Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Hipoteza ABC udowodniona?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astro

 

 

Podałem nowy dowód hipotezy Andiego Beala w przypadku 2 - jest to nowy dowód nie wprost

 

No powalla, nie wiem tylko, czy to bardziej nie wprost, czy bella… ;)

 

 

 

Tylko mi nie mów, że TYCH RELACJI RÓŻNOŚCI nie wolno dodać stronami.

 

Generalnie, relacji RÓŻNOŚCI nie dodaje się stronami bez boollu. Samsara. ;)

 

 

 

Ale tu i tak mogłoby być. Bez problemu.

 

Mogłoby. Jeśli problem Cię nie boli, to ok. Bądź szczęśliwy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Prezydencie Obama. Czy to jest dla Pana jasne?

 

Nie ma zgody na rasizm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Nie ma zgody na rasizm :D

 

W przypadku Pana Prezydenta zapewne. :D


P.S. Celowo nie wspomniałem, o jakiego "Pana Prezydęta" mi chodziło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prezydencie Obama. Czy to jest dla Pana jasne?
Jaki rasizm? Znają mnie w Lublinie prawie wszyscy. Jeżeli niektórzy Amerykanie nie dadzą mi nagrody w kwocie 1 000 000 USD, to będą podłymi złodziejami. Zastanów się nad sobą. Tylko bez przepychanek

Wyjaśni się wkrótce. Jeśli jest dobrze, to będzie opublikowane. Nie wezmą ode mnie za to grosza. Istnieją normalni ludzie. To mnie cieszy.


Były dwa list z USA z pogrożkami. Wyrzuciłem je. Nie wiem, kto był ich autorem. Ode mnie tylko przybywa. Nikt nie traci, oprócz mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że i z poczuciem humoru u Ciebie kiepsko.

 

 

Znają mnie w Lublinie prawie wszyscy

Jesteś tego pewien?
  ;)

 

Jeżeli niektórzy Amerykanie nie dadzą mi nagrody w kwocie 1 000 000 USD, to będą podłymi złodziejami

Znaczy się żądasz po 1 mln USD od każdego Amerykanina?

Fakt to wciąż bogaty kraj, ale chyba jednak jesteś za chciwy.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znaczy się żądasz po 1 mln USD od każdego Amerykanina?

Z mojej wypowiedzi to nie wynika. W okresie dwóch dekad bardzo wielu ludzi odeszło i mniej więcej tylu na świat przyszło. Zatem zna mnie mniejszość. Do czego zmierzasz w związku z poczuciem mojego humoru? Hipoteza abc jest teraz zapisana właściwie, więc raczej jej nie obaliłem. Hipotezy Beala rozwiązałem. Nagroda jest ustalona, więc wypada się o nią upominać, a nawet jej żadać. Hipoteza abc wiąze się z równaniem Fermata. Zatem wiąże się też z hipotezami Beala. Jeśli jest nowy dowód (właściwy dowód), to tylko hipotezy prof. dr. Leona Jeśmanowicza.


 

 

Właśnie się dowiedziałem że i z poczuciem humoru u Ciebie kiepsko.
 W okresie rozwiązywania poważnych zagadnień naukowych musi mieć miejsce dobre poczucie humoru. Złośliwości odczytuję dobrze.

 

 

Trójki pitagorejskiej (9, 12, 15), jak również wielu innych, w ten sposób nie otrzymamy
Takie jw. trójki otrzymujemy z Twierdzenia 1 (w Tw.1 jest mowa o trójkach właściwych) przy zachowaniu gcd(u,v)=1. Do zbioru takich trójek dodajemy zbiór wszystkich trójek przy gcd(u,v)>1. Suma S tych zbiorów daje wszystkie rozwiązania równania Pitagorasa, bo WTF jest prawdziwe i hipoteza Beala jest prawdziwa i hipoteza Jeśmanowicza jest prawdziwa. Z Twierdzenia 2 otrzymujemy wszystkie trójki właściwe (primitive triple) i wszystkie te, które stanowią tę samą sumę S zbiorów. Z niektórymi równaniami diofantycznymi jest tak, że przy założeniu gcd(...,...,...)=1,równość nie zajdzie, ale po podzieleniu obu stron równania przez odpowiednią liczbę otrzymamy równanie wyjściowe, które ma zupelnie inną postać. Wracając do (9,12,15), znowej metody dostajemy:  81=z^{2} - y^{2}, z = (81+9)/6=15, y=z-3=15-3=12.

 

 

Dla każdej ustalonej liczby rzeczywistej dodatniej ε istnieje skończona liczba względnie pierwszych liczb całkowitych dodatnich a,b,c: ε<a+b=c>d^{1+ε}, gdzie d jest iloczynem bezkwadratowym danym (utworzonym) dokładnie z liczb a,b i c, które spełniają warunki w formie zdaniowej.
Wykładnik 'epsilon' jest większy od zera i nie musi być ani naturalny, ani wymierny. Niech więc będzie ściśle rzeczywisty, nieco mniejszy od stosunkowo rzadkiej sumy c. Pan prof. dr Shinichi Mochizuki może mi oddać pokłon - po Japońsku. Oddam dr. to samo, czyli  ukłon w stylu japońskim. Wracając do relacji różności pomyślałem, że niekiedy trzeba ściśle określić dzidzinę wewnętrzną, a ponieważ z alternatywy +b=c>

(p lub q) wynika m.in. koniunkcja p i q, to wszystko pięknie pasi, pasi, jak się patrzy.  

+b=c>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czego zmierzasz w związku z poczuciem mojego humoru?

Do tego jak zareagowałeś na żart o rasizmie.

 

 

Z mojej wypowiedzi to nie wynika

A co z niej wynika? Że jak jakiś Amerykanin nie da Ci 1 mln dolarów to będzie podłym złodziejem.

To teraz zbuduj zaprzeczenie tego.

Żaden Amerykanin nie będzie podłym złodziejem jeśli ....

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Wracając do (9,12,15), znowej metody dostajemy: 81=z^{2} - y^{2}, z = (81+9)/6=15, y=z-3=15-3=12.

 

No gratuluję odkrycia twierdzenia Pitagorasa. :)

Dawaj dalej, robi się ciekawie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No gratuluję odkrycia twierdzenia Pitagorasa

 

No wiesz szczególny przypadek WTF. Że niby WTF jest dla n > 2, oj tam oj tam.

Brakuje mi w WTF  symetrii, wydaje się że powinno wyglądać tak:

 

xn1 + xn2 +... + xnn = zn

 

i postuluję, że ma zawsze co najmniej jedno rozwiązanie w N. Możemy to nazwać WT Jajcentego, ale pewnie to plagiat, i udowodniony jeszcze przed Euklidesem, zapomniany i ponownie udowodniony przez jakiegoś XV w mnicha.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Że niby WTF jest dla n > 2, oj tam oj tam.

 

Właściwie – oj tam, oj tam – masz rację. ;)

 

 

 

Brakuje mi w WTF symetrii, wydaje się że powinno wyglądać tak: xn1 + xn2 + … +xnn = zn

 

Niekoniecznie jest to symetria. ;)

Oczywiście, dla n = 2 w przestrzeni euklidesowej to działa, choć nie bardzo rozumiem, dlaczego wymiar przestrzeni chcesz ograniczać wykładnikiem "prawa". Ostatni czynnik powinien wyglądać jakoś tak: "xnm". ;)

 

 

 

Możemy to nazwać WT Jajcentego

 

Załatwione. WTJ jest już w słowniku Kopalni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

dlaczego wymiar przestrzeni chcesz ograniczać wykładnikiem "prawa".

 

Ponieważ liczba czynników sumowania powinna być równa liczbie wymiarów przestrzeni. Inaczej cierpi mój zmysł symetrii.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Inaczej cierpi mój zmysł symetrii

 

Bez urazy Jajcenty, ale dla mnie to jaskiniowy zmysł symetrii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No gratuluję odkrycia twierdzenia Pitagorasa
nO TO CO, PANIE aSTRO, pANIE SZLACHCICU. pO CO STOSOWAĆ UKŁADY RÓWNAŃ, SKORO JA TO WSZYSTKO UPROŚCIŁEM. JUŻ DAWNO STRASZYŁ MNIE DR mOZGAWA, ŻE ROZWALILI wtf GEOMETRYCZNIE. nIE MA TO JAK DOWÓD wtf NA PÓŁ STRONY Z 'RESZTĄ' (TYTUŁ, ABSTRACT, ETC.).

dZIECIACZKI bOŻE BAWIĄ SIĘ PIĘKNIE. a jA MYŚLĘ O ODRZUCENIU HIPOTEZY rIEMANNA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

nO TO CO, PANIE aSTRO, pANIE SZLACHCICU. pO CO STOSOWAĆ UKŁADY RÓWNAŃ, SKORO JA TO WSZYSTKO UPROŚCIŁEM

 

Tak, już wiemy. Jesteś wielki. :)

Niestety, Twoje wielkie, krzyczące literki wywołują we mnie tylko/ aż współczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że jak jakiś Amerykanin nie da Ci 1 mln dolarów to będzie podłym złodziejem.
tAK. pODŁY eNDI, PEŁNIĄCY FUNKCJĘ pREZYDENTA oBSERWATORA NIE DA MI NAGRODY. nIE DA, TO NIE DA. jEST SPOKOJNIE. UWOLNIENIE SIĘ OD wtf (BEAL CONJECTURE IS A GENERALIZATION OF flt) JEST WIĘCEJ WARTE, NIŻ BANIECZKA usd.

 

 

Niestety, Twoje wielkie, krzyczące literki wywołują we mnie tylko/ aż współczucie.
Mam wyniki, czy ich nie mam? Proszę Lordzie o szczerą wypowiedź. Na razie nie zapłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Mam wyniki, czy ich nie mam?

 

Na Forum zdecydowanie nie masz nic. Nie wymiotuj "intelektualnymi" pokazami, jak przeliczanie skal temperatur. Nic nie pokazałeś prócz truizmów.

 

 

 

Proszę Lordzie o szczerą wypowiedź. Na razie nie zapłacę.

 

Jak postawisz milion, którego żądasz, to może zdecyduję się na "lordowską" odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Forum zdecydowanie nie masz nic. Nie wymiotuj "intelektualnymi" pokazami, jak przeliczanie skal temperatur. Nic nie pokazałeś prócz truizmów.

 

 

 

 

Jak postawisz milion, którego żądasz, to może zdecyduję się na "lordowską" odpowiedź.

Obaliłem hipotezę abc. Epsilon może być mniejszy od sumy c. Dzieło moje jest opulikowane przez pismo naukowe. Jeżeli nie obaliłem hipotezy abc, to wykaż to tutaj. Ten punkt abstractu zostanie usunięty z pracy. Jeżeli obaliłem hipotezę, to opuścisz moją Ojczyznę. Masz to jak w banku!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...