Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Nowe iPhone'y biją rekordy

Recommended Posts

Najnowszy iPhone bije rekordy. Apple informuje, że w ciągu trzech dni od premiery iPhone'a 5 klienci nabyli ponad 9 milionów nowych telefonów. Świetne wyniki zaskoczyły analityków. Spodziewaliśmy się sprzedaży na poziomie 6 milionów egzemplarzy. Dowodzi to, że popyt jest silniejszy niż sądziliśmy - mówi Brian Marshall z ISI Group. Analityk przyznał, że wcześniejsze przewidywania mówiące o sprzedaniu do końca roku 50 milionów iPhone'ów są bardzo ostrożne. Wynik sprzedaży dowodzi też, że iPhone 5C nie jest - jak mówili krytycy - zbyt drogi.

Samo Apple optymistycznie patrzy w przyszłość. W raporcie złożonym Komisji Giełd firma stwierdza, że w czwartym kwartale powinna osiągnąć wpływy rzędu 34-37 miliardów dolarów, a margines zysku sięgnie 36-37 procent.

Popyt na nowe iPhone'y jest tak duży, że zapasy iPhone'ów 5S uległy wyczerpaniu. Tim Cook, szef Apple'a, zapewnia jednak, że sklepy otrzymują regularne dostawy nowych urządzeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wynika z tego, że fani jabłek bezkrytycznie kupią wszystko i za każdą cenę, byleby to coś miało logo Apple. Dziwi mnie to, bo ja nie widzę nic nadzwyczajnego w ich sprzęcie, ale nie dziwi mnie to, że firma Apple wykorzystuje tą sytuację do maksimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...