Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Rekin w nowojorskim metrze

Recommended Posts

W metrze w Nowym Jorku znaleziono martwego, jeszcze mokrego rekina. Ryba o długości ok. 0,5 m leżała pod siedzeniami w składzie jadącym do Queens. Ponieważ na pysku widać było krew, pasażerowie podejrzewali, że to ślad po haczyku tajemniczego wędkarza.

Władze transportowe Wielkiego Jabłka opowiadają, że w przeszłości w składach odkrywano gołębie, a nawet oposa, lecz rekina tu jeszcze nie było.

Rekina zauważono na stacji 14th Street. Wkrótce potem pasażerowie linii N zaczęli robić zdjęcia; niektórzy nawet pozowali z leżącym na grzbiecie zwierzęciem. Kilka stacji później - na Queensboro Plaza - przedstawiciel Metropolitan Transportation Authority (MTA) opróżnił i zamknął wagon. Gdy pociąg dojechał do końca trasy, zwierzę usunięto.

Kevin Ortiz, rzecznik MTA, podkreślił, że nie udało się ustalić, skąd rekin wziął się w metrze. Nie wiadomo, do jakiego gatunku należał.

W zeszłym tygodniu w Nantucket przy drzwiach Sea Dog Brew Pub także znaleziono martwego 1,5-m rekina. Niektórzy podejrzewają, że tajemnicze pojawienia się ryb mają coś wspólnego z reklamą programu "Tydzień Rekina" (Shark Week) Discovery, jednak kanał zaprzecza jakimkolwiek związkom z tymi wydarzeniami.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...