Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Firefox z reklamami

Rekomendowane odpowiedzi

Mozilla chce prezentować reklamy w przeglądarce Firefox. Miałyby one być wyświetlane w Directory Tiles. To karta z 9 kafelkami, która pojawia się, gdy użytkownik otworzy nową pustą kartę. W miarę użytkowania Firefoksa kafelki zapełniają się najczęściej odwiedzanymi witrynami. Jednak u nowych użytkowników kafelki są w większości puste i Mozilla chce to wykorzystać. Osoba otwierająca Firefoksa po raz pierwszy zobaczyłaby nie puste kafelki, a reklamy towarów, witryn czy własnych produktów Mozilli. Myślę, że użytkownicy będą zadowoleni - mówi Darren Herman, wiceprezes Mozilli.

Mozilla poszukuje nowych źródeł finansowania. Obecnie organizacja jest niemal całkowicie uzależniona od Google'a. Aż 90% przychodów Mozilla czerpie z paska szybkiego wyszukiwania w Firefoksie, w którym domyślną wyszukiwarką jest Google.



« powrót do artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo jak przeczytałem tytuł, to pomyślałem "o żesz, akurat jak przeniosłem się niedawno z Opery", ale z treści wynika, że to zwyczajne sponsorowane treści. W końcu kiedyś tak było z domyślną wyszukiwarką, zaś w samej Operze także speeddial zawiera wybrane lokalne portale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...