jenów. Kyocera nie planuje sprzedaży poza Japonią.

 

 

 

 


« powrót do artykułu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gałganek, spirytus i komóreczka lśni, a bakterii zero. Spirytus można stosować również wewnętrznie by przemyć i zdezynfekować gardło, wszak pogoda ni to mróz ni to ciepło i łatwo złapać jakieś świństwo. Ale 12 GB RAM-u kusi. I ciekaw jestem jak radzi sobie wibrekran w praktyce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...