Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Antypiraci ofiarą hakerów

Recommended Posts

Argentyński odpowiednik Amerykańskiego Stowarzyszenia Przemysłu Nagraniowego (RIAA), padł ofiarą hakerów, który zamienili jego stronę w... serwer proxy The Pirate Bay. Osoby odwiedzający witrynę argentyńskiej organizacji widziały piracką witrynę.

Witryna Argentyńskiej Izby Producentów Fonograficznych i Filmowych została wyłączona natychmiast po tym, jak jej operatorzy zauważyli, co się stało. Wiadomo jednak, że przez co najmniej 10 godzin służyła jako pośrednik w korzystaniu torrentów. Tak mógł być odwetem za ostatni sukces sądowy argentyńskiej organizacji antypirackiej. Niedawno uzyskała ona wyrok, w którym dostawcy internetu zostali zobowiązani do zablokowania 256 adresów IP i 12 domen należących do The Pirate Bay.

Atak nie uczynił organizacji żadnej szkody. Był raczej działaniem propagandowym, mającym na celu ośmieszenie działań antypirackich. Argentyna jest pierwszym, i jak dotąd jedynym, krajem Ameryki Południowej, w którym zablokowano The Pirate Bay.« powrót do artykułu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś nie znałem nawet tego serwisu ale jak media zaczęły nagłaśniać to poznałem , uważam ,ze to świetny serwis alby "przetestować"

dany program grę czy inną usługę. Dziś producenci czasami produkują mówiąc prostym męskim językiem szajs za drogie pieniądze.

Oczywiście nie popieram piractwa ale tez nie krytykuję. Gdyby nie piractwo wielu wielu artystów nigdy by się nie wypromowało.

Również nie były by tak popularne pewne gry bo mało kto by grał. Krótko mówiąc byłby to towar egzotyczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...