Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Pulpit i menu Start powrócą z Windows Blue?

Rekomendowane odpowiedzi

Niewykluczone, że wraz z Windows Blue (Windows 8.1) użytkownicy najnowszego systemu z Redmond będą mogli korzystać z tradycyjnego pulpitu już od startu komputera. Brak możliwości uruchomienia systemu tak, by od razu pokazywał się tradycyjny pulpit to jedna z najbardziej krytykowanych cech Windows 8. Redaktorzy witryny Winbeta znaleźli w Windows Blue kod, który może wskazywać na to, że użytkownik będzie mógł wybrać, czy chce startować komputer do interfejsu Metro czy pulpitu.

Przypuszczenia Winbeta potwierdza Mary Jo Foley, dziennikarka specjalizująca się w zagadnieniach związanych z Microsoftem. Jej zdaniem koncern rzeczywiście zastanawia się nad opcjonalnym pulpitem i menu Start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcjonalnie ok, ale żeby nie było, ze włączając jedno od razu mam oba.

Z pulpitu jako miejsca startowego chętnie skorzystam, ale menu start uważam za marnowanie miejsca na pasku.

 

BTW mam win8 na stacjonarnym kompie od 4 dni i jestem zadowolony. A to mi często znajomi mówią, że jestem nadmiernym sceptykiem gdy przychodzi do zmiany softu.

(i wyszło jak reklama :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. To ich metro całkowicie nie nadaje się do komputerów. Tabletów owszem. Pamiętajmy, że w wersji beta windowsa 8 też była ta opcja i została usunięta w wersji finalnej, więc byłbym ostrożny z euforią. Pogo - przycisk start ułatwia dostanie się do menu start szczególnie przez RDP gdzie przesuwanie kursora myszki do jakiejkolwiek krawędzi ekranu powoduje jego uciekanie poza okno klienta RDP. Jak uruchomią normalny pulpit może wreszcie zdobędę się na przeinstalowanie laptopa :) lub chociaż któryś z moich znajomych. Na razie brak odważnych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To blagi ciąg dalszy, obsługa sprzętu leży, dźwięk albo tylko na wyjściu HDMI albo SPDIF karty muzycznej.Razem nigdy.

Ale za to nowe kolory pulpitu :-)))))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, RDP jeszcze nie używałem na win8.

Ale na komórce raczej nie sprawi mi to problemów a reszta używanych przeze mnie narzędzi chyba obsługuje naciśnięcie klawisze windows

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...