Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Pięć nazwisk na liście następców Ballmera?

Rekomendowane odpowiedzi

Reporterzy Reutera dowiedzieli się, że Microsoft skrócił listę potencjalnych następców Steve'a Ballmera do mniej więcej pięciu osób. Mają się na niej znajdować obecny dyrektor Forda Alan Mullaly, były szef Nokii Stephen Elop oraz co najmniej trzech obecnych pracowników Microsoftu. Jednym z nich jest były szef Skype'a wiceprezes Microsoftu Tony Bates, drugim Satya Nadella, szef wydziału Cloud and Business Product.Niedawno Steve Ballmer ogłosił, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy odejdzie z Microsoftu. Koncern powołał wówczas specjalny komitet, który zajmuje się poszukiwaniem następcy Ballmera. Początkowo pod uwagę brano około 40 kandydatów. Teraz listę skrócono do około 5 osób. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że komitet rozmawiał już wstępnie z Elopem, który zostanie pracownikiem Microsoftu po przejęciu od Nokii wydziału produkcji telefonów komórkowych, oraz z Mulallym. Podobno początkowo ten drugi nie był zainteresowany, jednak w ciągu ostatnich tygodni miał zmienić zdanie.Reuter twierdzi, że nazwisko następcy Ballmera poznamy dopiero za kilka miesięcy. Wcześniejsze doniesienie mówiły, że może on zostać wyłoniony jeszcze przed końcem bieżącego roku.

 

« powrót do artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to ciekawe. A wniosek? Jakoś chyba nie ma zdecydowanych faworytów. Zbyt mało medialny kandydat? Niezbyt odpowiedniego 'wzrostu'? Niezbyt ogarnia problematykę? Problem z wysławianiem się? Drzewiej spadkobierca był JEDEN. Jeśli pojawiało się dwóch, wystarczyła walka na jakieś pałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że MS utrzymuje w tajemnicy listę nazwisk. To co mamy to tylko domysły i nieoficjalne przecieki. Nie ma nawet całkowitej pewności, że na tej liście jest choć jedna z wymienionych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogo, dla mnie to nie jest problem. JAKIKOLWIEK. A Ty w tym partycypujesz? Jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

astroboy - napiszę, to co napisałem pod podobnym komentarzem jednego z naszych kolegów - temat cię nie interesuje to nie czytaj a tym bardziej nie komentuj w głupi sposób wypowiedzi innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rahl, czy mógłbyś w bardziej inteligentny sposób wyłuszczyć, na czym zasadza się 'płupota' mojej wypowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

astroboy - czy mógłbyś popracować nad czytaniem ze zrozumieniem? byłoby wszystkim łatwiej - a przede wszystkim Tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym nie mam jakiegokolwiek problemu, podobnie jak z innymi paroma rzeczami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...