Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
Astroboy

Refleksje o herbacie (wydzielone z "W LHC można jednak znaleźć czarne dziury?")

Recommended Posts

Ja bym wolała zająć się teorią strun i bozonem Higgsa jak już jesteśmy przy LHC.

Zdecydowanie wolałbym jednak wspólną HERBATĘ. Z LHC trudno wycisnąć więcej "esencji" herbacianej. Wielowymiarowość (zdecydowanie więcej niż 11) od lat jawi mi się cechą charakterystyczną najwspanialszych istot zamieszkujących cały Wszechświat – Kobiet.

Zdecydowanie wolałbym jednak wspólną HERBATĘ. Z LHC trudno wycisnąć więcej "esencji" herbacianej. Wielowymiarowość (zdecydowanie więcej niż 11) od lat jawi mi się cechą charakterystyczną najwspanialszych istot zamieszkujących cały Wszechświat – Kobiet.

No proszę, proszę. Jak ładnie potrafisz czarować. :P  Antyoksydanty w zielonej herbacie trochę może ostudzą Twój zapał co do badania wymiarów kobiecych, a skierują zapał na bardziej produktywne zajęcia (w kobietach już naprawdę nie da się nic odkryć nowego). :lol:

w kobietach już naprawdę nie da się nic odkryć nowego

Widać jesteś wypalony. Ja ZAWSZE znajduję coś nowego. ;)

Nie jesteś, Słoneczko:

Jako, że jestem delikatnym fatalistą

Widzisz, mój problem to dogłębne czytanie/ słuchanie ze zrozumieniem. Dla Kobiet nie jest to oczywiście problemem; wręcz przeciwnie. ;)

Wybacz, wychowałam się w czasach, gdy na feministki zajmowały się jakąś pożyteczną pracą, a nie ganieniem wszystkich, by używali form żeńskich. ;)  Ale oczywiście było to niepoprawnie napisane, za co przepraszam. Celowo nie poprawię, żeby widać było ile brakuje mi do zadowalającego pułapu inteligencji. :P  Słowo harcerza, że się postaram.

Wybacz, wychowałam się w czasach, gdy na feministki zajmowały się jakąś pożyteczną pracą

No to wybacz pytanie, ale w jakim kraju to czyniłoś?

Słowo harcerza, że się postaram.

Nie wątpię. ;)

Myślałem o zwyczajnej, zielonej herbacie. Nie strzelaj focha, jakoś nigdy nie miałem zażaleń w kwestii "miodziku". :P

Dziś kupiłam zieloną, chyba pod wpływem artykułu. ;) Nie znam się na fochach, przykro mi. :D Kończę dyskusje, bo widzę, że nie wygram. A na herbate zapraszam. :)

Tam romanse od razu. Też martino wpaść możesz. Pod warunkiem, że porozmawiamy o kosmosie. :D

Na Teutatesa.... Dorobiłam się dwóch osobnych wątków na forum w pierwszy miesiąc działania (nie licząc innego konta). Dzięki Astro. :D