Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
wilk

Zgłaszanie poprawek (wydzielone z "Zdrowotne podsłuchiwanie organizmu")

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wilk; czyli z moją pamięcią nie jest tak źle. ;)

Głębokie wyrazu szacunku – za rzeczowość. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prezentujesz dialektykę marksistowską.

 

Aż się zakrztusiłem ze śmiechu ciasteczkiem. :D

 

Wybacz, ale nie jestem już w stanie inaczej skomentować Twojej antypatii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ skomentowałeś. Młodzieży wyjaśniam na przykładzie tzw. krajów demokracji ludowej:

Nasz ustrój nie jest demokratyczny, więc nazwiemy go demokracją ludową i będziemy udowadniać, że jest lepszy od demokracji bezprzymiotnikowej. Jeśli ktoś jest innego zdania to znaczy, że jest to cham, ćwok, woda na młyn odwetowców, wstrętny imperialista, który bije Murzynów, a nas darzy antypatią.

 

A teraz to samo, tylko bezpośrednio:

Nasze forum jest niedoskonałe, więc popsujmy je jeszcze bardziej i upierajmy się, że tak ma być, tak jest lepiej, bo to jest nasze forum kopalniane, a nie zwykłe forum internetowe. Będziemy zatem klikać przycisk kosza na śmieci, aby w nim umieszczać poprawki i w jednej wiadomości odpowiadać na dziesięć różnych spraw bez wskazywania której sprawy które zdanie odpowiedzi dotyczy. A jak ktoś myśli inaczej, zastosujemy standardową karę 10 lat bez prawa do korespondencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentowałem tak, bo wolę się uśmiechnąć niż irytować docinkami. Nie mam o Tobie mniemania w takich epitetach, ale od dawna starałem się jednoznacznie wytłuścić, że raczej nie powinieneś spodziewać się zmian w takim zakresie jakim oczekiwałeś. Mam nadzieję, że Webby niebawem się pojawi i wprowadzi link do zgłaszania tuż pod artykułami lub przynajmniej dołączy do dyskusji, widząc jak mocno zależy wam na modyfikacjach. Aczkolwiek obawiam się, że będziesz podobnie zawiedziony jak zmianą tekstu pod formularzem, bo najpewniej będzie to link prowadzący do tego samego formularza, a nie odrębny moduł obsługujący korektę (bo to już powyżej Mariusz potwierdził) i niepowiązany ze zgłaszaniem naruszeń regulaminu itp. Ale nie uprzedzajmy faktów.

 

Ja zgłaszam w minimalistyczny sposób, po prostu wskazując cytatem błędny wyraz lub szereg wyrazów, np. "Galilego" (i to jest całe zgłoszenie) lub ""że w piątek pobliżu Maryborough" - w" (po myślniku dodaję krótki intuicyjny opis).

 

Poza tym nie jest to "przycisk kosza na śmieci" - nie ma potrzeby używać nacechowanych negatywnie substytutów, co przy oskarżeniu mnie o marksizm samo wiadomo czym pachnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Wilk, że pozwolę sobie na wtręt (nie jestem ani adwokatem Ushera, ani tego, o którym tak pięknie wyśpiewywał Mick Jagger).

1. Usher nie używa nazbyt epitetów, bo wali wprost (co często bywa technicznie całkiem skuteczne; nie należy jednak, jak sądzę, odnosić tego do siebie).

2. Co do "wytłuszczania" przez Ciebie pewnych rzeczy, to bym dyskutował – było to raczej "zaokrąglanie". ;)

3. Za "nam" się nie wypowię, ale mnie osobiście nie zależy "tak mocno" na modyfikacjach; raczej na tym, by domysł nie przeganiał rozumu. :D

4. Co do minimalizmu, to bardzo słuszna lekcja dla "młodzieży". Ale czy nie sądzisz, że to nieco dziwne, żeby ktoś tak zaufany jak Ty, który w klapie nie nosi tylko "moderator", a właśnie "administrator", zgłaszał literówki za pomocą formularza? Ja się jednak dziwię. :)

5. Drodzy koledzy, odpuśćmy sobie filosoficzieskoje, ekonomiczeskoje i politiczeskoje uczenije, osnowannoje Marksom. Kak skazał wielikij Lem:

"Wiecie czego tu najbardziej brak? Trawy, zwykłej trawy. Nigdy nie przypuszczałem, że jest tak... potrzebna..." (to z "Edenu". :))

Młodzieży: "zwyczajna trawa" u Lema, to zwyczajna trawa, nic więcej. :)

 

Edit: czekam jak najbardziej, aż pojawi się Webby. Ja nie ogarniam tak dużych projektów (pewnie już pisałem), ale przydałby się TAKI właśnie punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...