Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Tani smartfon dla młodzieży

Rekomendowane odpowiedzi

Do polskich sklepów trafił smartfon Philips S308R. Urządzenie powstało z myślą o młodych użytkownikach – projektanci postawili na zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy młodzieżowym wyglądem, funkcjonalnością oraz ceną.

Ta sztuka się udała, powstał niedrogi, atrakcyjny wizualnie smartfon w niepowtarzalnym, czerwonym kolorze, wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje. Urządzenie jest dostępne w sieciach RTV Euro AGD oraz Media Expert, rekomendowana cena sprzedaży wynosi 349 zł.

Smartfon wyposażony jest w 4-calowy wyświetlacz pojemnościowy WVGA TFT o rozdzielczości 480x800. Dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz zapewnia płynne działanie systemu Android 4.4. Zdjęcia wykonamy korzystając z 5-megapikselowego aparatu fotograficznego.

Philips S308R przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają prostego w obsłudze smartfona o atrakcyjnym wyglądzie i w atrakcyjnej cenie, służącego do komunikowania się z przyjaciółmi, uwieczniania niepowtarzalnych chwil oraz korzystania z najnowszych aplikacji dostępnych w sklepie Google Play.

Specyfikacja Philips S308R:
4-calowy wyświetlacz pojemnościowy WVGA TFT (480x800)
Dwurdzeniowy procesor MTK 1 GHz
Android 4.4.
5-megapikselowy aparat, flesz LED
Dual SIM
Obsługa kart pamięci MicroSD – do 32 GB
Wbudowana pamięć: 4 GB ROM, 512 MB RAM
3G: WCDMA 900/2100MHz
2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
Bateria 1400 mAh, czas rozmów do 9.5 godziny, czas czuwania do 700 godzin (dwie karty SIM)
Wymiary: 126 x 64.5 x 9.7 mm
Waga: 125 g


« powrót do artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się do reklam nad artykułem, po prawej i nad panelem komentarzy. Teraz i treść zawiera (lub jest) reklamą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuru, to śmiało, zasponsoruj redakcję, by nie było potrzeby umieszczania reklam. ;) Artykuły sponsorowane itp. chyba zawsze mają jako źródło "informacja prasowa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama czy nie liczy się coś innego. Za taką cenę można mieć coś lepszego:)

512MB RAMu? 1GHz?

4GB pamięci to wystarczy na 2-3 gry.

O jak młodych użytkownikach mówimy? 2-3 latkach? :)

Edytowane przez radar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to nie tekst sponsorowany. Nie zapłacili nam za to :) Wstawiłem po prostu informację prasową, którą dostałem. Chciałem przetestować, jak popularność takiej informacji będzie się miała do popularności naszych autorskich notek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Philips S308R przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają prostego w obsłudze smartfona o atrakcyjnym wyglądzie i w atrakcyjnej cenie

 

Przepraszam, ale nie wygląda mi to na "zwykłą" informację prasową. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, "de-piarowanie" newsa jest nieco mniej uciążliwe niż pisanie go, ale to chyba kwestia osobistych preferencji. Mariusz od dawna jest w innym trybie działania niż czyste redagowanie, więc ja bym sugerował nieco wyrozumiałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Och! Wyrozumiałość ponad wszystko, ale wiele jednak zależy od "trybu działania". ;)

Może, jako znawca, przybliżysz ten tryb? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem znawcą czegokolwiek. Ale przybliżę:

 

Za młodu trzeba dużo czytać. Jeśli potem w pracy czyta się jakiś tekst, to dzięki temu co było za młodu od razu widać, gdzie coś jest krzywo napisane. Od ilości pracy, jaką się włożyło w poprawianie swoich starszych tekstów (przede wszystkim chodzi o nanoszenie poprawek po korekcie) zależy skuteczność działania 'autokorekty' w głowie. Jeśli tego pisania (w moim przypadku też tłumaczenia) było odpowiednio dużo, to człowiek nie tylko jest w stanie łatwo wypatrzyć "krzywy" kawałek, ale też szybko znaleźć sposób na jego wyprostowanie. I niestety cały czas trzeba być w nurcie, bo te umiejętności powoli przygasają.

 

Mariusz od dłuższego czasu przede wszystkim pisze i podejrzewam, że poprawki robi sam lub z Anią. Jedyny negatywny efekt tego stanu rzeczy to dość częste kalki językowe, jednak to i tak drobiazg, jeśli porównać te teksty z tym co wyczyniają w większości portali branżowych. Moim zdaniem to kawał porządnej roboty. Tutaj widzimy inny negatywny skutek kameralnego systemu produkcyjnego w Kopalni - mniejsza niż kiedyś wprawa w obrabianiu tekstów wysyłanych przez PR-owców. O ile jeszcze pamiętam stare czasy, to dobrze było kreślić całe akapity, niż tracić czas na ich prostowanie, ew. zastępować je kilkoma wyrazami. Co nie znaczy, że każdemu taka strategia pasuje.

 

A sam news jest nawet przydatny, bo przynajmniej wiadomo, poniżej jakiej ceny teraz muszą schodzić Chińczycy, żeby sprzedać swoje malowniczo ponazywane komórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście nie mam nic na przeciwko, z czegoś żyć trzeba, ale brzmi jak reklama:)

Szkoda, że Wam nie zapłacili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...