Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Ballmer odchodzi z zarządu Microsoftu

Recommended Posts

Steve Ballmer, do niedawna dyrektor wykonawczy (CEO) Microsoftu, zrezygnował ze stanowiska w zarządzie koncernu. Menedżer ma zamiar poświęcić się zakupionej niedawno drużynie koszykarskiej oraz nauczaniu.

Od czasu rezygnacji z funkcji CEO byłem bardzo zajęty. Widzę, że zajmowanie się LA Clippers, pracą społeczną, nauczaniem i samokształceniem zajmuje bardzo wiele czasu - napisał Ballmer w liście skierowanym do obecnego dyrektora, Satyi Ndelli. Najbliższa jesień będzie dla mnie bardzo pracowitym okresem. Rozpoczyna się kolejny sezon w NBA, więc będę musiał dzielić swój czas pomiędzy drużynę a wykłady. Dlatego też rezygnuję z pracy w zarządzie ze skutkiem natychmiastowym - napisał.

Ballmer, który od niedawna jest największym posiadaczem akcji Microsoftu, zapowiedział, że w przewidywalnej przyszłości nie zamierza ich sprzedawać. Wierzę w strategię, w ramach której Microsoft główny nacisk położył na rynek mobilny, chmury obliczeniowe oraz usługi i urządzenia - stwierdził.« powrót do artykułu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...