Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Chińczycy o Windows Blue

Recommended Posts

Na jednej z chińskich witryn ukazał się rzekomy zrzut ekranowy Windows Blue. Blue ma być prawdopodobnie serią aktualizacji Windows, publikowaną co roku wersją przejściową pomiędzy "dużymi" edycjami.

Zdaniem chińskiej witryny, Windows Blue zostanie udostępnione najpóźniej w sierpniu bieżącego roku. Ma być bezpłatny dla użytkowników Windows 8 i przyniesie ze sobą poważne zmiany. Przede wszystkim wraz z Blue do rąk użytkownika trafi Internet Explorer 11, poprawi się wydajność Windows 8, a jądro systemu zostanie zmniejszone. Po zainstalowaniu Blue urządzenia korzystające z najnowszego OS-u Microsoftu mają zużywać mniej energii, interfejs Metro będzie lepiej skalowalny, co przyniesie szczególnie duże korzyści użytkownikom niewielkich urządzeń mobilnych. Zaprezentowana przez Chińczyków wersja Blue została oznaczona jako 6.3.9289. Obecna wersja jądra Window 8 to 6.2.

Podobno w najbliższym czasie zostanie zaprezentowana wersja Milestone Preview, a do czerwca subskrybenci MSDN i Technetu otrzymają wersję RTM.

Musimy pamiętać, że powyższe doniesienia to jedynie domysły. Z drugiej jednak strony, witryna Win8China była jedną z dwóch, które dostarczały prawdziwych informacji na temat Windows 8 w czasie produkcji tego systemu.

Dotychczas żaden z przedstawicieli Microsoftu nie wspomniał ani słowem o Windows Blue.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...