Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Jajcenty

Astroboy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja tam bym rozpaliła

Astro* Osobowość Ci dysocjuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać brak mu godności i umiejętności przełknięcia goryczy, że dostał tymczasowego bana (a to jest już kolejny jego ban), za ciągłe bezsensowne zaczepki i obrażanie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać brak mu godności i umiejętności przełknięcia goryczy, że dostał tymczasowego bana

 

1. Czy powyższy post to materiał instruktażowy dla młodzieży "Jak tworzyć offtop?".

2. Tematu godności nie warto chyba podejmować wilk.gif

3. Gorycz? Raczej dzika radocha obserwowania jak administracja łamie Regulamin. Szkoda, że nie zastosowałeś wspomnianej jeszcze przez Ushera kary dożywotniego zakazu do korespondencji. To co zastosowałeś nie ma jakiegokolwiek umocowania w Regulaminie (chyba, że istnieje jakaś jego ver. 2.19.87, której nie można zobaczyć).

 

 

 

za ciągłe bezsensowne zaczepki i obrażanie na priv.

 

Żale wylewamy chyba gdzie indziej.

Kto oprócz Wilka poczuł się "ciągle zaczepiany i obrażany na priv"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie żegnaj na wieki. Pamiętaj, założenie nowego konta pocztowego i konta na KW, to jakieś 15 minut, zablokowanie trolla to 5 sekund. ;)

 

Jednak miałem rację pisząc, że jesteś nienormalny - ukrywać się i pisać jako dziewczynka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jednak miałem rację pisząc, że jesteś nienormalny - ukrywać się i pisać jako dziewczynka...

 

Cóż, prawdopodobnie będziesz się drapał do usra… końca dociekająć mojej płci. :)

Materiału badawczego mam dość. Chodziło o zagadnienia manipulacji. Dobrego. Już rzeczywiście beze mnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To konto też zostało namierzone. ;) Musisz sprawdzać sobie odwiedziny w profilu.
 
PS. gdyby ktoś miał wątpliwości jakiego typu wiadomości Astroboy mi wysyłał:
 

Wilku, naprawdę żal mi Ciebie… Taki Młody, taki Inteligentny, a i tak skończy jako kompost… :D


Dotąd uznawałem, że nie będę nadużywał uprawnień, tylko dlatego, że mi podpadałeś ciągle od kiedy pojawiłeś się na forum - w zasadzie byłoby to nawet nie na miejscu - ale starczy wyrozumiałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam Astroboy, mnożysz byty ponad miarę? Schizofrenia jakby.

  • Negatyw (-1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co tam Astroboy, mnożysz byty ponad miarę? Schizofrenia jakby.

 

Nie znam sie na tutejszych zwyczajach. Czy się tam tak wita tutaj nowych użytkowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na tutejszych zwyczajach. Czy się tam tak wita tutaj nowych użytkowników?

Masz charakterystyczny styl pisania (i nie tylko), więc niezależnie od tego, ile razy zmienisz nick, to i tak zostaniesz rozpoznany :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj nadzorcy mają tyle kont czyli użytkowników?


Tak przeglądnąłem kilka wypowiedzi do tyłu i rzeczywiście. Tu trzeba być jakimś Astroboyem żeby po polsku pisać zdania i ogarniać tabliczkę mnożenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy się tam tak wita tutaj nowych użytkowników?

 

Skąd, p. Andrzeju Jowiański, oj znaczy AYow, przeświadczenie (i reakcja), że to akurat do kolegi się odnosiło? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd sugestia p. wilku, że mam coś wspólnego z tym zdaniem? Nie znam się też na zwyczajach tego forum. W cywilizowanym świecie wypowiedź po przedmówcy odnosi się do przydmówcy. Tutaj jest inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stąd, że wszystkie konta zakładasz bez namysłu, na to samo kopyto z tych samych adresów.

  • Pozytyw (+1) 1
  • Negatyw (-1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

na to samo kopyto z tych samych adresów.

 

Niech Pan wybaczy pewnemu nieogarniętemu młodzieńcowi. W projekcie nie wszyscy zajmowali się wszystkim. Przyznał się bez bicia do jednego błędu (mamy nadzieję, że więcej ich nie było przy tych kilkudziesięciu kontach). Jako powód zbieżności z AYow bełkotał coś o JOWach i wskazówce dla Pana. My cenimy pańską inteligencję nieco bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracaj na karaczana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...